výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.12 840.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.26 792.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.49 716.00
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76 631.00
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.85 604.00
6 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.28 481.00
7 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.08 109.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.19 816.00
2 Evan OHanlonEvan OHanlon 78 AustrálieAustrálie 07.33 769.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 07.35 762.00
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 07.44 732.00
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.55 697.00
6 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72 643.00
7 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 08.04 548.00
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.33 769.00
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.36 759.00
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.51 710.00
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.58 687.00
5 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.60 681.00
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.99 563.00
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.54 700.00
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 07.57 690.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.72 643.00
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.74 637.00
5 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.99 563.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48 719.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 07.74 637.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.20 503.00
4 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 08.30 476.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.51 710.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.10 531.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.43 441.00
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.57 406.00
5 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.66 383.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.53 703.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.94 577.00
3 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 07.99 563.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26 487.00
5 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.69 376.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:18.70 841.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:34.36 639.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:37.06 607.00
4 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:51.54 448.00
Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:25.47 751.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:33.70 647.00
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:37.91 597.00
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:39.79 575.00
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:43.09 538.00
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:47.84 486.00
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:48.24 482.00
8 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:52.52 438.00
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:53.30 430.00
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56.90 395.00
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:32.08 667.00
2 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:57.58 388.00
3 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:00.15 364.00
4 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:01.91 348.00
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:05.57 315.00
6 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:27.01 155.00
Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNS
Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:28.42 713.00
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:36.28 616.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.48 614.00
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:36.65 612.00
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2:36.82 610.00
6 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 2:48.18 483.00
7 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:51.41 449.00
8 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:51.42 449.00
9 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.36 362.00
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:30.15 691.00
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:40.95 562.00
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.09 527.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:44.45 523.00
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:45.17 515.00
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:45.47 512.00
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:45.67 510.00
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.49 459.00
9 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3:05.55 315.00
Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:20.90 811.00
2 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:56.85 395.00
3 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:04.49 325.00
4 Johana KalnáJohana Kalná 05 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3:09.46 282.00
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:10.48 274.00
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:11.48 266.00
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:12.60 257.00
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:22.46 185.00
Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2:41.29 558.00
2 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:42.51 544.00
3 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:51.48 448.00
4 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:51.74 446.00
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.61 437.00
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:55.93 404.00
7 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:56.74 396.00
8 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:01.96 347.00
9 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3:11.57 265.00
10 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:12.47 258.00
11 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:17.41 220.00
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.94 644.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.72 542.00
3 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:49.12 473.00
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:49.55 468.00
5 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:49.64 467.00
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:50.34 460.00
7 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:53.03 433.00
8 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:57.03 393.00
9 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:59.05 374.00
10 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3:01.21 354.00
11 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:04.25 327.00
12 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:04.35 326.00
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:32.85 658.00
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:45.97 506.00
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:48.31 481.00
4 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:49.21 472.00
5 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:52.33 440.00
6 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2:54.91 414.00
7 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:55.52 408.00
8 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:56.88 395.00
9 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:57.75 386.00
10 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:58.04 384.00
11 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:05.75 314.00
12 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:14.47 242.00
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:26.74 734.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:32.80 658.00
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:33.84 646.00
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 2:34.10 642.00
5 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 2:38.55 590.00
6 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:39.25 581.00
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.50 556.00
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:41.94 551.00
9 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:42.02 550.00
10 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:45.91 507.00
11 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:52.84 435.00
Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:56.10 703.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:56.78 696.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.61 678.00
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.67 658.00
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.15 653.00
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:04.18 624.00
7 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:04.57 620.00
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:24.03 448.00
9 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:28.49 412.00
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4:57.00 4.00
Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. DNS
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:38.40 891.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:39.15 883.00
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:51.89 746.00
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.82 656.00
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.53 583.00
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:15.77 518.00
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:57.62 688.00
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.41 680.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:59.07 673.00
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.47 612.00
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:10.16 568.00
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:23.89 449.00
7 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:23.94 449.00
8 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3:35.56 358.00
9 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:36.07 355.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:03.47 631.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.19 586.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:20.84 475.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.11 369.00
5 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.16 369.00
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:36.33 353.00
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3:45.66 287.00
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.24 165.00
9 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.34 108.00
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.43 877.00
2 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.76 800.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.43 654.00
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86 568.00
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.03 535.00
Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 08.94 759.00
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.04 737.00
3 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.27 687.00
4 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.59 435.00
Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. DNS
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.46 869.00
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.60 836.00
3 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.29 683.00
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.60 619.00
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.64 611.00
6 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.91 382.00
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08.70 813.00
2 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86 777.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.23 696.00
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.28 489.00
5 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.48 454.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.64 827.00
2 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.89 770.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.50 450.00
4 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11.28 325.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59 839.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.13 717.00
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.63 613.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.74 591.00
5 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.93 554.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.24 497.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.46 457.00
3 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.52 447.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.74 410.00
5 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 10.78 403.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.69 976.00
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.90 931.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.94 922.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.33 842.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.89 733.00
6 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.27 662.00
7 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.88 556.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.89 933.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.38 832.00
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.46 816.00
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.56 796.00
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.62 785.00
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.10 520.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.17 875.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.29 850.00
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.28 661.00
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.34 650.00
5 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.55 613.00
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.19 871.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.57 794.00
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.65 779.00
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.87 737.00
5 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.12 690.00
6 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.28 661.00
7 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 10.31 655.00
8 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.31 655.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 09.14 881.00
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.49 810.00
3 Helena BalabánováHelena Balabánová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.33 652.00
4 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 10.36 646.00
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.19 506.00
Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DQ
Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.33 842.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.74 761.00
3 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09.88 735.00
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.89 733.00
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10.55 613.00
6 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10.76 577.00
7 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.53 453.00
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.25 858.00
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.71 767.00
3 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.19 677.00
4 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.53 616.00
5 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.79 571.00
6 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.14 514.00
7 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.84 274.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.09 891.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.48 812.00
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.57 794.00
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.59 791.00
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.73 763.00
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.98 716.00
7 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.09 695.00
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.16 682.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.60 789.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.06 701.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.18 679.00
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.19 677.00
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.30 657.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.35 648.00
7 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.13 366.00
8 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.21 231.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.49 810.00
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.09 695.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.10 693.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.29 659.00
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.81 568.00
6 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.31 487.00
7 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.69 429.00
8 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.95 261.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.33 652.00
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.44 632.00
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.94 723.00
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.96 720.00
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.75 578.00
4 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.01 535.00
5 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.27 493.00
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.37 477.00
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.00 384.00
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 09.73 763.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.85 740.00
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.56 611.00
4 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.64 597.00
5 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 10.80 570.00
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.11 519.00
7 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.33 484.00
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.53 802.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.67 775.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.78 754.00
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.82 746.00
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 10.88 556.00
6 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.54 451.00
7 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.69 429.00
8 Johana KalnáJohana Kalná 05 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 12.08 373.00
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13 883.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.36 836.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.87 737.00
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.08 697.00
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.29 659.00
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.84 563.00
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.88 556.00
8 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 12.14 364.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.96 767.00
2 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 1.93 740.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.90 714.00
4 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.81 636.00
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.81 636.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 1.72 560.00
7= Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1.69 536.00
7= Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.69 536.00
9 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 1.66 512.00
10= Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.60 464.00
10= Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 1.60 464.00
12 Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
74 1.60 464.00
13 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 1.20 188.00
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.84 661.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.75 585.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1.72 560.00
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.66 512.00
5 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.66 512.00
6 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 1.57 441.00
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.87 687.00
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.81 636.00
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.78 610.00
4 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.69 536.00
5 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.63 488.00
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.51 396.00
7 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 1.45 352.00
8 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.45 352.00
9 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.42 331.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.77 602.00
2 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 1.62 480.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.53 411.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.50 389.00
5 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.47 367.00
6 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.47 367.00
7 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.47 367.00
8 Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.44 345.00
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 1.35 283.00
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.32 263.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 1.79 966.00
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 1.70 855.00
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1.67 818.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.58 712.00
Celkem 4 závodníků
Ženy B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.46 577.00
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.43 544.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 1.34 449.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

Juniorky A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.73 891.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.64 783.00
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.61 747.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 1.58 712.00
5= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.55 678.00
5= Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.55 678.00
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.55 678.00
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.55 678.00
Celkem 8 závodníků
Juniorky B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 1.49 610.00
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.46 577.00
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.61 747.00
1= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.61 747.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.58 712.00
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.55 678.00
5= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 1.52 644.00
5= Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 1.52 644.00
7 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 1.52 644.00
8 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.49 610.00
Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 NM 0.00
Celkem 9 závodníků
Dorostenky B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.58 712.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.52 644.00
3= Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.49 610.00
3= Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.49 610.00
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1.46 577.00
6= Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.43 544.00
6= Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 1.43 544.00
6= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.43 544.00
9= Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.37 481.00
9= Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.37 481.00
9= Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.37 481.00
9= Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 1.37 481.00
13= Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.34 449.00
13= Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.34 449.00
15= Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.31 419.00
15= Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.31 419.00
17= Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.19 302.00
17= Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.19 302.00
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 NM 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

Žákyně A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.65 795.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.59 724.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.56 689.00
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.53 655.00
5 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.50 621.00
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.50 621.00
7 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.50 621.00
8= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.47 588.00
8= Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.47 588.00
10 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.47 588.00
11 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.47 588.00
12 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.44 555.00
13 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.44 555.00
14 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.44 555.00
15= Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.44 555.00
15= Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.44 555.00
17 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 1.44 555.00
18 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.41 523.00
19 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.41 523.00
20 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.29 399.00
21 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.29 399.00
Celkem 21 závodníků
Žákyně B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.50 621.00
2 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 1.47 588.00
3= Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 1.44 555.00
3= Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.44 555.00
3= Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.44 555.00
6= Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.41 523.00
6= Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 1.41 523.00
6= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.41 523.00
6= Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.41 523.00
6= Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.41 523.00
6= Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.41 523.00
12= Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.38 491.00
12= Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.38 491.00
14 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1.35 460.00
15= Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.32 429.00
15= Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
05 1.32 429.00
15= Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.32 429.00
15= Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.32 429.00
15= Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 1.32 429.00
15= Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.32 429.00
21 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.29 399.00
22= Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.29 399.00
22= Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.29 399.00
22= Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 1.29 399.00
22= Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.29 399.00
22= Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.29 399.00
22= Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 1.29 399.00
22= Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.29 399.00
29= Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1.26 369.00
29= Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 1.26 369.00
31= Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.20 312.00
31= Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.20 312.00
31= Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.20 312.00
31= Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 1.20 312.00
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 NM 0.00
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 NM 0.00
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS 0.00
Celkem 37 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4.50 760.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4.40 731.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.10 645.00
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 3.90 590.00
5 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.90 590.00
6 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.60 509.00
7 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 3.40 457.00
8 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 3.00 357.00
9 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2.80 309.00
10 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2.00 140.00
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
74 DNS 0.00
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 DNS 0.00
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS 0.00
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 DNS 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4.40 731.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.10 645.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.70 535.00
4 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3.30 431.00
5 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3.20 406.00
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.10 381.00
7 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 2.80 309.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.30 702.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.40 457.00
3 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.40 457.00
4 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.00 357.00
5 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.80 309.00
6 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 2.60 264.00
7 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.40 220.00
8 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2.40 220.00
9 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2.20 179.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.40 457.00
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.40 457.00
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.00 357.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.80 309.00
5 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2.40 220.00
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2.20 179.00
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 2.00 140.00
Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM 0.00
Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 NM 0.00
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 DNS 0.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.84 776.00
2 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 6.51 700.00
3 Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 6.47 691.00
4 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.38 670.00
5 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 6.25 641.00
6 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 6.20 630.00
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 6.10 608.00
8 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 5.84 552.00
9 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 5.76 535.00
10 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.63 508.00
11 Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
74 5.17 415.00
12 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.51 132.00
Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNS 0.00
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 DNS 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.47 691.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 6.08 604.00
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6.05 597.00
4 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6.02 591.00
5 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 5.81 546.00
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 5.57 496.00
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.56 711.00
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.13 615.00
3 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.05 597.00
4 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.01 589.00
5 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 5.44 469.00
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 5.14 409.00
7 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 4.95 373.00
8 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 4.90 363.00
9 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.32 259.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.52 485.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.39 459.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.07 396.00
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.89 361.00
5 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 4.77 339.00
6 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.70 326.00
7 Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.64 315.00
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4.56 301.00
9 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 4.45 281.00
10 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.43 278.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.23 921.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.43 680.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5.34 654.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.91 535.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 4.69 477.00
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 4.56 443.00
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 DNS 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.38 665.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5.29 640.00
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5.16 603.00
4 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5.15 601.00
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.98 554.00
6 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4.98 554.00
7 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 4.85 519.00
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 4.84 516.00
9 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.70 479.00
10 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 4.63 461.00
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.36 660.00
2 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 5.30 643.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5.23 623.00
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 5.22 620.00
5 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.21 617.00
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.12 592.00
7 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5.08 581.00
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4.98 554.00
9 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.94 543.00
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.89 530.00
11 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.84 516.00
12 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.78 500.00
13 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.75 492.00
14 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.66 469.00
15 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 4.55 441.00
16 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.55 441.00
17 Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.54 438.00
18 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.53 436.00
19 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.48 423.00
20 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.41 406.00
21 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.35 391.00
22 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 4.29 376.00
23 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4.06 322.00
24 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3.83 270.00
25 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 3.51 202.00
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 DNS 0.00
Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 DNS 0.00
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 NM 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně A (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.65 744.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 5.19 612.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.16 603.00
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 5.05 573.00
5 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 5.01 562.00
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.92 538.00
7 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.85 519.00
8 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.74 490.00
9 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.73 487.00
10 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.73 487.00
11 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.60 454.00
12 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.59 451.00
13 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.57 446.00
14 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.56 443.00
15 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.55 441.00
16 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4.55 441.00
17 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.43 411.00
18 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.35 391.00
19 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.35 391.00
20 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.34 388.00
21 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.33 386.00
22 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 4.32 384.00
23 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4.31 381.00
24 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.19 352.00
25 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.17 347.00
26 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 4.13 338.00
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 NM 0.00
Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 NM 0.00
Celkem 28 závodníků
Žákyně B (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.60 454.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.58 448.00
3 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.57 446.00
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.53 436.00
5 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4.52 433.00
6 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 4.50 428.00
7 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 4.49 426.00
8 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 4.35 391.00
9 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.34 388.00
10 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.30 379.00
11 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4.29 376.00
12 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4.27 371.00
13= Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.22 359.00
13= Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.22 359.00
13= Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.22 359.00
13= Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
05 4.22 359.00
17 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 4.16 345.00
18 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.05 319.00
19 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 4.04 317.00
20= Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.91 287.00
20= Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3.91 287.00
22 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.90 285.00
23 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 3.87 279.00
24 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.86 276.00
25 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3.83 270.00
26 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.72 246.00
27 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.69 239.00
28 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 3.31 163.00
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS 0.00
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 DNS 0.00
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 11.02 596.00
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.90 589.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 10.78 581.00
4 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 10.32 550.00
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 09.88 522.00
6 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.85 520.00
7 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 09.79 516.00
8 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 09.72 511.00
9 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 09.50 497.00
10 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 09.18 476.00
11 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 09.13 473.00
12 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 08.95 461.00
13 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.45 428.00
14 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 08.44 428.00
15 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.35 422.00
16 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 08.31 419.00
17 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 08.17 410.00
18 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 08.16 410.00
19 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 08.14 408.00
20 Sabina FiantováSabina Fiantová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 07.85 390.00
21 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 07.67 378.00
22 Tereza JanůTereza Janů
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 07.18 347.00
23 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 07.03 337.00
24 Jana JozkováJana Jozková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 06.99 334.00
25 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.13 280.00
26 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 05.92 266.00
27 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 05.78 257.00
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 DNS 0.00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 10.46 560.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.02 531.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 09.89 522.00
4 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 09.58 502.00
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.37 488.00
6 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 09.09 470.00
7 Markéta BurešováMarkéta Burešová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 08.86 455.00
8 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 08.82 452.00
9 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 08.82 452.00
10 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 08.42 427.00
11 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 08.33 421.00
12 Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 08.32 420.00
13 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 08.18 411.00
14 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 08.18 411.00
15 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.12 407.00
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 08.10 406.00
17 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 08.09 405.00
18 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.97 397.00
19 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 07.90 393.00
20 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.86 390.00
21 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 07.83 388.00
22 Tereza PuchernováTereza Puchernová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 07.82 388.00
23 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.70 380.00
24 Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 07.70 380.00
25 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 07.69 379.00
26 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 07.65 377.00
27 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.59 373.00
28 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 07.54 370.00
29 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 07.53 369.00
30 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 07.48 366.00
31 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.47 365.00
32 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 07.45 364.00
33 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.39 360.00
34 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 07.36 358.00
35 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 07.32 356.00
36 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 07.25 351.00
37 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 07.23 350.00
38 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 07.22 349.00
39 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.15 345.00
40 Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 07.02 336.00
41 Dorota CiencialováDorota Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 06.91 329.00
42 Patricie ŠodkováPatricie Šodková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.83 324.00
43 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 06.80 322.00
44 Nela HavlíčkováNela Havlíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 06.73 318.00
45 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 06.69 315.00
46 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 06.67 314.00
47 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 06.59 309.00
48 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.47 301.00
49 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.28 289.00
50 Hana BorováHana Borová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 06.27 288.00
51 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.08 276.00
52 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.86 262.00
53 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
04 05.85 262.00
54 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 05.81 259.00
55 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 05.53 242.00
56 Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 05.30 227.00
57 Johana KalnáJohana Kalná
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
05 05.21 221.00
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS 0.00
Celkem 58 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11.10 552.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 09.60 462.00
3 Filip GužiakFilip Gužiak
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 09.50 456.00
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 08.30 384.00
5 Jakub KněžíkJakub Kněžík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 08.20 378.00
6 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 07.99 366.00
7 Matěj DaněkMatěj Daněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 07.59 342.00
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 07.08 312.00
9 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 06.97 306.00
10 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 06.56 281.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 14.23 809.00
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 11.82 649.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11.17 606.00
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.08 535.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 08.77 449.00
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 08.16 410.00
7 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
82 07.88 392.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 09.79 516.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 09.11 471.00
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 09.08 469.00
4 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 08.82 452.00
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 08.46 429.00
6 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 08.01 400.00
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 07.78 385.00
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 07.35 357.00
9 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 07.23 350.00
10 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
00 06.21 285.00
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS 0.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 19.1.2019) Excel