výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Athlecics Indoor Ostrava I

Ostrava - Vítkovice (24. 1. 2019)
Skok vysoký - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.95
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech 830708 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.75
3 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.70
Skok vysoký - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 000413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.66
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.60
3 Alena LevkováAlena Levková 040210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.57
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 011127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.67
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.67
3 Martin CeltaMartin Celta 020523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.07
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák 890930 SVKSVK 4.37
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.37
Skok o tyči - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.56
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 020217 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.36
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.36
Skok daleký - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.69
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.37
3 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6.36
Skok daleký - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.67
2 Maria MendezMaria Mendez 970101 ESPESP 5.50
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.43
Trojskok - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.54
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.53
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.65
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína ČervenkováKarolína Červenková 070428 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.96
2 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 071123 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.89
3 Barbora AdámkováBarbora Adámková 070129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.74
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HammondMartin Hammond 070903 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.54
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 030206 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.03
2 Lucie KrálováLucie Králová 021118 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.72
3 Marta KurachováMarta Kurachová 030412 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.20
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.49
2 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.03
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 040728 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 07.77
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.39
2 David PastorDavid Pastor 041113 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.42
3 David ProskeDavid Proske 040322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.33
Vrh koulí 4kg - Ženy (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 931002 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.31
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 000916 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.74
3 Natália VálekováNatália Váleková 010101 SVKSVK 12.72
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Igor GallayIgor Gallay 020101 SVKSVK 14.51
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 030527 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.27
3 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 020619 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.18
Vrh koulí 6kg - Junioři (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.49
2 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.20
Vrh koulí 7,26kg - Muži (čtvrtek, 24.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.54
2 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.24