Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích

Ostrava - Vítkovice (19. - 20. 1. 2019)

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.09 891.00
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.48 812.00
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 09.57 794.00
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.59 791.00
5 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 09.73 763.00
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.98 716.00
7 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.09 695.00
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.16 682.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.60 789.00
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.06 701.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10.18 679.00
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.19 677.00
5 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.30 657.00
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10.35 648.00
7 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 12.13 366.00
8 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.21 231.00
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.49 810.00
2 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.09 695.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.10 693.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.29 659.00
5 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.81 568.00
6 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.31 487.00
7 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.69 429.00
8 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.95 261.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.33 652.00
2 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.44 632.00
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.94 723.00
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.96 720.00
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.75 578.00
4 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.01 535.00
5 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.27 493.00
6 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.37 477.00
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.00 384.00
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 09.73 763.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.85 740.00
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.56 611.00
4 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.64 597.00
5 Lucie BláhováLucie Bláhová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 10.80 570.00
6 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11.11 519.00
7 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.33 484.00
Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.53 802.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.67 775.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.78 754.00
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 09.82 746.00
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 10.88 556.00
6 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.54 451.00
7 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.69 429.00
8 Johana KalnáJohana Kalná 05 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 12.08 373.00
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 19.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.13 883.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.36 836.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 09.87 737.00
4 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.08 697.00
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.29 659.00
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10.84 563.00
7 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.88 556.00
8 Sabina TomečkováSabina Tomečková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 12.14 364.00
Celkem 8 závodníků