výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava - Vítkovice (2. 2. 2019)

4 x 200 m - Muži

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta Zeman, Dvořák, Schmöger, Hvasta AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:34.91 0.288
2 Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart Dohnal, Grégr, Sadil, Lenhart AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:35.03 0.194
Lampa, Smolka, Kukuczka, Kaštovský Lampa, Smolka, Kukuczka, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DQ 0.219
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Junioři

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek Vrátný, Tešnar, Zeman, Pazourek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:46.11 0.185
Derka, Bárek, Hajzler, Lenomar Derka, Bárek, Hajzler, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNF 0.363
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(so, 2.2.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer Juráš, Petrjanoš, Kostrhun, Oberndorfer TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 1:34.43 0.270
2 Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný Křivánek, Hartmann, Kadeřábek, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:36.95 0.251
3 Čermák, Němec, Pohanka, Doležal Čermák, Němec, Pohanka, Doležal AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:39.73 0.167
4 Kozmík, Kovář, Divín, Sedlář Kozmík, Kovář, Divín, Sedlář Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 1:39.94 0.227
Sládek, Horák, Šalman, Nevrla Sládek, Horák, Šalman, Nevrla Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DQ 0.248
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ženy

(so, 2.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková Freibergerová, Freibergerová, Fuksová, Bochníčková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:48.94 0.154
2 Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová Krtková, Mynářová, Kopcová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 1:50.28 0.416
3 Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková Marčíková, Matějáková, Kouřilová, Hladíková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:54.01 0.282
4 Lánská, Musilová, Hanzalíková, Košutková Lánská, Musilová, Hanzalíková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 1:54.70 0.248
5 Červená, Hřebíčková, Urbášková, Janošíková Červená, Hřebíčková, Urbášková, Janošíková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 1:54.84 0.468
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(so, 2.2.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Křížková, Furchová, Janků, Kalincová Křížková, Furchová, Janků, Kalincová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 1:46.78 0.208
2 Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Spáčilová, Šišková, Pallová, Eichlerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:50.07 0.323
3 Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová Bittnerová, Holoubková, Klapuchová, Magerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:51.78 0.227
Celkem 3 závodníků