Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní atletický halový mítink Celtima 2006

Praha-Stromovka (4. 2. 2006)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.85
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno 49.87
3 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.10
Martin HrstkaMartin Hrstka 89 SKP Hvězda PardubiceSKP Hvězda Pardubice NP
Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno NP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.60
2 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.67
3 Tomáš NixTomáš Nix 82 Sokol Hradec KrálovéSokol Hradec Králové 48.95
4 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.83
5 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Piotr KedziaPiotr Kedzia PolskoPolsko 47.97
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AC TurnovAC Turnov 48.08
3 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.39
4 Václav BláhaVáclav Bláha 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.49
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michail KnyshMichail Knysh UkrajinaUkrajina 47.61
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.71
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno 47.89
4 Karel BláhaKarel Bláha 75 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.92
5 Petr HabáskoPetr Habásko 76 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.86
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BejnarMonika Bejnar PolskoPolsko 52.97
2 Grazyna ProkopekGrazyna Prokopek PolskoPolsko 53.32
3 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.76
4 Gabriela ProrokováGabriela Proroková 86 USK PrahaUSK Praha 55.85
5 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 USK PrahaUSK Praha 57.03
6 Markéta PlzenskáMarkéta Plzenská 88 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno 58.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta Chrust-RojezMarta Chrust-Rojez PolskoPolsko 54.36
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 54.58
3 Malgorzata PskitMalgorzata Pskit PolskoPolsko 54.85
4 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 55.03
Petra VosáhlováPetra Vosáhlová 89 A.C. TEPO KladnoA.C. TEPO Kladno NP
Celkem 5 závodníků