výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)
Skok vysoký - Muži (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.96 767.00
2 Martin TrybulaMartin Trybula 921010 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.93 740.00
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1.90 714.00
Skok vysoký - Junioři (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.84 661.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.75 585.00
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1.72 560.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček 020716 AC PardubiceAC Pardubice 1.87 687.00
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.81 636.00
3 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.78 610.00
Skok vysoký - Žáci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.77 602.00
2 Jakub KněžíkJakub Kněžík 040507 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.62 480.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.53 411.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 880414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.79 966.00
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.70 855.00
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 990408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.67 818.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.46 577.00
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 941110 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.43 544.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 820711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.34 449.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 000413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.73 891.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.64 783.00
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 000623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.61 747.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.49 610.00
2 Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková 011107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.46 577.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.61 747.00
1= Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.61 747.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.58 712.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 030704 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.58 712.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 030501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.52 644.00
3= Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 031110 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1.49 610.00
3= Denisa ObornáDenisa Oborná 030908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.49 610.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1.65 795.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.59 724.00
3 Tereza HanákováTereza Hanáková 040123 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1.56 689.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana DohnalováHana Dohnalová 040407 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.50 621.00
2 Hana BlažkováHana Blažková 040121 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1.47 588.00
3= Lucie BláhováLucie Bláhová 050530 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.44 555.00
3= Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.44 555.00
3= Karolína VilčkováKarolína Vilčková 050701 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.44 555.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 20.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.50 760.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4.40 731.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 4.10 645.00
Skok o tyči - Junioři (neděle, 20.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.40 731.00
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.10 645.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.70 535.00
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 20.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.30 702.00
2 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 3.40 457.00
3 Theo BébarTheo Bébar 020413 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3.40 457.00
Skok o tyči - Žáci (neděle, 20.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 040909 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3.40 457.00
2 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.40 457.00
3 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.00 357.00
Skok daleký - Muži (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.84 776.00
2 Petr PlevaPetr Pleva 980306 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.51 700.00
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.47 691.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6.47 691.00
2 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6.08 604.00
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 010108 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.05 597.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.56 711.00
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.13 615.00
3 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 6.05 597.00
Skok daleký - Žáci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.52 485.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.39 459.00
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.07 396.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.23 921.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.43 680.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 970603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.34 654.00
Skok daleký - Juniorky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.38 665.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.29 640.00
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.16 603.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.36 660.00
2 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.30 643.00
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.23 623.00
Skok daleký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5.65 744.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.19 612.00
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.16 603.00
Skok daleký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4.60 454.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 040407 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4.58 448.00
3 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.57 446.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.02 596.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.90 589.00
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 030103 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.78 581.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.46 560.00
2 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.02 531.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 040317 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.89 522.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 040415 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.10 552.00
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 040407 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.60 462.00
3 Filip GužiakFilip Gužiak 040625 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.50 456.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 880414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.23 809.00
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 881108 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.82 649.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 970603 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.17 606.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.79 516.00
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 010328 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.11 471.00
3 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 09.08 469.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David RybaDavid Ryba 020121 AC PardubiceAC Pardubice 12.78 654.00
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94 603.00
3 Jakub MarečekJakub Mareček 020716 AC PardubiceAC Pardubice 10.87 538.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.64 706.00
2 Karel KusákKarel Kusák 010224 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.66 586.00
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 010622 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.22 439.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 19.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12.42 632.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.12 614.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 991123 AC PardubiceAC Pardubice 11.93 602.00