Athlecics Indoor Ostrava II
Ostrava - Vítkovice (5. 2. 2019)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.90 | 0.154 | |||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Polsko | 5 | 06.98 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 1 | 07.04 | 0.131 | |||||||||||||
4 | Maté KiššMaté Kišš | 99 | Slávia TU Košice | 3 | 07.04 | 0.186 | |||||||||||||
5 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | AZS-AWF Katowice | 2 | 07.06 | 0.143 | |||||||||||||
6 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.10 | 0.171 | |||||||||||||
7 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.11 | 0.182 | |||||||||||||
František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | LKS Pszczyna | 4 | 07.11 | 0.172 | |||||||||||||
2 | Mário HanicMário Hanic | 99 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 3 | 07.20 | 0.145 | |||||||||||||
3 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.29 | 0.198 | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.32 | 0.172 | |||||||||||||
5 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.35 | 0.219 | |||||||||||||
6 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.42 | 0.185 | |||||||||||||
Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | DNS | |||||||||||||||
Peter RigoPeter Rigo | 99 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | DQ | -0.108 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.21 | 0.199 | |||||||||||||
2 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 1 | 07.38 | 0.176 | |||||||||||||
3 | Jozef BúvalaJozef Búvala | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 7 | 07.42 | 0.169 | |||||||||||||
4 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.44 | 0.188 | |||||||||||||
5 | Lukáš KubátLukáš Kubát | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.60 | 0.179 | |||||||||||||
6 | David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | 07.61 | 0.177 | |||||||||||||
František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | DNS | 0.209 | ||||||||||||||
Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | DNS | 0.179 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš StrašaLukáš Straša | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 5 | 07.42 | 0.179 | |||||||||||||
2 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 07.59 | 0.169 | |||||||||||||
3 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.61 | 0.199 | |||||||||||||
4 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZTS Martin | 6 | 07.62 | 0.179 | |||||||||||||
5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.68 | 0.209 | |||||||||||||
6 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.69 | 0.176 | |||||||||||||
7 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.71 | 0.188 | |||||||||||||
8 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.11 | 0.177 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.03 | 0.167 | |||||||||||||
2 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.75 | 0.200 | |||||||||||||
3 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.83 | 0.182 | |||||||||||||
4 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 07.87 | 0.244 | |||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.06 | 0.298 | |||||||||||||
6 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.23 | 0.149 | |||||||||||||
7 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.36 | 0.182 | |||||||||||||
Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 2 | DQ | -0.089 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (út, 5.2.2019 - 15:56) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.56 | 0.153 | |||||||||||||
2 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.85 | 0.414 | |||||||||||||
3 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 0.397 | |||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.05 | 0.332 | |||||||||||||
5 | Filip MelicharFilip Melichar | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.09 | 0.226 | |||||||||||||
Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.90 | 0.154 | ||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Polsko | 5 | 06.98 | 0.148 | ||
3 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.03 | 0.167 | ||
4 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 1 | 07.04 | 0.131 | ||
4 | Maté KiššMaté Kišš | 99 | Slávia TU Košice | 3 | 07.04 | 0.186 | ||
6 | Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | AZS-AWF Katowice | 2 | 07.06 | 0.143 | ||
7 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.10 | 0.171 | ||
8 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 6 | 07.11 | 0.182 | ||
8 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | LKS Pszczyna | 4 | 07.11 | 0.172 | ||
10 | Mário HanicMário Hanic | 99 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 3 | 07.20 | 0.145 | ||
11 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 07.21 | 0.199 | ||
12 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.29 | 0.198 | ||
13 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.32 | 0.172 | ||
14 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.35 | 0.219 | ||
15 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 1 | 07.38 | 0.176 | ||
16 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.42 | 0.185 | ||
16 | Jozef BúvalaJozef Búvala | 96 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 7 | 07.42 | 0.169 | ||
16 | Lukáš StrašaLukáš Straša | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 5 | 07.42 | 0.179 | ||
19 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.44 | 0.188 | ||
20 | Samuel KopčekSamuel Kopček | 02 | ŠK ŠOG Nitra | 7 | 07.59 | 0.169 | ||
21 | Lukáš KubátLukáš Kubát | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.60 | 0.179 | ||
22 | David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký | 03 | TJ Sokol Opava | 8 | 07.61 | 0.177 | ||
22 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.61 | 0.199 | ||
24 | Adam BelošAdam Beloš | 98 | ZTS Martin | 6 | 07.62 | 0.179 | ||
25 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.68 | 0.209 | ||
26 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.69 | 0.176 | ||
27 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 07.71 | 0.188 | ||
28 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 07.75 | 0.200 | ||
29 | Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.83 | 0.182 | ||
30 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 07.87 | 0.244 | ||
31 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 08.06 | 0.298 | ||
32 | Lukáš SojákLukáš Soják | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 08.11 | 0.177 | ||
33 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.23 | 0.149 | ||
34 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.36 | 0.182 | ||
35 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.56 | 0.153 | ||
36 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.85 | 0.414 | ||
37 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.99 | 0.397 | ||
38 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.05 | 0.332 | ||
39 | Filip MelicharFilip Melichar | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 10.09 | 0.226 | ||
František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 7 | DNS | ||||
Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Slovan Moravská Třebová | 1 | DNS | ||||
Peter RigoPeter Rigo | 99 | ŠK ŠOG Nitra | 5 | DQ | -0.108 | |||
František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | DNS | 0.209 | |||
Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 5 | DNS | 0.179 | |||
Sebastian WojtalSebastian Wojtal | 04 | AZS-AWF Katowice | 2 | DQ | -0.089 | |||
Vojtěch KukačVojtěch Kukač | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | DNS |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (út, 5.2.2019 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 06.91 | 0.153 | |||||||||||||
2 | Pawel DzidaPawel Dzida | 99 | Polsko | 5 | 06.95 | 0.154 | |||||||||||||
3 | Jakub FendekJakub Fendek | 91 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 3 | 07.00 | 0.161 | |||||||||||||
4 | Samuel SlobodaSamuel Sloboda | 01 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 2 | 07.02 | 0.137 | |||||||||||||
5 | Maté KiššMaté Kišš | 99 | Slávia TU Košice | 6 | 07.09 | 0.191 | |||||||||||||
6 | Natan FiedeňNatan Fiedeň | 98 | LKS Pszczyna | 8 | 07.12 | 0.133 | |||||||||||||
Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Jakub SikorskiJakub Sikorski | 01 | AZS-AWF Katowice | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (út, 5.2.2019 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav MarčekMiroslav Marček | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 4 | 07.04 | 0.155 | |||||||||||||
2 | Mário HanicMário Hanic | 99 | Atletika Nové Mesto nad Váhom | 5 | 07.13 | 0.148 | |||||||||||||
3 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 07.31 | 0.190 | |||||||||||||
4 | Jiří ŠtípekJiří Štípek | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 07.34 | 0.197 | |||||||||||||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 07.34 | 0.147 | |||||||||||||
6 | Andrej SlottaAndrej Slotta | 98 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 1 | 07.34 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Lukáš StrašaLukáš Straša | 95 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 8 | 07.45 | 0.228 | |||||||||||||
Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.65 | 0.160 | |||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | AZS-AWF Katowice | 5 | 07.68 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Dáša TomkováDáša Tomková | 00 | Slovensko | 1 | 07.89 | 0.151 | |||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.97 | 0.216 | |||||||||||||
5 | Emma ZapletalováEmma Zapletalová | 00 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 07.97 | 0.146 | |||||||||||||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.03 | 0.166 | |||||||||||||
7 | Kristína KelemenováKristína Kelemenová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 8 | 08.47 | 0.239 | |||||||||||||
Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Slovensko | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.07 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.10 | 0.333 | |||||||||||||
3 | Viktória KrižanováViktória Križanová | 01 | AK AŠK Slávia Trnava | 5 | 08.17 | 0.163 | |||||||||||||
4 | Nina HuskováNina Husková | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 08.19 | 0.161 | |||||||||||||
5 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.23 | 0.245 | |||||||||||||
6 | Nina NovakováNina Novaková | 96 | Slovensko | 6 | 08.42 | 0.211 | |||||||||||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Petra MočáryováPetra Močáryová | 99 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.18 | 0.161 | |||||||||||||
2 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.22 | 0.162 | |||||||||||||
3 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.27 | 0.141 | |||||||||||||
4 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 08.35 | 0.360 | |||||||||||||
5 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.41 | 0.251 | |||||||||||||
6 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.44 | 0.189 | |||||||||||||
7 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.62 | 0.363 | |||||||||||||
8 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 1 | 08.74 | 0.270 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.54 | 0.374 | |||||||||||||
2 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.70 | 0.221 | |||||||||||||
3 | Alena SýkorováAlena Sýkorová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.75 | 0.153 | |||||||||||||
4 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.76 | 0.189 | |||||||||||||
5 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.76 | 0.404 | |||||||||||||
6 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.92 | 0.265 | |||||||||||||
7 | Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska | 05 | TL ROW Rybnik | 7 | 08.92 | 0.187 | |||||||||||||
8 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.99 | 0.287 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.97 | 0.572 | |||||||||||||
2 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.07 | 0.396 | |||||||||||||
3 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.08 | 0.270 | |||||||||||||
4 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.08 | 0.310 | |||||||||||||
5 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.12 | 0.185 | |||||||||||||
6 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.23 | ||||||||||||||
7 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.24 | 0.244 | |||||||||||||
8 | Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing | 05 | TL ROW Rybnik | 3 | 09.36 | 0.329 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (út, 5.2.2019 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 08.28 | 0.181 | |||||||||||||
2 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.52 | 0.192 | |||||||||||||
3 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.62 | 0.159 | |||||||||||||
4 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.85 | 0.548 | |||||||||||||
5 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.10 | 0.380 | |||||||||||||
6 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.13 | 0.232 | |||||||||||||
7 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.24 | 0.177 | |||||||||||||
Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.65 | 0.160 | ||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | AZS-AWF Katowice | 5 | 07.68 | 0.198 | ||
3 | Dáša TomkováDáša Tomková | 00 | Slovensko | 1 | 07.89 | 0.151 | ||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 07.97 | 0.216 | ||
4 | Emma ZapletalováEmma Zapletalová | 00 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 07.97 | 0.146 | ||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 08.03 | 0.166 | ||
7 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.07 | 0.180 | ||
8 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.10 | 0.333 | ||
9 | Viktória KrižanováViktória Križanová | 01 | AK AŠK Slávia Trnava | 5 | 08.17 | 0.163 | ||
10 | Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.18 | 0.161 | ||
11 | Nina HuskováNina Husková | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 08.19 | 0.161 | ||
12 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.22 | 0.162 | ||
13 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.23 | 0.245 | ||
14 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.27 | 0.141 | ||
15 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 08.28 | 0.181 | ||
16 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 08.35 | 0.360 | ||
17 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.41 | 0.251 | ||
18 | Nina NovakováNina Novaková | 96 | Slovensko | 6 | 08.42 | 0.211 | ||
19 | Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.44 | 0.189 | ||
20 | Kristína KelemenováKristína Kelemenová | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 8 | 08.47 | 0.239 | ||
21 | Gabriela PreissováGabriela Preissová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.52 | 0.192 | ||
22 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.54 | 0.374 | ||
23 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 08.62 | 0.363 | ||
23 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.62 | 0.159 | ||
25 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.70 | 0.221 | ||
26 | Joanna KlasikJoanna Klasik | 02 | TL ROW Rybnik | 1 | 08.74 | 0.270 | ||
27 | Alena SýkorováAlena Sýkorová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.75 | 0.153 | ||
28 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.76 | 0.189 | ||
28 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.76 | 0.404 | ||
30 | Michaela MelčákováMichaela Melčáková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.85 | 0.548 | ||
31 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 08.92 | 0.265 | ||
31 | Zofia SzoponiewskaZofia Szoponiewska | 05 | TL ROW Rybnik | 7 | 08.92 | 0.187 | ||
33 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.97 | 0.572 | ||
34 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 08.99 | 0.287 | ||
35 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.07 | 0.396 | ||
36 | Adéla PěntoňováAdéla Pěntoňová | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.08 | 0.270 | ||
36 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.08 | 0.310 | ||
38 | Natálie MaternováNatálie Maternová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.10 | 0.380 | ||
39 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.12 | 0.185 | ||
40 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.13 | 0.232 | ||
41 | Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.23 | |||
42 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.24 | 0.244 | ||
42 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.24 | 0.177 | ||
44 | Hanna PrzezdzingHanna Przezdzing | 05 | TL ROW Rybnik | 3 | 09.36 | 0.329 | ||
Simona MalatincováSimona Malatincová | 97 | Slovensko | 2 | DNS | ||||
Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Petra MočáryováPetra Močáryová | 99 | ŠK Dukla Banská Bystrica | 3 | DNS | ||||
Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | DNS |
60 m - Ženy (Finále)
Finále A (út, 5.2.2019 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 07.65 | 0.180 | |||||||||||||
2 | Julia PolakJulia Polak | 01 | AZS-AWF Katowice | 5 | 07.65 | 0.198 | |||||||||||||
3 | Dáša TomkováDáša Tomková | 00 | Slovensko | 3 | 07.86 | 0.142 | |||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.88 | 0.201 | |||||||||||||
5 | Emma ZapletalováEmma Zapletalová | 00 | ŠK ŠOG Nitra | 2 | 07.99 | 0.153 | |||||||||||||
6 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 08.01 | 0.184 | |||||||||||||
7 | Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń | 01 | TJ TŽ Třinec | 1 | 08.01 | 0.155 | |||||||||||||
Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (út, 5.2.2019 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina HuskováNina Husková | 03 | ŠK ŠOG Nitra | 3 | 08.11 | 0.159 | |||||||||||||
2 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.13 | 0.186 | |||||||||||||
3 | Viktória KrižanováViktória Križanová | 01 | AK AŠK Slávia Trnava | 4 | 08.23 | 0.186 | |||||||||||||
4 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.27 | 0.177 | |||||||||||||
5 | Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 8 | 08.28 | 0.315 | |||||||||||||
6 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 1 | 08.34 | 0.136 | |||||||||||||
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Sabina JeličováSabina Jeličová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |