výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory žactva

Ostrava - Vítkovice (13. 1. 2019)

1500 m - Žáci

(ne, 13.1.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:39.48
2 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 4:43.34
3 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 4:49.20
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 4:54.66
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 4:58.35
6 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 5:25.60
7 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 5:26.05
8 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 5:26.36
9 Adam KrejčíAdam Krejčí 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:52.42
Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 DNS
Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 13.1.2019 - 15:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 5:00.62
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:20.70
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 5:25.88
4 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 5:32.47
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 5:34.44
6 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 5:39.33
7 Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 5:43.65
8 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 11 5:47.19
9 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:53.87
10 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 5:55.82
11 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 6:19.41
12 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 6:36.39
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 13.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 4:59.30
2 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 5:16.86
3 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 5:21.96
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:25.49
5 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 5:30.36
6 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 5:38.36
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:39.11
8 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:48.01
9 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 5:49.10
10 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 5:52.59
11 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 6:09.94
12 Lilla LojkováLilla Lojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 6:10.04
13 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 6:30.64
14 Kateřina DrábkováKateřina Drábková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15 6:37.74
Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 13.1.2019 - 15:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:42.25
2 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:47.07
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:55.24
4 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 6:09.40
5 Lucie BerkusováLucie Berkusová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 6:17.32
Celkem 5 závodníků