výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 ml. Jiří Kadlaml. Jiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:56.10 703.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:56.78 696.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.61 678.00
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.67 658.00
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.15 653.00
6 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:04.18 624.00
7 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:04.57 620.00
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:24.03 448.00
9 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:28.49 412.00
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4:57.00 4.00
Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. DNS
Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:38.40 891.00
2 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:39.15 883.00
3 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:51.89 746.00
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:00.82 656.00
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.53 583.00
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3:15.77 518.00
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:57.62 688.00
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.41 680.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:59.07 673.00
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:05.47 612.00
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:10.16 568.00
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:23.89 449.00
7 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3:23.94 449.00
8 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3:35.56 358.00
9 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3:36.07 355.00
Celkem 9 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:03.47 631.00
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.19 586.00
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:20.84 475.00
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.11 369.00
5 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:34.16 369.00
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:36.33 353.00
7 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3:45.66 287.00
8 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.24 165.00
9 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.34 108.00
Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
Celkem 10 závodníků