Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.96
2 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.94
3 Ondřej TesařOndřej Tesař 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.91
skok vysoký - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik VašíčekPatrik Vašíček 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.85
2 Dominik MartinkaDominik Martinka 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1.82
3 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.67
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.85
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.77
3 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1.72
skok vysoký - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona ButkovskáSimona Butkovská 98 SlovenskoSlovensko 1.59
2 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.54
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.37
skok vysoký - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.70
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.64
3 Anna BravencováAnna Bravencová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.64
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.70
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1.59
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.59
skok o tyči - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.76
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.61
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4.41
skok o tyči - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.11
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.01
3 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4.01
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček 02 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3.81
3 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3.61
skok o tyči - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.27
1= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.27
skok o tyči - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.47
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.87
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2.67
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.67
2 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.37
3 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.37
skok daleký - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.31
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.95
skok daleký - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6.92
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.53
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6.48
skok daleký - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.92
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.52
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.50
skok daleký - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5.54
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.51
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.26
skok daleký - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.35
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.28
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.21
skok daleký - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.70
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.55
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.45
trojskok - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.94
trojskok - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.07
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.26
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.24
trojskok - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.65
2 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.58
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
trojskok - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.06
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 11.30
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.21
trojskok - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BurianováLenka Burianová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12.05
2 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.95
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.83
trojskok - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.75
2 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.61
3 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.55
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.39
2 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.33
3 Marta KurachováMarta Kurachová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13.05
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela PallováGabriela Pallová 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.03
2 Leona VargováLeona Vargová 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.67
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.33
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.44
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.19
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.47
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.01
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13.19
3 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.18
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub HéžaJakub Héža 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.60
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.03
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.54
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 2.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HorňákJan Horňák 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.50
2 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15.17
3 Martin KollárMartin Kollár 90 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.58