výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

Skok o tyči - Muži

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.764.95
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6 4.76 ------------o-o-xoxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 4.61 ----------xo-xo-xoxxoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.41 ---------oxxoooxoxxx
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.11 --------oxxooxxx
MS Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
95 1 4.01 -------oooxxx
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 3.61 ------oxoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.714.814.915.01
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 4.11 ---------oxo-xxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 4.01 -------oooxxx
3 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3 4.01 ----ooxxoooxxoxxx
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 3.81 ------xoxoxoxxx
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 3.61 ---ooooxxoxxx
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 3.41 --ooooxxoxxx
7 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 3.01 --xoxooxxx
Jakub GawlowskiJakub Gawlowski
PolskoPolsko
00 8 NM -----------xxx
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.212.412.612.813.013.213.413.613.814.014.114.214.314.414.514.614.714.814.915.01
MS Adrian KupczakAdrian Kupczak
PolskoPolsko
02 9 4.41 -----------xo-oxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 3.81 -----xooxoxxoxxx
3 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 6 3.61 ---xoooxxoxxoxxx
4 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.41 ---ooooxxx
5 Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 2.81 --oxoxxx
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 2.41 ooxxx
7 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 2.41 oxxoxxx
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 DNS
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 NM --xxx
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.272.472.672.772.872.973.073.173.273.373.473.573.673.773.87
1= Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 5 3.27 ------ooxxoxxx
1= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4 3.27 --o-ooooxxoxxx
MS Maja JurzakMaja Jurzak
PolskoPolsko
01 3 2.97 --o-xxoxxoxxx
4 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 2.87 -xoooxoxxx
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 2.47 oxoxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.272.472.672.772.872.973.073.173.273.373.473.573.673.773.87
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4 3.47 ------o-xooox-
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 2.87 -oxooxxoxxx
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 2.67 -xooxxx
Maja JurzakMaja Jurzak
PolskoPolsko
01 3 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.272.472.672.772.872.973.073.173.273.373.473.573.673.773.87
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 9 3.67 ------o-o-oxoxoxxx
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 3.37 ------ooooxxx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 3.37 ----ooooxxooxxx
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2 2.87 -oo-oxxx
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 7 2.77 ---xoxxx
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 2.67 ooxoxxx
7= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 2.47 oxoxxx
7= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 2.47 oxoxxx
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků