Zahajovací závody
Ostrava - Vítkovice (5. 1. 2019)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.19 | ||||||||||||||
2 | Denis DanáčDenis Danáč | 93 | Slovensko | 5 | 07.24 | ||||||||||||||
3 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | Slovensko | 2 | 07.39 | ||||||||||||||
4 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 07.41 | ||||||||||||||
5 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | Slovensko | 7 | 07.49 | ||||||||||||||
6 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 1 | 07.52 | ||||||||||||||
7 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.55 | ||||||||||||||
Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ.162.8, DR-3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.43 | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.45 | ||||||||||||||
3 | Adam ZschabitzAdam Zschabitz | 99 | Slovensko | 3 | 07.64 | ||||||||||||||
4 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.68 | ||||||||||||||
5 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.72 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.81 | ||||||||||||||
7 | Daniel SabolDaniel Sabol | 77 | Slovensko | 6 | 07.84 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.19 | |||
2 | Denis DanáčDenis Danáč | 93 | Slovensko | 5 | 07.24 | |||
3 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | Slovensko | 2 | 07.39 | |||
4 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 07.41 | |||
5 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 4 | 07.43 | |||
6 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.45 | |||
7 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | Slovensko | 7 | 07.49 | |||
8 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 1 | 07.52 | |||
9 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.55 | |||
10 | Adam ZschabitzAdam Zschabitz | 99 | Slovensko | 3 | 07.64 | |||
11 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 5 | 07.68 | |||
12 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.72 | |||
13 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.81 | |||
14 | Daniel SabolDaniel Sabol | 77 | Slovensko | 6 | 07.84 | |||
Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DQ |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.11 | ||||||||||||||
2 | Denis DanáčDenis Danáč | 93 | Slovensko | 5 | 07.15 | ||||||||||||||
3 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 07.33 | ||||||||||||||
4 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | Slovensko | 3 | 07.40 | ||||||||||||||
5 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.41 | ||||||||||||||
6 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 2 | 07.44 | ||||||||||||||
7 | Jozef BuvalaJozef Buvala | 96 | Slovensko | 8 | 07.44 | ||||||||||||||
8 | Adrian StrzopAdrian Strzop | 01 | Polsko | 1 | 07.52 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 4 | 06.93 | ||||||||||||||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.16 | ||||||||||||||
3 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 07.35 | ||||||||||||||
4 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 07.50 | ||||||||||||||
5 | Samuel DulinaSamuel Dulina | 01 | Slovensko | 7 | 07.60 | ||||||||||||||
6 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 07.61 | ||||||||||||||
7 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 08.87 | ||||||||||||||
8 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 10.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 4 | 06.97 | ||||||||||||||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.18 | ||||||||||||||
3 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 07.28 | ||||||||||||||
4 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 07.33 | ||||||||||||||
5 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.37 | ||||||||||||||
6 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.40 | ||||||||||||||
7 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | ||||||||||||||
8 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel DulinaSamuel Dulina | 01 | Slovensko | 3 | 07.51 | ||||||||||||||
2 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.51 | ||||||||||||||
3 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 07.52 | ||||||||||||||
4 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.57 | ||||||||||||||
5 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.60 | ||||||||||||||
6 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.69 | ||||||||||||||
7 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.77 | ||||||||||||||
8 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 07.80 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MatuščákTomáš Matuščák | 01 | Slovensko | 4 | 06.97 | |||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 07.18 | |||
3 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 07.28 | |||
4 | Patrik MegelaPatrik Megela | 00 | Slovensko | 6 | 07.33 | |||
5 | Jakub NezvalJakub Nezval | 01 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 07.37 | |||
6 | Petr KunetekPetr Kunetek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 07.40 | |||
7 | Samuel DulinaSamuel Dulina | 01 | Slovensko | 3 | 07.51 | |||
7 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.51 | |||
9 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 07.52 | |||
10 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.56 | |||
11 | Václav ValachVáclav Valach | 01 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.57 | |||
12 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.60 | |||
13 | David ZemanDavid Zeman | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.69 | |||
14 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 07.77 | |||
15 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 07.80 | |||
16 | Jan JemelkaJan Jemelka | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 07.87 |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.28 | ||||||||||||||
2 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Slovensko | 4 | 07.35 | ||||||||||||||
3 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 07.40 | ||||||||||||||
4 | Lucian JančárLucian Jančár | 00 | Slovensko | 6 | 07.50 | ||||||||||||||
5 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.62 | ||||||||||||||
6 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 07.65 | ||||||||||||||
7 | Stanislav KrajčírStanislav Krajčír | 02 | Slovensko | 1 | 07.66 | ||||||||||||||
Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.52 | ||||||||||||||
2 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.66 | ||||||||||||||
3 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.66 | ||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.70 | ||||||||||||||
5 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.71 | ||||||||||||||
6 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.77 | ||||||||||||||
7 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 07.77 | ||||||||||||||
8 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.71 | ||||||||||||||
2 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 4 | 07.78 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.81 | ||||||||||||||
4 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | 2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 07.97 | |||||||||||||
6 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.07 | ||||||||||||||
7 | Matias ŠpičákMatias Špičák | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 08.10 | ||||||||||||||
8 | Adam PaškoAdam Paško | 03 | Slovensko | 8 | 08.18 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.29 | ||||||||||||||
2 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | Polsko | 2 | 07.35 | ||||||||||||||
3 | Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski | 02 | Polsko | 7 | 07.43 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | Polsko | 3 | 07.44 | ||||||||||||||
5 | Piotr ReclikPiotr Reclik | 03 | Polsko | 8 | 07.73 | ||||||||||||||
6 | Roman HaraslinRoman Haraslin | 03 | Slovensko | 6 | 08.08 | ||||||||||||||
7 | Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.13 | ||||||||||||||
8 | Matěj ŠípekMatěj Šípek | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.28 | |||
2 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.29 | |||
3 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Slovensko | 4 | 07.35 | |||
3 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | Polsko | 2 | 07.35 | |||
5 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 07.40 | |||
6 | Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski | 02 | Polsko | 7 | 07.43 | |||
7 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | Polsko | 3 | 07.44 | |||
8 | Lucian JančárLucian Jančár | 00 | Slovensko | 6 | 07.50 | |||
9 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.52 | |||
10 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.62 | |||
11 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 07.65 | |||
12 | Stanislav KrajčírStanislav Krajčír | 02 | Slovensko | 1 | 07.66 | |||
12 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.66 | |||
12 | David PastrňákDavid Pastrňák | 03 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 07.66 | |||
15 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.70 | |||
16 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.71 | |||
16 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 07.71 | |||
18 | Piotr ReclikPiotr Reclik | 03 | Polsko | 8 | 07.73 | |||
19 | Ondřej StaśOndřej Staś | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.77 | |||
19 | Matyáš SoučekMatyáš Souček | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 07.77 | |||
21 | Miloš JakubovMiloš Jakubov | 02 | Slovensko | 4 | 07.78 | |||
22 | Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč | 03 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 07.81 | |||
23 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.82 | |||
24 | Marek ČermákMarek Čermák | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.91 | |||
25 | 2 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 07.97 | ||
26 | Vincenc SkoumalVincenc Skoumal | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 08.07 | |||
27 | Roman HaraslinRoman Haraslin | 03 | Slovensko | 6 | 08.08 | |||
28 | Matias ŠpičákMatias Špičák | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 08.10 | |||
29 | Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 08.13 | |||
29 | Matěj ŠípekMatěj Šípek | 02 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 08.13 | |||
31 | Adam PaškoAdam Paško | 03 | Slovensko | 8 | 08.18 | |||
Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikolaj LaskowskiMikolaj Laskowski | 02 | Polsko | 2 | 07.24 | ||||||||||||||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.29 | ||||||||||||||
3 | Michal KuligowskiMichal Kuligowski | 02 | Polsko | 3 | 07.29 | ||||||||||||||
4 | Kamil GarusKamil Garus | 02 | Polsko | 7 | 07.35 | ||||||||||||||
5 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Slovensko | 5 | 07.37 | ||||||||||||||
6 | Lucian JančárLucian Jančár | 00 | Slovensko | 8 | 07.39 | ||||||||||||||
7 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 07.42 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.53 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.61 | ||||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Polsko | 5 | 07.91 | ||||||||||||||
3 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 3 | 08.05 | ||||||||||||||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | Polsko | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
5 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.09 | ||||||||||||||
6 | Urszula MolskaUrszula Molska | 59 | Polsko | 8 | 11.43 | ||||||||||||||
Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Polsko | 3 | 08.03 | ||||||||||||||
3 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 5 | 08.08 | ||||||||||||||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | Polsko | 2 | 08.15 | ||||||||||||||
Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
3 | Urszula MolskaUrszula Molska | 59 | Polsko | 6 | 11.10 | ||||||||||||||
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.64 | |||
2 | Natalia MachNatalia Mach | 99 | Polsko | 3 | 08.03 | |||
3 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 5 | 08.08 | |||
4 | Larysa CiesielskaLarysa Ciesielska | 98 | Polsko | 2 | 08.15 | |||
5 | Rafaela BurdaRafaela Burda | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 08.98 | |||
6 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.09 | |||
7 | Urszula MolskaUrszula Molska | 59 | Polsko | 6 | 11.10 | |||
Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | DNS | ||||
Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | DNS |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Polsko | 3 | 07.82 | ||||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Polsko | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.87 | ||||||||||||||
4 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | Polsko | 6 | 08.01 | ||||||||||||||
5 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.19 | ||||||||||||||
6 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.25 | ||||||||||||||
7 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 08.49 | ||||||||||||||
8 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova | 01 | Slovensko | 8 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Polsko | 6 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.04 | ||||||||||||||
5 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
Eva KřekováEva Křeková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ-162.8, DR-5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Polsko | 3 | 07.82 | |||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Polsko | 4 | 07.84 | |||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 07.87 | |||
4 | Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | Polsko | 6 | 08.01 | |||
5 | Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova | 01 | Slovensko | 8 | 08.16 | |||
6 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.19 | |||
7 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.25 | |||
8 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 08.49 | |||
9 | Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.58 | |||
10 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.66 | |||
11 | Dominika TuckaDominika Tucka | 01 | Polsko | 6 | 08.70 | |||
12 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.04 | |||
13 | Jana BartošováJana Bartošová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 09.09 | |||
Eva KřekováEva Křeková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | DNS | ||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DQ |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia PolakJulia Polak | 01 | Polsko | 5 | 07.74 | ||||||||||||||
2 | Emilia KielkowskaEmilia Kielkowska | 01 | Polsko | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
3 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 07.83 | ||||||||||||||
4 | Bibiana TvrdoňovaBibiana Tvrdoňova | 01 | Slovensko | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
5 | Nikola HerzováNikola Herzová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.25 | ||||||||||||||
6 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 8 | 08.68 | ||||||||||||||
Monika KiepuraMonika Kiepura | 00 | Polsko | 6 | DNS | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.1.2019 - 13:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
2 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 3 | 07.98 | ||||||||||||||
3 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.00 | ||||||||||||||
4 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Slovensko | 6 | 08.22 | ||||||||||||||
5 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.32 | ||||||||||||||
7 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.34 | ||||||||||||||
Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.94 | ||||||||||||||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.04 | ||||||||||||||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 08.09 | ||||||||||||||
4 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Slovensko | 6 | 08.20 | ||||||||||||||
5 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.22 | ||||||||||||||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.29 | ||||||||||||||
7 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Michaela BačováMichaela Bačová | 04 | Slovensko | 8 | 08.56 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
2 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.40 | ||||||||||||||
3 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
5 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.46 | ||||||||||||||
6 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.50 | ||||||||||||||
7 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Slovensko | 1 | 08.50 | ||||||||||||||
8 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.49 | ||||||||||||||
3 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
4 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.61 | ||||||||||||||
5 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
8 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Polsko | 1 | 08.58 | ||||||||||||||
2 | Emica MnichovaEmica Mnichova | 05 | Slovensko | 6 | 08.83 | ||||||||||||||
3 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
6 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.28 | ||||||||||||||
Elena PiprekováElena Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ-162.8, DR-2 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 5.1.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | Polsko | 2 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Agata BakAgata Bak | 02 | Polsko | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | Polsko | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Carolina GallováCarolina Gallová | 05 | Slovensko | 7 | 09.22 | ||||||||||||||
5 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
6 | Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.58 | ||||||||||||||
7 | Michaela MacurováMichaela Macurová | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.94 | |||
2 | Adriana FornůskováAdriana Fornůsková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.04 | |||
3 | Karolína MaňasováKarolína Maňasová | 03 | SVČ Fokus Nový Jičín | 5 | 08.09 | |||
4 | Ela ČederlováEla Čederlová | 04 | Slovensko | 6 | 08.20 | |||
5 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 08.22 | |||
6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 08.29 | |||
6 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.29 | |||
8 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.34 | |||
9 | Paulina BrambergerPaulina Bramberger | 02 | Polsko | 2 | 08.39 | |||
10 | Ludmila HájkováLudmila Hájková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.40 | |||
11 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.42 | |||
12 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.44 | |||
13 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.46 | |||
14 | Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.49 | |||
15 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.50 | |||
15 | Ema BendováEma Bendová | 07 | Slovensko | 1 | 08.50 | |||
15 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.50 | |||
18 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.54 | |||
19 | Michaela BačováMichaela Bačová | 04 | Slovensko | 8 | 08.56 | |||
20 | Wiktoria CitakWiktoria Citak | 03 | Polsko | 1 | 08.58 | |||
21 | Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová | 03 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 08.61 | |||
22 | Agata BakAgata Bak | 02 | Polsko | 6 | 08.64 | |||
23 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.65 | |||
24 | Victoria KošutkováVictoria Košutková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 08.66 | |||
25 | Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 8 | 08.68 | |||
26 | Emica MnichovaEmica Mnichova | 05 | Slovensko | 6 | 08.83 | |||
27 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.90 | |||
28 | Sonia PalaSonia Pala | 03 | Polsko | 8 | 08.93 | |||
29 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 7 | 08.96 | |||
30 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.00 | |||
31 | Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.15 | |||
32 | Carolina GallováCarolina Gallová | 05 | Slovensko | 7 | 09.22 | |||
33 | Natálie DudováNatálie Dudová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.25 | |||
33 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.25 | |||
35 | Hana KleiblováHana Kleiblová | 03 | AK Kroměříž | 4 | 09.28 | |||
36 | Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová | 03 | Atletický klub Prostějov, z... | 5 | 09.58 | |||
37 | Michaela MacurováMichaela Macurová | 03 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 10.44 | |||
Elena PiprekováElena Pipreková | 03 | Atletický klub Havířov, z.s. | 2 | DQ |