Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

skok o tyči - Muži

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,21 2,41 2,61 2,81 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,61 4,76 4,95
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6 4.76 ------------o-o-xoxxx
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5 4.61 ----------xo-xo-xoxxoxxx
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 4.41 ---------oxxoooxoxxx
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 3 4.11 --------oxxooxxx
MS Milan ČajičMilan Čajič
SrbskoSrbsko
95 1 4.01 -------oooxxx
6 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 2 3.61 ------oxoxxx
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,21 2,41 2,61 2,81 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 4,81 4,91 5,01
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 4.11 ---------oxo-xxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6 4.01 -------oooxxx
3 Pavel PadělekPavel Padělek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 3 4.01 ----ooxxoooxxoxxx
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5 3.81 ------xoxoxoxxx
5 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4 3.61 ---ooooxxoxxx
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 3.41 --ooooxxoxxx
7 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 2 3.01 --xoxooxxx
Jakub GawlowskiJakub Gawlowski
PolskoPolsko
00 8 NM -----------xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,21 2,41 2,61 2,81 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 4,81 4,91 5,01
MS Adrian KupczakAdrian Kupczak
PolskoPolsko
02 9 4.41 -----------xo-oxxx
2 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 3.81 -----xooxoxxoxxx
3 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 6 3.61 ---xoooxxoxxoxxx
4 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 3.41 ---ooooxxx
5 Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 2.81 --oxoxxx
6 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1 2.41 ooxxx
7 Vojtěch ŘehaVojtěch Řeha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 2.41 oxxoxxx
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 DNS
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5 NM --xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,27 2,47 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 3,47 3,57 3,67 3,77 3,87
1= Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 5 3.27 ------ooxxoxxx
1= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4 3.27 --o-ooooxxoxxx
MS Maja JurzakMaja Jurzak
PolskoPolsko
01 3 2.97 --o-xxoxxoxxx
4 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 2 2.87 -xoooxoxxx
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1 2.47 oxoxxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,27 2,47 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 3,47 3,57 3,67 3,77 3,87
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4 3.47 ------o-xooox-
2 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1 2.87 -oxooxxoxxx
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 2.67 -xooxxx
Maja JurzakMaja Jurzak
PolskoPolsko
01 3 DNS
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,27 2,47 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 3,47 3,57 3,67 3,77 3,87
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 9 3.67 ------o-o-oxoxoxxx
2 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 8 3.37 ------ooooxxx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 3.37 ----ooooxxooxxx
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2 2.87 -oo-oxxx
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 7 2.77 ---xoxxx
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 2.67 ooxoxxx
7= Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 2.47 oxoxxx
7= Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5 2.47 oxoxxx
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků