Mistrovství Moravy a Slezska žactva
Ostrava - Vítkovice (1. 2. 2019)4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:39.51 | |||||||||||||||
2 | Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 1:46.32 | |||||||||||||||
3 | Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach | Atletika Poruba z.s. | 1 | 1:46.47 | |||||||||||||||
4 | Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek | BYAC Brno | 6 | 1:52.61 | |||||||||||||||
5 | Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:52.72 | |||||||||||||||
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:37.83 | |||||||||||||||
2 | Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.83 | |||||||||||||||
3 | Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 1:47.86 | |||||||||||||||
4 | Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:51.83 | |||||||||||||||
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček, Němec, Strapáč, Musil Horáček, Němec, Strapáč, Musil | VSK Univerzita Brno | 4 | 1:37.83 | ||||
2 | Fojt, Kika, Beran, Dutka Fojt, Kika, Beran, Dutka | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:39.51 | ||||
3 | Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka Vrbacký, Munteanu, Neugebauer, Žižka | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 1:41.83 | ||||
4 | Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek Kuchtíček, Hajzler, Osolsobě, Hořínek | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 1:46.32 | ||||
5 | Teslík, Kuzník, Milata, Vlach Teslík, Kuzník, Milata, Vlach | Atletika Poruba z.s. | 1 | 1:46.47 | ||||
6 | Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider Wilczek, Vrana, Swaczyna, Schneider | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 1:47.86 | ||||
7 | Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič Hřib, Klimeš, Hanáček, Kovačič | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 1:51.83 | ||||
8 | Růžička, Žitný, Kočí, Bílek Růžička, Žitný, Kočí, Bílek | BYAC Brno | 6 | 1:52.61 | ||||
9 | Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák Maňásek, Pavlíček, Holub, Zimák | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 1:52.72 | ||||
Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub Niemczyk, Barbagalo, Szczerba, Holub | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||
Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek Veselý, Kopřiva, Holub, Jašek | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:52.20 | |||||||||||||||
2 | Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:56.59 | |||||||||||||||
3 | Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:58.16 | |||||||||||||||
4 | Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 2:02.39 | |||||||||||||||
5 | Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:09.79 | |||||||||||||||
6 | Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:13.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:59.71 | |||||||||||||||
2 | Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:03.17 | |||||||||||||||
3 | Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:03.34 | |||||||||||||||
4 | Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:05.62 | |||||||||||||||
5 | Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:06.29 | |||||||||||||||
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek Martinkevič, Zach, Ďurina, Charvátek | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:52.20 | ||||
2 | Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák Hanzelka, Bardoň, Juřena, Melčák | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 1:56.59 | ||||
3 | Pelcl, Krobot, Hus, Herinek Pelcl, Krobot, Hus, Herinek | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 1:58.16 | ||||
4 | Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký Holík, Bartoš, Sedlák, Sedlecký | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 1:59.71 | ||||
5 | Fiala, Míča, Bok, Pikna Fiala, Míča, Bok, Pikna | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 2:02.39 | ||||
6 | Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák Ressler, Mezulianik, Sukaný, Šišák | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 2:03.17 | ||||
7 | Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha Derka, Jašíček, Pechmann, Vlačuha | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:03.34 | ||||
8 | Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka Jarolím, Vogl, Schrom, Šeděnka | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:05.62 | ||||
9 | Kotek, Lojek, Bartoň, Raška Kotek, Lojek, Bartoň, Raška | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:06.29 | ||||
10 | Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák Obšil, Mondek, Nesvadba, Sulák | AK Šternberk z.s. | 6 | 2:09.79 | ||||
11 | Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks Jedlička, Šimonovský, Tajovský, Proks | Atletický klub Kuřim, z.s. | 5 | 2:13.62 | ||||
Hložek, Šimek, Přerovský, Machek Hložek, Šimek, Přerovský, Machek | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 3 | DNS |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:46.20 | |||||||||||||||
2 | Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.73 | |||||||||||||||
3 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:52.37 | |||||||||||||||
4 | Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková | JAC Brno | 3 | 1:53.29 | |||||||||||||||
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:51.74 | |||||||||||||||
2 | Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:51.79 | |||||||||||||||
3 | Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 1:51.92 | |||||||||||||||
4 | Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:54.22 | |||||||||||||||
5 | Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:00.41 | |||||||||||||||
6 | Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:02.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:53.74 | |||||||||||||||
2 | Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:59.48 | |||||||||||||||
3 | Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 1:59.85 | |||||||||||||||
4 | Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:00.75 | |||||||||||||||
5 | Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová | JAC Brno | 2 | 2:02.54 | |||||||||||||||
6 | Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:02.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:46.20 | ||||
2 | Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová Pindorová, Kulichová, Sikorová, Čmielová | TJ TŽ Třinec | 5 | 1:51.73 | ||||
3 | Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová Bužgová, Lamlová, Ondráčková, Stankovičová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 1:51.74 | ||||
4 | Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová Klišíková, Polášková, Mitanová, Honsová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 1:51.79 | ||||
5 | Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová Dobešová, Pupíková, Kutalová, Gieselová | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 1:51.92 | ||||
6 | Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová Tkáčová, Feilhauerová, Soukalová, Sochová | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 1:52.37 | ||||
7 | Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková Bryšová, Drápalová, Myšková, Slavíčková | JAC Brno | 3 | 1:53.29 | ||||
8 | Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová Holšánová, Vantuchová, Březná, Gleňová | Atletika Poruba z.s. | 4 | 1:53.74 | ||||
9 | Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková Hefková, Machalíčková, Večeřová, Vondráková | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 1:54.22 | ||||
10 | Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková Klásková, Šodková, Horčičková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 1:59.48 | ||||
11 | Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová Straňáková, Halíková, Škrabalová, Mojžíšová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 1:59.85 | ||||
12 | Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová Krejčiříková, Hercogová, Piškulová, Grzybová | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 2:00.41 | ||||
13 | Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová Černocká, Grégrová, Klimentová, Kuncová | AK Šternberk z.s. | 3 | 2:00.75 | ||||
14 | Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová Klementová, Kovářová, Gottvaldová, Klujová | JAC Brno | 2 | 2:02.54 | ||||
15 | Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová Melčáková, Šebestíková, Chechelská, Sopuchová | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 2:02.82 | ||||
16 | Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková Drábková, Nekorancová, Samohýlová, Andrýsková | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:02.86 | ||||
Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová Zacharová, Begová, Zelová, Kratochvilová | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNS |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.16 | |||||||||||||||
2 | Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:58.98 | |||||||||||||||
3 | Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková | ASK Blansko | 6 | 1:59.28 | |||||||||||||||
4 | Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:59.38 | |||||||||||||||
5 | Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:59.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 1:58.43 | |||||||||||||||
2 | Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:02.37 | |||||||||||||||
3 | Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:06.32 | |||||||||||||||
4 | Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:06.74 | |||||||||||||||
5 | Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:10.01 | |||||||||||||||
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková | ASK Blansko | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 1.2.2019 - 16:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:05.40 | |||||||||||||||
2 | Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:07.59 | |||||||||||||||
3 | Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:08.28 | |||||||||||||||
4 | Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:08.49 | |||||||||||||||
5 | Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:10.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková Pešlová, Bělunková, Káňová, Huňková | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 1:58.16 | ||||
2 | Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová Škopová, Sikorová, Berková, Štoplová | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 1:58.43 | ||||
3 | Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Pluskalová, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková | Atletika Poruba z.s. | 2 | 1:58.98 | ||||
4 | Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková Poláčková, Dobrovská, Bezdíčková, Jandáková | ASK Blansko | 6 | 1:59.28 | ||||
5 | Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená Homoláčová, Jurečková, Stejskalová, Utěšená | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 1:59.38 | ||||
6 | Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová Kubajurová, Polášková, Kolčářová, Šurmanová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 1:59.53 | ||||
7 | Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová Hrabcová, Večeřová, Rohlová, Tobolová | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:02.37 | ||||
8 | Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková Gruberová, Šímová, Králová, Kubečková | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:05.40 | ||||
9 | Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová Mendreková, Pošvancová, Křížová, Krestová | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 2:06.32 | ||||
10 | Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová Fusková, Fusková, Prášilová, Kolajová | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:06.74 | ||||
11 | Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová Maderová, Molková, Pagáčová, Tylová | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 2:07.59 | ||||
12 | Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková Bartoňová, Kvitová, Maierová, Mošťková | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:08.28 | ||||
13 | Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková Balúchová, Diasová, Křetínská, Zubíková | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:08.49 | ||||
14 | Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová Dobešová, Hudečková, Fialová, Kavalcová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:10.01 | ||||
15 | Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková Holoubková, Zrotalová, Kachlířová, Cenková | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 2:10.56 | ||||
Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková Dobrovská, Poláčková, Jandáková, Bezdíčková | ASK Blansko | 1 | DNS |