Youth Athletics Indoor Ostrava III
Ostrava - Vítkovice (21. 2. 2019)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.25 | ||||||||||||||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.36 | ||||||||||||||
3 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.40 | ||||||||||||||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.67 | ||||||||||||||
6 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.75 | ||||||||||||||
7 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.76 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.75 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 07.76 | ||||||||||||||
4 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.80 | ||||||||||||||
5 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.95 | ||||||||||||||
6 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.95 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.04 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.94 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | ||||||||||||||
6 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.58 | ||||||||||||||
Robert KurdzielRobert Kurdziel | 03 | KS Victoria Trzebinia | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.21 | ||||||||||||||
3 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 08.35 | ||||||||||||||
4 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.46 | ||||||||||||||
5 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.58 | ||||||||||||||
6 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 08.58 | ||||||||||||||
7 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel RajchertDaniel Rajchert | 05 | Polsko | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
2 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | ||||||||||||||
5 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 07.25 | |||
2 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 07.36 | |||
3 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 07.40 | |||
4 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.47 | |||
5 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 07.64 | |||
6 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 07.67 | |||
7 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.75 | |||
7 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.75 | |||
9 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.76 | |||
9 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 07.76 | |||
11 | Petr UherPetr Uher | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 07.80 | |||
12 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 07.94 | |||
13 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 07.95 | |||
13 | Petr BártekPetr Bártek | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 07.95 | |||
15 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 08.04 | |||
16 | Daniel RajchertDaniel Rajchert | 05 | Polsko | 7 | 08.05 | |||
17 | Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký | 05 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 08.07 | |||
17 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 08.07 | |||
19 | Matěj RuferMatěj Rufer | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.10 | |||
20 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.21 | |||
21 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 08.30 | |||
22 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.34 | |||
23 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 08.35 | |||
24 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.46 | |||
25 | Adam SmělíkAdam Smělík | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.58 | |||
25 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.58 | |||
25 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 08.58 | |||
28 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.65 | |||
29 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 08.86 | |||
30 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 08.93 | |||
31 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.95 | |||
32 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.99 | |||
33 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.03 | |||
Robert KurdzielRobert Kurdziel | 03 | KS Victoria Trzebinia | 4 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 07.34 | ||||||||||||||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 07.46 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.59 | ||||||||||||||
4 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 07.62 | ||||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.64 | ||||||||||||||
6 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 07.74 | ||||||||||||||
Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 08.31 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 08.41 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 08.68 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 2 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 8 | 08.80 | ||||||||||||||
Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | ||||||||||||||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.60 | ||||||||||||||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
8 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
2 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.03 | ||||||||||||||
4 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
6 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
7 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.47 | ||||||||||||||
4 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.50 | ||||||||||||||
6 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
7 | Kamil KowlaczykKamil Kowlaczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 10.25 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.30 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Petr KadlecPetr Kadlec | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
4 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.23 | ||||||||||||||
7 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.31 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 2 | 08.73 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 09.51 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Jan TančinecJan Tančinec | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 7 | 10.16 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KolpakTomáš Kolpak | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.42 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 08.37 | |||
2 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.38 | |||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 2 | 08.59 | |||
4 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.60 | |||
5 | Bartosz WuverBartosz Wuver | 08 | Polsko | 1 | 08.63 | |||
6 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 6 | 08.66 | |||
7 | Michal SzymiczekMichal Szymiczek | 06 | Polsko | 2 | 08.73 | |||
8 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 08.85 | |||
9 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.91 | |||
10 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.98 | |||
11 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.99 | |||
12 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.03 | |||
13 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.12 | |||
14 | Patrik FilkaPatrik Filka | 07 | ASK Blansko | 6 | 09.15 | |||
15 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 09.22 | |||
16 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.25 | |||
17 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.36 | |||
17 | Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.36 | |||
19 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.39 | |||
20 | Petr KadlecPetr Kadlec | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.43 | |||
21 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 09.44 | |||
22 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.47 | |||
23 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.48 | |||
24 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 09.50 | |||
25 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 09.51 | |||
26 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 09.63 | |||
27 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.71 | |||
27 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.71 | |||
29 | Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.76 | |||
30 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.77 | |||
31 | Jan TančinecJan Tančinec | 08 | SK Atletika Hustopeče, z.s. | 7 | 10.16 | |||
32 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.18 | |||
33 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.23 | |||
34 | Kamil KowlaczykKamil Kowlaczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 10.25 | |||
35 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 10.30 | |||
36 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.31 | |||
37 | Tomáš KolpakTomáš Kolpak | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.42 | |||
38 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.64 | |||
Dominik ZátopekDominik Zátopek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 07.93 | ||||||||||||||
2 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.04 | ||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 08.09 | ||||||||||||||
4 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 08.10 | ||||||||||||||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.14 | ||||||||||||||
6 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.20 | ||||||||||||||
7 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.21 | ||||||||||||||
Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.06 | ||||||||||||||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.15 | ||||||||||||||
5 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
7 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.24 | ||||||||||||||
8 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | 08.41 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.20 | ||||||||||||||
2 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.27 | ||||||||||||||
4 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.28 | ||||||||||||||
5 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.38 | ||||||||||||||
6 | Emma KováčováEmma Kováčová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.43 | ||||||||||||||
7 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.26 | ||||||||||||||
2 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
4 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.57 | ||||||||||||||
5 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.71 | ||||||||||||||
7 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 08.74 | ||||||||||||||
Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.42 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.45 | ||||||||||||||
3 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 5 | 08.61 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 2 | 08.62 | ||||||||||||||
5 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.63 | ||||||||||||||
6 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.78 | ||||||||||||||
7 | Michaela HonešováMichaela Honešová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.80 | ||||||||||||||
8 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 4 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.71 | ||||||||||||||
3 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.79 | ||||||||||||||
4 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 5 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.85 | ||||||||||||||
6 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.03 | ||||||||||||||
7 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.05 | ||||||||||||||
8 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 3 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
3 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.23 | ||||||||||||||
5 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.27 | ||||||||||||||
6 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.42 | ||||||||||||||
7 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.46 | ||||||||||||||
8 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.21 | ||||||||||||||
2 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
4 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
5 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.55 | ||||||||||||||
6 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.56 | ||||||||||||||
7 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | ||||||||||||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
2 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
3 | Ema RosenbachováEma Rosenbachová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
4 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Klára ChechelskáKlára Chechelská | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.33 | ||||||||||||||
6 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.83 | ||||||||||||||
7 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 08.00 | |||
2 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | 08.06 | |||
3 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.10 | |||
4 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.15 | |||
4 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 5 | 08.15 | |||
6 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.17 | |||
7 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.20 | |||
8 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | 08.21 | |||
9 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.23 | |||
10 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 08.24 | |||
11 | Tereza VlkováTereza Vlková | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 08.26 | |||
11 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.26 | |||
13 | Iveta ČerníkováIveta Černíková | 05 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.27 | |||
14 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.28 | |||
15 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 08.38 | |||
16 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 1 | 08.41 | |||
17 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.42 | |||
17 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.42 | |||
19 | Emma KováčováEmma Kováčová | 05 | ŠK ŠOG Nitra | 1 | 08.43 | |||
20 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.44 | |||
21 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 08.45 | |||
22 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.48 | |||
23 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.55 | |||
24 | Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 08.57 | |||
25 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 5 | 08.61 | |||
26 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 2 | 08.62 | |||
27 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.63 | |||
28 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 4 | 08.64 | |||
29 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 08.65 | |||
30 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.71 | |||
30 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.71 | |||
32 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 1 | 08.74 | |||
33 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 08.78 | |||
34 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.79 | |||
35 | Michaela HonešováMichaela Honešová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.80 | |||
36 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 5 | 08.84 | |||
37 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.85 | |||
38 | Lucie BláhováLucie Bláhová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 08.89 | |||
39 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.99 | |||
40 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.03 | |||
41 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.05 | |||
42 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.07 | |||
42 | Lenka PetráňováLenka Petráňová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.07 | |||
42 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.07 | |||
45 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 3 | 09.08 | |||
46 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.12 | |||
47 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | |||
48 | Ema RosenbachováEma Rosenbachová | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 3 | 09.20 | |||
48 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.20 | |||
50 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.23 | |||
51 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.27 | |||
52 | Klára ChechelskáKlára Chechelská | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.33 | |||
53 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.42 | |||
54 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.43 | |||
55 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.46 | |||
55 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.46 | |||
57 | Bára TicháBára Tichá | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.55 | |||
58 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.56 | |||
59 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.83 | |||
60 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | |||
61 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.73 | |||
Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | DNS | ||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.28 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.29 | ||||||||||||||
4 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 08.67 | ||||||||||||||
5 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | DNS | |||||||||||||||
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.08 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 08.30 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 08.69 | ||||||||||||||
5 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
6 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
7 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 08.93 | ||||||||||||||
8 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
2 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.79 | ||||||||||||||
3 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.84 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | ||||||||||||||
7 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | ||||||||||||||
2 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.14 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
6 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.30 | ||||||||||||||
7 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
8 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.43 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.26 | ||||||||||||||
3 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
7 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.48 | ||||||||||||||
8 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 09.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
5 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.71 | ||||||||||||||
6 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.75 | ||||||||||||||
7 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.90 | ||||||||||||||
8 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
2 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.62 | ||||||||||||||
6 | Michaela KopečkováMichaela Kopečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.65 | ||||||||||||||
7 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.84 | ||||||||||||||
8 | Romana KatočováRomana Katočová | 07 | Košice | 1 | 10.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
2 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.53 | ||||||||||||||
3 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.88 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.01 | ||||||||||||||
7 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.03 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.88 | ||||||||||||||
2 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.07 | ||||||||||||||
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.08 | ||||||||||||||
5 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.22 | ||||||||||||||
6 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 10.52 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (čt, 21.2.2019 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | Polsko | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
2 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.72 | ||||||||||||||
3 | Maja WišniewskaMaja Wišniewska | 08 | Polsko | 1 | 09.85 | ||||||||||||||
4 | Julie KrakovskáJulie Krakovská | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 4 | 10.55 | ||||||||||||||
6 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 10.55 | ||||||||||||||
7 | Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.08 | |||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 08.30 | |||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 08.42 | |||
4 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 08.69 | |||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.71 | |||
6 | Ema ProcházkováEma Procházková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.79 | |||
7 | Natálie SkopálkováNatálie Skopálková | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 08.81 | |||
8 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.84 | |||
8 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 08.84 | |||
10 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.85 | |||
10 | Gabriela TobolováGabriela Tobolová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.85 | |||
12 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 8 | 08.93 | |||
13 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 08.99 | |||
14 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 09.01 | |||
15 | Terezie AdamcováTerezie Adamcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.05 | |||
16 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 09.06 | |||
17 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.08 | |||
18 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.10 | |||
19 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.11 | |||
20 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.14 | |||
21 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.18 | |||
22 | Tereza KucharskáTereza Kucharská | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.19 | |||
23 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.26 | |||
24 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.30 | |||
24 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 09.30 | |||
26 | Amélie ZemanováAmélie Zemanová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.32 | |||
27 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.33 | |||
28 | Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 6 | 09.36 | |||
29 | Marianna KotulskaMarianna Kotulska | 08 | Polsko | 2 | 09.37 | |||
30 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 09.40 | |||
31 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.41 | |||
32 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.43 | |||
33 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 09.46 | |||
33 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 8 | 09.46 | |||
35 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 09.48 | |||
36 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 09.51 | |||
36 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.51 | |||
38 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.53 | |||
39 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.61 | |||
39 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.61 | |||
41 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.62 | |||
42 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.63 | |||
43 | Michaela KopečkováMichaela Kopečková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.65 | |||
44 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 09.67 | |||
45 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.68 | |||
46 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 09.71 | |||
46 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.71 | |||
48 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.72 | |||
49 | Aneta KoniarováAneta Koniarová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.75 | |||
50 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.84 | |||
51 | Maja WišniewskaMaja Wišniewska | 08 | Polsko | 1 | 09.85 | |||
52 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 09.88 | |||
52 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.88 | |||
54 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.90 | |||
55 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.91 | |||
56 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.01 | |||
57 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.03 | |||
58 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.07 | |||
59 | Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 1 | 10.08 | |||
59 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 10.08 | |||
61 | Julie KrakovskáJulie Krakovská | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.11 | |||
62 | Romana KatočováRomana Katočová | 07 | Košice | 1 | 10.22 | |||
62 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.22 | |||
64 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 10.52 | |||
65 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 4 | 10.55 | |||
65 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 10.55 | |||
67 | Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.97 |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.66 | ||||||||||||||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.69 | ||||||||||||||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.92 | ||||||||||||||
4 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.86 | ||||||||||||||
5 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 5 | 22.43 | ||||||||||||||
6 | Martin BousekMartin Bousek | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 22.63 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 17.96 | ||||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.22 | ||||||||||||||
3 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 18.95 | ||||||||||||||
4 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.06 | ||||||||||||||
5 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.41 | ||||||||||||||
2 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 19.74 | ||||||||||||||
3 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 21.23 | ||||||||||||||
4 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 5 | 22.28 | ||||||||||||||
5 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.99 | ||||||||||||||
Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 18.79 | ||||||||||||||
2 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 19.11 | ||||||||||||||
3 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 19.68 | ||||||||||||||
4 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 20.22 | ||||||||||||||
5 | Marek VankoMarek Vanko | 04 | SK SOG Nitra | 2 | 21.09 | ||||||||||||||
6 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.02 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.83 | ||||||||||||||
2 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 19.88 | ||||||||||||||
3 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 19.89 | ||||||||||||||
4 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.54 | ||||||||||||||
5 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 21.75 | ||||||||||||||
6 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.83 | ||||||||||||||
2 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.88 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.26 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 21.61 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.21 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.09 | ||||||||||||||
2 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.95 | ||||||||||||||
3 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 24.70 | ||||||||||||||
4 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 25.63 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 26.47 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 19.94 | ||||||||||||||
2 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 20.26 | ||||||||||||||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.69 | ||||||||||||||
4 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.48 | ||||||||||||||
5 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.90 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 21.63 | ||||||||||||||
2 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.23 | ||||||||||||||
3 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 23.77 | ||||||||||||||
4 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 24.55 | ||||||||||||||
5 | Jan HudečekJan Hudeček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.06 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.48 | ||||||||||||||
2 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 20.43 | ||||||||||||||
3 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.20 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.51 | ||||||||||||||
5 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.16 | ||||||||||||||
6 | Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 17.66 | |||
2 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 17.69 | |||
3 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 17.92 | |||
4 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 17.96 | |||
5 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 18.22 | |||
6 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 18.79 | |||
7 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 18.95 | |||
8 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 19.11 | |||
9 | Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.41 | |||
10 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.48 | |||
11 | Szymon SaternusSzymon Saternus | 04 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 19.68 | |||
12 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 19.74 | |||
13 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 3 | 19.83 | |||
14 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 19.88 | |||
15 | Jakub KubesaJakub Kubesa | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 19.89 | |||
16 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 19.94 | |||
17 | Nikodem LiszkaNikodem Liszka | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 20.22 | |||
18 | Matouš KněžíkMatouš Kněžík | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 20.26 | |||
19 | Bruno VontorBruno Vontor | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 20.43 | |||
20 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.69 | |||
21 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.83 | |||
22 | Max BartoňMax Bartoň | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.88 | |||
23 | Marek VankoMarek Vanko | 04 | SK SOG Nitra | 2 | 21.09 | |||
24 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 21.20 | |||
25 | Mateusz JuszczakMateusz Juszczak | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 21.23 | |||
26 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 21.26 | |||
27 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 21.48 | |||
28 | Alex HurinaAlex Hurina | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.54 | |||
29 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 21.61 | |||
30 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 21.63 | |||
31 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 21.75 | |||
32 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 21.86 | |||
32 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.86 | |||
34 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.90 | |||
35 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 22.02 | |||
36 | Matěj StachMatěj Stach | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 22.06 | |||
37 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 22.21 | |||
38 | Adam JanovickýAdam Janovický | 07 | Košice | 5 | 22.28 | |||
39 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 5 | 22.43 | |||
40 | Martin BousekMartin Bousek | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 22.63 | |||
41 | Matyáš LojekMatyáš Lojek | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.73 | |||
42 | Jakub HolubJakub Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.99 | |||
43 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 23.09 | |||
44 | David HolekDavid Holek | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 23.23 | |||
45 | Jakub KněžíkJakub Kněžík | 04 | Atletický klub Hošťálkovice... | 5 | 23.77 | |||
46 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.95 | |||
47 | Lukáš VápeníkLukáš Vápeník | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.51 | |||
48 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 3 | 24.55 | |||
49 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 24.70 | |||
50 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 25.16 | |||
51 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 25.63 | |||
52 | Jan HudečekJan Hudeček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.06 | |||
53 | Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 26.30 | |||
54 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 26.47 | |||
Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 19.21 | ||||||||||||||
2 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.08 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.47 | ||||||||||||||
4 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 20.75 | ||||||||||||||
5 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 20.76 | ||||||||||||||
6 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 20.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2 | 19.51 | ||||||||||||||
2 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 19.73 | ||||||||||||||
3 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.89 | ||||||||||||||
4 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 21.44 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 21.88 | ||||||||||||||
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 19.64 | ||||||||||||||
2 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 19.76 | ||||||||||||||
3 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.22 | ||||||||||||||
4 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 20.25 | ||||||||||||||
5 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.23 | ||||||||||||||
6 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.42 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 19.50 | ||||||||||||||
2 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.32 | ||||||||||||||
3 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 21.35 | ||||||||||||||
4 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 22.05 | ||||||||||||||
5 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 5 | 22.81 | ||||||||||||||
Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.03 | ||||||||||||||
2 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 20.29 | ||||||||||||||
3 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 2 | 20.62 | ||||||||||||||
4 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 5 | 21.18 | ||||||||||||||
5 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 21.42 | ||||||||||||||
6 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | AK Slávia TU Košice | 3 | 19.84 | ||||||||||||||
2 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 20.09 | ||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 20.12 | ||||||||||||||
4 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.99 | ||||||||||||||
5 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 21.23 | ||||||||||||||
6 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 19.69 | ||||||||||||||
2 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.14 | ||||||||||||||
3 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 20.26 | ||||||||||||||
4 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.30 | ||||||||||||||
5 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 21.77 | ||||||||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.30 | ||||||||||||||
2 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 3 | 20.55 | ||||||||||||||
3 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.66 | ||||||||||||||
4 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 21.19 | ||||||||||||||
5 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.94 | ||||||||||||||
6 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.57 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.24 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.33 | ||||||||||||||
3 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | SK SOG Nitra | 2 | 20.69 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 1 | 21.09 | ||||||||||||||
5 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 5 | 21.77 | ||||||||||||||
6 | Jana KaletováJana Kaletová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 22.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 21.35 | ||||||||||||||
2 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.34 | ||||||||||||||
3 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.51 | ||||||||||||||
4 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.07 | ||||||||||||||
5 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.20 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.59 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 5 | 22.78 | ||||||||||||||
3 | Kristína KriškováKristína Krišková | 05 | AK Slávia TU Košice | 3 | 23.02 | ||||||||||||||
4 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.56 | ||||||||||||||
Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.47 | ||||||||||||||
2 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.34 | ||||||||||||||
3 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.36 | ||||||||||||||
4 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 23.37 | ||||||||||||||
5 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.66 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.29 | ||||||||||||||
2 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.35 | ||||||||||||||
3 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.98 | ||||||||||||||
5 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 25.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.25 | ||||||||||||||
2 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.75 | ||||||||||||||
3 | Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.97 | ||||||||||||||
4 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 25.04 | ||||||||||||||
5 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 25.35 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 15 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.14 | ||||||||||||||
2 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.37 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.46 | ||||||||||||||
4 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.71 | ||||||||||||||
5 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.59 | ||||||||||||||
Romana KatočováRomana Katočová | 09 | Košice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.97 | ||||||||||||||
2 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.36 | ||||||||||||||
3 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 23.43 | ||||||||||||||
4 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.87 | ||||||||||||||
5 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 25.92 | ||||||||||||||
6 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 3 | 26.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.08 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.24 | ||||||||||||||
3 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 22.78 | ||||||||||||||
4 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 23.51 | ||||||||||||||
5 | Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.62 | ||||||||||||||
6 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (čt, 21.2.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 22.22 | ||||||||||||||
2 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.64 | ||||||||||||||
3 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 22.93 | ||||||||||||||
4 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.29 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.94 | ||||||||||||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 19.21 | |||
2 | Adéla TepláAdéla Teplá | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 19.50 | |||
3 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 2 | 19.51 | |||
4 | Markéta BurešováMarkéta Burešová | 04 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 19.64 | |||
5 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 19.69 | |||
6 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 19.73 | |||
7 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 19.76 | |||
8 | Diana DevaldováDiana Devaldová | 05 | AK Slávia TU Košice | 3 | 19.84 | |||
9 | Karolína UrbanováKarolína Urbanová | 06 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.03 | |||
10 | Simona RučováSimona Ručová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 20.08 | |||
11 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 20.09 | |||
12 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2 | 20.12 | |||
13 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.14 | |||
14 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.22 | |||
15 | Ema FeilhauerováEma Feilhauerová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.24 | |||
16 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 20.25 | |||
17 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 20.26 | |||
18 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 4 | 20.29 | |||
19 | Adriana HefkováAdriana Hefková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.30 | |||
19 | Adéla TkáčováAdéla Tkáčová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.30 | |||
21 | Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 20.32 | |||
22 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 20.33 | |||
23 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 20.47 | |||
24 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 3 | 20.55 | |||
25 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 2 | 20.62 | |||
26 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.66 | |||
27 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | SK SOG Nitra | 2 | 20.69 | |||
28 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 20.75 | |||
29 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 20.76 | |||
30 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 20.89 | |||
31 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 20.98 | |||
32 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 20.99 | |||
33 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 21.08 | |||
34 | Jaroslava SemanováJaroslava Semanová | 04 | AK Slávia TU Košice | 1 | 21.09 | |||
35 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 5 | 21.18 | |||
36 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 21.19 | |||
37 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 21.23 | |||
37 | Kateřina GrunikováKateřina Gruniková | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 21.23 | |||
39 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.24 | |||
40 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 21.35 | |||
40 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 21.35 | |||
42 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.42 | |||
42 | Johana ČmielováJohana Čmielová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 21.42 | |||
44 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 21.44 | |||
45 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 21.74 | |||
46 | Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková | 06 | TJ Slezan Opava, z.s. | 6 | 21.77 | |||
46 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 5 | 21.77 | |||
48 | Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 21.88 | |||
49 | Kateřina RüllováKateřina Rüllová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 21.94 | |||
50 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 6 | 22.05 | |||
51 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 22.10 | |||
52 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 22.22 | |||
53 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 22.34 | |||
54 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.47 | |||
55 | Jana KaletováJana Kaletová | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 22.51 | |||
55 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 22.51 | |||
57 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 22.57 | |||
58 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 22.59 | |||
59 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 22.64 | |||
60 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 5 | 22.78 | |||
60 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 22.78 | |||
62 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 5 | 22.81 | |||
63 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 22.93 | |||
64 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 22.97 | |||
65 | Kristína KriškováKristína Krišková | 05 | AK Slávia TU Košice | 3 | 23.02 | |||
66 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 23.07 | |||
67 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.25 | |||
68 | Valérie KubečkováValérie Kubečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.29 | |||
68 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 23.29 | |||
70 | Nela MertováNela Mertová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 23.34 | |||
71 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 23.35 | |||
72 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 23.36 | |||
72 | Daniela BazsováDaniela Bazsová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.36 | |||
74 | Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 23.37 | |||
75 | Marie BohdálkováMarie Bohdálková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 23.43 | |||
76 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 23.51 | |||
77 | Iva RigouletováIva Rigouletová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 23.56 | |||
78 | Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 23.62 | |||
79 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 23.66 | |||
80 | Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 23.94 | |||
81 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.00 | |||
82 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 24.14 | |||
83 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 24.20 | |||
84 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 24.37 | |||
85 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 24.46 | |||
86 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 24.71 | |||
87 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.75 | |||
88 | Viktorie DudováViktorie Dudová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.87 | |||
89 | Marie KubíčkováMarie Kubíčková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.96 | |||
90 | Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 24.97 | |||
91 | Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 24.98 | |||
92 | Paulina WestenholcPaulina Westenholc | 06 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 25.04 | |||
93 | Natálie BandurováNatálie Bandurová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 25.10 | |||
94 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 25.35 | |||
95 | Agnes Cassandra VavříkováAgnes Cassandra Vavříková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 25.59 | |||
96 | Adéla PopováAdéla Popová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 25.92 | |||
97 | Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 3 | 26.41 | |||
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DNS | ||||
Marie ŠípkováMarie Šípková | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 4 | DNS | ||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | ||||
Rebeka KatočováRebeka Katočová | 07 | Košice | 1 | DNS | ||||
Romana KatočováRomana Katočová | 09 | Košice | 3 | DNS | ||||
Magdalena ValováMagdalena Valová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 37.13 | ||||||||||||||
2 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 38.03 | ||||||||||||||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 38.65 | ||||||||||||||
4 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 48.96 | ||||||||||||||
5 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 51.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 40.21 | ||||||||||||||
2 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 42.31 | ||||||||||||||
3 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.48 | ||||||||||||||
4 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 47.09 | ||||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 53.35 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.60 | ||||||||||||||
2 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 43.71 | ||||||||||||||
3 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.16 | ||||||||||||||
4 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.27 | ||||||||||||||
Patryk MakaPatryk Maka | 04 | Polsko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 40.08 | ||||||||||||||
2 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 40.63 | ||||||||||||||
3 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 41.06 | ||||||||||||||
4 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 42.71 | ||||||||||||||
5 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.05 | ||||||||||||||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 51.88 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 5 | 39.93 | ||||||||||||||
2 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.44 | ||||||||||||||
3 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 41.26 | ||||||||||||||
4 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.50 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 53.28 | ||||||||||||||
6 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 53.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 42.31 | ||||||||||||||
2 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 4 | 53.96 | ||||||||||||||
3 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 57.18 | ||||||||||||||
4 | Kamil KowalczykKamil Kowalczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 57.69 | ||||||||||||||
5 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 60.56 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 63.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 43.68 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 46.98 | ||||||||||||||
3 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 47.04 | ||||||||||||||
4 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 50.36 | ||||||||||||||
5 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 55.02 | ||||||||||||||
Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 37.13 | |||
2 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 38.03 | |||
3 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 38.65 | |||
4 | Marek JežMarek Jež | 05 | BYAC Brno | 5 | 39.93 | |||
5 | Adrian MunteanuAdrian Munteanu | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 40.08 | |||
6 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 40.21 | |||
7 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 40.44 | |||
8 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 40.60 | |||
9 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 40.63 | |||
10 | Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 41.06 | |||
11 | Matěj SchneiderMatěj Schneider | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 41.26 | |||
12 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 42.31 | |||
12 | David BednářDavid Bednář | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 42.31 | |||
14 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 42.48 | |||
15 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 42.50 | |||
16 | Marek SwaczynaMarek Swaczyna | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 42.71 | |||
17 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 43.68 | |||
18 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 43.71 | |||
19 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.16 | |||
20 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 46.98 | |||
21 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 47.04 | |||
22 | Michal DerkaMichal Derka | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 47.09 | |||
23 | Vít ChovanecVít Chovanec | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 48.96 | |||
24 | Denis NykšDenis Nykš | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 50.05 | |||
25 | Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 50.36 | |||
26 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 51.88 | |||
27 | Filip JašíčekFilip Jašíček | 06 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 51.93 | |||
28 | David PavlišinecDavid Pavlišinec | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 52.27 | |||
29 | Štěpán ŠebekŠtěpán Šebek | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 53.28 | |||
30 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 53.35 | |||
31 | Jan HarhajJan Harhaj | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 53.81 | |||
32 | Leon DudekLeon Dudek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 4 | 53.96 | |||
33 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 55.02 | |||
34 | Karol PieniažekKarol Pieniažek | 07 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 57.18 | |||
35 | Kamil KowalczykKamil Kowalczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 57.69 | |||
36 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 60.56 | |||
37 | Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 63.04 | |||
Patryk MakaPatryk Maka | 04 | Polsko | 4 | DNS | ||||
Ondřej SmělíkOndřej Smělík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 41.02 | ||||||||||||||
2 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 41.35 | ||||||||||||||
3 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.22 | ||||||||||||||
4 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.28 | ||||||||||||||
5 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 48.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 42.81 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 43.55 | ||||||||||||||
3 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 44.00 | ||||||||||||||
4 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 48.72 | ||||||||||||||
5 | Anna PrzystasAnna Przystas | 04 | KS AZS AWF Wroclav | 1 | 49.67 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.50 | ||||||||||||||
2 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 2 | 45.52 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 4 | 46.39 | ||||||||||||||
Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 43.73 | ||||||||||||||
2 | Emilia DattnerEmilia Dattner | 04 | KS AZS AWF Wroclav | 2 | 45.73 | ||||||||||||||
3 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 3 | 47.73 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 48.83 | ||||||||||||||
5 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 49.39 | ||||||||||||||
Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ- 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 45.26 | ||||||||||||||
2 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 4 | 46.84 | ||||||||||||||
3 | Terezia StanováTerezia Stanová | 05 | AK Slávia TU Košice | 6 | 48.10 | ||||||||||||||
4 | Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska | 03 | KS AZS AWF Wroclav | 5 | 48.60 | ||||||||||||||
5 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 2 | 48.71 | ||||||||||||||
6 | Kristína KriškováKristína Krišková | 05 | AK Slávia TU Košice | 1 | 50.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 44.49 | ||||||||||||||
2 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 45.63 | ||||||||||||||
3 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 45.75 | ||||||||||||||
4 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 46.62 | ||||||||||||||
5 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.00 | ||||||||||||||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 46.72 | ||||||||||||||
2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 46.86 | ||||||||||||||
3 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.53 | ||||||||||||||
4 | Anna MasajadaAnna Masajada | 03 | KS AZS AWF Wroclav | 2 | 47.90 | ||||||||||||||
5 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 1 | 50.09 | ||||||||||||||
Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 47.39 | ||||||||||||||
2 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.86 | ||||||||||||||
3 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 50.25 | ||||||||||||||
4 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 50.98 | ||||||||||||||
5 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.89 | ||||||||||||||
6 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 53.79 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 50.39 | ||||||||||||||
2 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 51.90 | ||||||||||||||
3 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 53.29 | ||||||||||||||
4 | Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.04 | ||||||||||||||
5 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 61.10 | ||||||||||||||
Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 50.61 | ||||||||||||||
2 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 54.40 | ||||||||||||||
3 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 56.51 | ||||||||||||||
4 | Romana KatočováRomana Katočová | 09 | Košice | 4 | 59.09 | ||||||||||||||
Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.3a |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (čt, 21.2.2019 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 43.18 | ||||||||||||||
2 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 43.58 | ||||||||||||||
3 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.01 | ||||||||||||||
4 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 49.84 | ||||||||||||||
5 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 50.29 | ||||||||||||||
6 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 1 | 57.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 41.02 | |||
2 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 41.35 | |||
3 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 42.50 | |||
4 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 42.81 | |||
5 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 43.18 | |||
6 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 43.22 | |||
7 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 43.55 | |||
8 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 43.58 | |||
9 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 43.73 | |||
10 | Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 44.00 | |||
11 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 44.49 | |||
12 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 45.26 | |||
13 | Magda MazurekMagda Mazurek | 04 | Polsko | 2 | 45.52 | |||
14 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 45.63 | |||
15 | Emilia DattnerEmilia Dattner | 04 | KS AZS AWF Wroclav | 2 | 45.73 | |||
16 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 45.75 | |||
17 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 46.01 | |||
18 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 4 | 46.39 | |||
19 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 46.62 | |||
20 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 46.72 | |||
21 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 4 | 46.84 | |||
22 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 46.86 | |||
23 | Barbora ČmielováBarbora Čmielová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 47.28 | |||
24 | Natálie PoláčkováNatálie Poláčková | 06 | ASK Blansko | 3 | 47.39 | |||
25 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 47.53 | |||
26 | Julia SlusarczykJulia Slusarczyk | 05 | Polsko | 3 | 47.73 | |||
27 | Anna MasajadaAnna Masajada | 03 | KS AZS AWF Wroclav | 2 | 47.90 | |||
28 | Terezia StanováTerezia Stanová | 05 | AK Slávia TU Košice | 6 | 48.10 | |||
29 | Zuzana BokováZuzana Boková | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 48.57 | |||
30 | Anna GrzesiakowskaAnna Grzesiakowska | 03 | KS AZS AWF Wroclav | 5 | 48.60 | |||
31 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 2 | 48.71 | |||
32 | Marharyta KudinaMarharyta Kudina | 04 | KS Victoria Trzebinia | 5 | 48.72 | |||
33 | Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 48.83 | |||
34 | Eliška TarkotováEliška Tarkotová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 49.00 | |||
35 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 49.39 | |||
36 | Anna PrzystasAnna Przystas | 04 | KS AZS AWF Wroclav | 1 | 49.67 | |||
37 | Nela RouhováNela Rouhová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 49.84 | |||
38 | Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 49.86 | |||
39 | Kristína KriškováKristína Krišková | 05 | AK Slávia TU Košice | 1 | 50.05 | |||
40 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 1 | 50.09 | |||
41 | Simona BělinováSimona Bělinová | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 50.25 | |||
42 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 50.29 | |||
43 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 50.39 | |||
44 | Nicole PaulusováNicole Paulusová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 50.61 | |||
45 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 50.98 | |||
46 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 51.90 | |||
47 | Sabina MarkováSabina Marková | 06 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 52.89 | |||
48 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 53.29 | |||
49 | Klára EliášováKlára Eliášová | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 53.79 | |||
50 | Barbora KyjanicováBarbora Kyjanicová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 54.04 | |||
51 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 54.40 | |||
52 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 56.51 | |||
53 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 1 | 57.96 | |||
54 | Romana KatočováRomana Katočová | 09 | Košice | 4 | 59.09 | |||
55 | Julia KulawiakJulia Kulawiak | 07 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 61.10 | |||
Karolína MalaiováKarolína Malaiová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | ||||
Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 1 | DNS | ||||
Barbora AdamcováBarbora Adamcová | 05 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | DQ | ||||
Kristýna CependováKristýna Cependová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNS | ||||
Lucie DaněčkováLucie Daněčková | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | DNS | ||||
Lucie HušákováLucie Hušáková | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | DNS | ||||
Magda HuňadyováMagda Huňadyová | 07 | Košice | 3 | DQ |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:10.35 | ||||||||||||||
2 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:10.54 | ||||||||||||||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:14.13 | ||||||||||||||
4 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:14.89 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:14.99 | ||||||||||||||
6 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 2:15.86 | ||||||||||||||
7 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12 | 2:18.79 | ||||||||||||||
8 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:18.79 | ||||||||||||||
9 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:19.81 | ||||||||||||||
10 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 9 | 2:22.27 | ||||||||||||||
11 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:25.11 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:29.19 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SragaJakub Sraga | 05 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 2:20.53 | ||||||||||||||
2 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:34.43 | ||||||||||||||
3 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 5 | 2:38.28 | ||||||||||||||
4 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:38.51 | ||||||||||||||
5 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:43.97 | ||||||||||||||
6 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:48.69 | ||||||||||||||
7 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:51.80 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:54.52 | ||||||||||||||
9 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:55.73 | ||||||||||||||
10 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:00.71 | ||||||||||||||
Artur LapcikArtur Lapcik | 05 | KS Victoria Trzebinia | 2 | DQ | |||||||||||||||
Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ - 163.2 |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 2:10.35 | |||
2 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:10.54 | |||
3 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 2:14.13 | |||
4 | Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga | 04 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:14.89 | |||
5 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:14.99 | |||
6 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 2:15.86 | |||
7 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12 | 2:18.79 | |||
7 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:18.79 | |||
9 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:19.81 | |||
10 | Jakub SragaJakub Sraga | 05 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 2:20.53 | |||
11 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 9 | 2:22.27 | |||
12 | Ondřej KoníčekOndřej Koníček | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:25.11 | |||
13 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 06 | TJ TŽ Třinec | 10 | 2:29.19 | |||
14 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:34.43 | |||
15 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 5 | 2:38.28 | |||
16 | Michal KociánMichal Kocián | 06 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 2:38.51 | |||
17 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 2:43.97 | |||
18 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:48.69 | |||
19 | Tomáš ZdražilTomáš Zdražil | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:51.80 | |||
20 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:54.52 | |||
21 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 12 | 2:55.73 | |||
22 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 11 | 3:00.71 | |||
Artur LapcikArtur Lapcik | 05 | KS Victoria Trzebinia | 2 | DQ | ||||
Tobiáš PupíkTobiáš Pupík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | DQ |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:12.11 | ||||||||||||||
2 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 3 | 2:20.67 | ||||||||||||||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.47 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:27.38 | ||||||||||||||
5 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 2:32.18 | ||||||||||||||
6 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:32.66 | ||||||||||||||
7 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:34.94 | ||||||||||||||
8 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.12 | ||||||||||||||
9 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:36.27 | ||||||||||||||
10 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 2:36.33 | ||||||||||||||
11 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 10 | 2:36.76 | ||||||||||||||
12 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13 | 2:37.44 | ||||||||||||||
13 | Terezia StanováTerezia Stanová | 05 | AK Slávia TU Košice | 15 | 2:41.87 | ||||||||||||||
Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 02 (čt, 21.2.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:28.73 | ||||||||||||||
2 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:38.12 | ||||||||||||||
3 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 2 | 2:38.14 | ||||||||||||||
4 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:38.97 | ||||||||||||||
5 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 3 | 2:41.26 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:45.37 | ||||||||||||||
7 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:49.76 | ||||||||||||||
8 | Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 2:50.94 | ||||||||||||||
9 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:54.35 | ||||||||||||||
10 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:58.48 | ||||||||||||||
11 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 3:03.85 | ||||||||||||||
12 | Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 15 | 3:08.31 | ||||||||||||||
13 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 9 | 3:17.32 | ||||||||||||||
14 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:22.85 | ||||||||||||||
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 14 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 2:12.11 | |||
2 | Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková | 04 | Českotřebovský běžecký klub... | 3 | 2:20.67 | |||
3 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:21.47 | |||
4 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:27.38 | |||
5 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 2:28.73 | |||
6 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 5 | 2:32.18 | |||
7 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 14 | 2:32.66 | |||
8 | Klára MachalíčkováKlára Machalíčková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:34.94 | |||
9 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 2:35.12 | |||
10 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:36.27 | |||
11 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 12 | 2:36.33 | |||
12 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 10 | 2:36.76 | |||
13 | Vendula ValeriánováVendula Valeriánová | 06 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13 | 2:37.44 | |||
14 | Natálie ErnstováNatálie Ernstová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:38.12 | |||
15 | Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová | 05 | Českotřebovský běžecký klub... | 2 | 2:38.14 | |||
16 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 2:38.97 | |||
17 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 3 | 2:41.26 | |||
18 | Terezia StanováTerezia Stanová | 05 | AK Slávia TU Košice | 15 | 2:41.87 | |||
19 | Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:45.37 | |||
20 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:49.76 | |||
21 | Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 8 | 2:50.94 | |||
22 | Barbora OndováBarbora Ondová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:54.35 | |||
23 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 2:58.48 | |||
24 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 10 | 3:03.85 | |||
25 | Hana TichopádováHana Tichopádová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 15 | 3:08.31 | |||
26 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 07 | KS Victoria Trzebinia | 9 | 3:17.32 | |||
27 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 3:22.85 | |||
Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | ||||
Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNF | ||||
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 14 | DNS |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:52.55 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:52.74 | ||||||||||||||
3 | Pavel KudrnaPavel Kudrna | 68 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 2:58.25 | ||||||||||||||
4 | Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 3:04.66 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 4:49.42 | ||||||||||||||
2 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 4:53.11 | ||||||||||||||
3 | David FolwarcznyDavid Folwarczny | 06 | TJ TŽ Třinec | 2 | 5:22.67 | ||||||||||||||
4 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 5 | 5:29.42 | ||||||||||||||
5 | Šimon KristlŠimon Kristl | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 5:47.82 | ||||||||||||||
6 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 5:59.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 5:01.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula KociánováVendula Kociánová | 04 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 5:16.14 | ||||||||||||||
3 | Adéla SigmundováAdéla Sigmundová | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 5 | 5:18.85 | ||||||||||||||
4 | Kristýna JežkováKristýna Ježková | 04 | JAC Brno | 3 | 5:28.89 | ||||||||||||||
5 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 5:31.87 | ||||||||||||||
6 | Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 5:32.68 | ||||||||||||||
7 | Tereza BurováTereza Burová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 5:42.02 | ||||||||||||||
8 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 5:48.69 | ||||||||||||||
9 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 9 | 5:49.70 | ||||||||||||||
10 | Marie HrtánkováMarie Hrtánková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 6:43.59 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PorubaMartin Poruba | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 11:05.04 | ||||||||||||||
2 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11:31.30 | ||||||||||||||
MS | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 11:04.37 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | NR 08.03 | ||||||||||||||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.71 | ||||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.84 | ||||||||||||||
5 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.84 | ||||||||||||||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 4 | 09.08 | ||||||||||||||
3 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.63 | ||||||||||||||
6 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:22) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.93 | ||||||||||||||
2 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.02 | ||||||||||||||
3 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.07 | ||||||||||||||
4 | Marek VankoMarek Vanko | 04 | SK SOG Nitra | 3 | 10.59 | ||||||||||||||
5 | Artur LapcikArtur Lapcik | 05 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 11.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | NR 08.03 | |||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.13 | |||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 08.71 | |||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 08.84 | |||
4 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.84 | |||
6 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 08.98 | |||
7 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 4 | 09.08 | |||
8 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 09.34 | |||
9 | Ondřej NojzerOndřej Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.58 | |||
10 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.63 | |||
11 | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 09.72 | |||
12 | Matěj NojzerMatěj Nojzer | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.93 | |||
13 | Jiří MalotaJiří Malota | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.02 | |||
14 | Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10.07 | |||
15 | Marek VankoMarek Vanko | 04 | SK SOG Nitra | 3 | 10.59 | |||
16 | Artur LapcikArtur Lapcik | 05 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 11.03 | |||
Štěpán HanekŠtěpán Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | DNF |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 08.15 | ||||||||||||||
2 | Richard ŠenkRichard Šenk | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | 08.26 | ||||||||||||||
3 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 08.73 | ||||||||||||||
5 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 1 | 08.98 | ||||||||||||||
7 | Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 09.65 | ||||||||||||||
Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:08) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.42 | ||||||||||||||
3 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 10.90 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.14 | ||||||||||||||
5 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.43 | ||||||||||||||
6 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 11.76 | ||||||||||||||
7 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.92 | ||||||||||||||
8 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 8 | 12.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.38 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.46 | ||||||||||||||
3 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.15 | ||||||||||||||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.33 | ||||||||||||||
5 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:07) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 11.67 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 11.77 | ||||||||||||||
3 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 12.21 | ||||||||||||||
4 | Jan HudečekJan Hudeček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 14.04 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.38 | |||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 10.46 | |||
3 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.15 | |||
4 | Šimon VeselýŠimon Veselý | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.33 | |||
5 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 11.67 | |||
6 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 11.77 | |||
7 | Matěj BokMatěj Bok | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.81 | |||
8 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 12.21 | |||
9 | Jan HudečekJan Hudeček | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 14.04 |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.31 | ||||||||||||||
2 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.64 | ||||||||||||||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.65 | ||||||||||||||
4 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.77 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.15 | ||||||||||||||
6 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.16 | ||||||||||||||
7 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.47 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.84 | ||||||||||||||
2 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.27 | ||||||||||||||
3 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.70 | ||||||||||||||
4 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.88 | ||||||||||||||
5 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 12.92 | ||||||||||||||
6 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 13.15 | ||||||||||||||
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.34 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 12.44 | ||||||||||||||
3 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 12.87 | ||||||||||||||
4 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 13.45 | ||||||||||||||
5 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 13.48 | ||||||||||||||
6 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 13.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.31 | |||
2 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.64 | |||
3 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.65 | |||
4 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.77 | |||
5 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.84 | |||
6 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.15 | |||
7 | Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.16 | |||
8 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.27 | |||
9 | Lucie RuferováLucie Ruferová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.47 | |||
10 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 11.70 | |||
11 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.88 | |||
12 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.34 | |||
13 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 12.44 | |||
14 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 12.87 | |||
15 | Tereza PicmausováTereza Picmausová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 12.92 | |||
16 | Lucie DobrovskáLucie Dobrovská | 06 | ASK Blansko | 7 | 13.15 | |||
17 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 13.45 | |||
18 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 13.48 | |||
19 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 4 | 13.84 | |||
Kateřina PolkováKateřina Polková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.47 | ||||||||||||||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.63 | ||||||||||||||
3 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.63 | ||||||||||||||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.80 | ||||||||||||||
5 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 11.22 | ||||||||||||||
6 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 11.43 | ||||||||||||||
7 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.00 | ||||||||||||||
Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 21.2.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | AK Slávia TU Košice | 5 | 08.99 | ||||||||||||||
2 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AO ŠG Košice | 4 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
4 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | SK SOG Nitra | 2 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.55 | ||||||||||||||
6 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.62 | ||||||||||||||
Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AO ŠG Košice | 7 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | AK Slávia TU Košice | 6 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | SK SOG Nitra | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
6 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.64 | ||||||||||||||
7 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.68 | ||||||||||||||
8 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 10.23 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.54 | ||||||||||||||
2 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
3 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 2 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.10 | ||||||||||||||
8 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 10.15 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.08 | ||||||||||||||
2 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 10.11 | ||||||||||||||
3 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.42 | ||||||||||||||
4 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.61 | ||||||||||||||
5 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 2 | 10.65 | ||||||||||||||
6 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.71 | ||||||||||||||
7 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.15 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (čt, 21.2.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.86 | ||||||||||||||
2 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10.96 | ||||||||||||||
3 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 11.50 | ||||||||||||||
5 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 4 | 11.80 | ||||||||||||||
6 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.07 | ||||||||||||||
7 | Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 12.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AO ŠG Košice | 7 | 09.02 | |||
2 | Viktória RusnákováViktória Rusnáková | 04 | AK Slávia TU Košice | 6 | 09.16 | |||
3 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.17 | |||
4 | Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.31 | |||
5 | Barbora BroďániováBarbora Broďániová | 04 | SK SOG Nitra | 5 | 09.46 | |||
6 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.54 | |||
7 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.64 | |||
8 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | 09.68 | |||
9 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.79 | |||
9 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 09.79 | |||
11 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 2 | 09.82 | |||
12 | Patricie VrzalováPatricie Vrzalová | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 09.84 | |||
13 | Lucie KláskováLucie Klásková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | |||
14 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.08 | |||
15 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.10 | |||
16 | Aneta FikesováAneta Fikesová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 10.11 | |||
17 | Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová | 05 | TJ Sokol Opava | 8 | 10.15 | |||
18 | Tereza ČorejováTereza Čorejová | 05 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3 | 10.23 | |||
19 | Klaudie KulichováKlaudie Kulichová | 04 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.42 | |||
20 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.61 | |||
21 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 05 | AK Kroměříž | 2 | 10.65 | |||
22 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.71 | |||
23 | Ema VálkováEma Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.86 | |||
24 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5 | 10.96 | |||
25 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 11.00 | |||
26 | Andrea MartinkováAndrea Martinková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.15 | |||
27 | Nela HavlíčkováNela Havlíčková | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 11.50 | |||
28 | Natálie Gvendol TřasoňováNatálie Gvendol Třasoňová | 04 | AK Kroměříž | 4 | 11.80 | |||
29 | Gabriela StrnadováGabriela Strnadová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.07 | |||
30 | Julia JaśkaczekJulia Jaśkaczek | 04 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 12.37 |
skok vysoký - Žáci
(čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,23 1,33 1,43 1,48 1,53 1,58 1,63 1,68 1,71 1,75 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 11 | 1.71 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 10 | 1.68 | ----ooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC Brno |
04 | 9 | 1.63 | --oooxoxxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 7 | 1.63 | ---oxoxoxxo-xxx | ||||||||||||||
5 |
David KovářDavid Kovář
BYAC Brno |
05 | 8 | 1.58 | --oooxxox--xx | ||||||||||||||
6 |
Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria Trzebinia |
04 | 6 | 1.53 | ---ooxxx | ||||||||||||||
7 |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 5 | 1.48 | -oooxxx | ||||||||||||||
8 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 3 | 1.48 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4 | 1.43 | -ooxxx | ||||||||||||||
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK Blansko |
07 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,13 1,23 1,33 1,38 1,43 1,48 1,51 1,54 1,57 1,63 1,67 1,70 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 19 | 1.67 | ------oooxoxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AO ŠG Košice |
04 | 18 | 1.54 | ----ooxooxxx | ||||||||||||||
3 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 17 | 1.54 | --ooxoooxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC Brno |
04 | 20 | 1.48 | --oooxoxxx | ||||||||||||||
5 |
Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 11 | 1.48 | -oooxxoxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 14 | 1.43 | --oxxooxxx | ||||||||||||||
7 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 16 | 1.43 | --xooxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Lucie BláhováLucie Bláhová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 13 | 1.38 | -oooxxx | ||||||||||||||
9 |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 12 | 1.38 | --xxooxxx | ||||||||||||||
10 |
Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 2 | 1.38 | ooxxoxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Ema RosenbachováEma Rosenbachová
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 7 | 1.38 | -ooxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | 1.38 | -oxxoxxoxxx | ||||||||||||||
13= |
Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 8 | 1.33 | -oox | ||||||||||||||
13= |
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 5 | 1.33 | -ooxxx | ||||||||||||||
13= |
Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ Třinec |
04 | 6 | 1.33 | -ooxxx | ||||||||||||||
13= |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 3 | 1.33 | -ooxxx | ||||||||||||||
17 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 10 | 1.33 | -oxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4 | 1.23 | ooxxx | ||||||||||||||
19 |
Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1 | 1.13 | oxxx | ||||||||||||||
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | NM | --xxx | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,14 1,24 1,29 1,34 1,39 1,44 1,47 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 15 | 1.44 | -oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 1.44 | oooooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Michaela ZdražilováMichaela Zdražilová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
06 | 14 | 1.39 | --oooxxx | ||||||||||||||
4 |
Barbora HolasováBarbora Holasová
TJ Sokol Opava |
06 | 13 | 1.34 | ---oxxx | ||||||||||||||
5= |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 10 | 1.29 | -ooxxx | ||||||||||||||
5= |
Malgorzata JaškaczekMalgorzata Jaškaczek
KS Victoria Trzebinia |
06 | 9 | 1.29 | -ooxxx | ||||||||||||||
7 |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 12 | 1.29 | -oxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 6 | 1.24 | ooxxx | ||||||||||||||
9= |
Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
9= |
Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
9= |
Tereza KucharskáTereza Kucharská
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
9= |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | 1.14 | oxxx | ||||||||||||||
13 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 4 | 1.14 | xoxxx | ||||||||||||||
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta MikušováMarkéta Mikušová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,81 2,01 2,21 2,41 2,61 2,71 2,81 3,01 3,36 3,56 3,61 3,66 3,72 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 7 | 3.66 | -------oxoxxoooxxx | ||||||||||||||
2 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 6 | 3.61 | --------xooo | ||||||||||||||
3 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 5 | 2.71 | --ooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 4 | 2.61 | ---xoo-xxx | ||||||||||||||
5 |
Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol Opava |
06 | 3 | 2.41 | -oooxxx | ||||||||||||||
6 |
Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 2 | 2.01 | oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 1 | 2.01 | xoxoxxx | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,61 1,81 2,01 2,21 2,31 2,41 2,51 2,61 2,66 2,71 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 6 | 2.66 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské Meziříčí |
06 | 3 | 2.61 | --oooooxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava |
05 | 5 | 2.51 | --oooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 2.41 | --ooxooxxx | ||||||||||||||
5 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 2 | 2.31 | --oooxxx | ||||||||||||||
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice... |
09 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 39 | 6.19 | 5.91 | x | x | 5.91 | 6.19 | 6.17 | x | ||||||||
2 |
Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 34 | 5.62 | 5.52 | 5.34 | 5.26 | 5.52 | 5.62 | 5.61 | 5.60 | ||||||||
3 |
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 35 | 5.39 | 5.27 | x | 5.39 | 5.39 | 5.22 | x | 5.32 | ||||||||
4 |
Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. |
04 | 27 | 5.23 | 5.07 | 4.96 | 4.93 | 5.07 | 4.48 | 5.23 | 4.93 | ||||||||
5 |
Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 3 | 5.19 | 5.00 | 4.99 | x | 5.00 | x | 5.19 | 4.87 | ||||||||
6 |
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 37 | 5.13 | 5.13 | x | x | 5.13 | 5.02 | x | x | ||||||||
7 |
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava |
04 | 38 | 5.01 | 5.01 | 4.78 | 4.94 | 5.01 | - | - | - | ||||||||
8 |
Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 36 | 4.91 | 4.31 | x | 4.91 | 4.91 | - | - | - | ||||||||
9 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 32 | 4.88 | 4.54 | 4.88 | 4.42 | 4.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ Třinec |
06 | 33 | 4.65 | 4.65 | x | x | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 29 | 4.57 | 4.37 | 4.57 | 4.34 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 4.56 | 4.56 | 4.34 | 4.33 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 28 | 4.51 | 4.51 | 4.11 | 4.30 | 4.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Tadeáš GraubnerTadeáš Graubner
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 20 | 4.46 | 4.12 | 4.45 | 4.46 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 30 | 4.42 | 4.39 | 4.42 | 4.31 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 26 | 4.40 | x | 4.40 | 4.06 | 4.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 22 | 4.39 | 4.39 | 4.21 | 4.16 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Filip KřížekFilip Křížek
Orel Vyškov |
06 | 13 | 4.33 | 4.08 | 4.33 | 4.15 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 19 | 4.23 | 4.23 | x | 3.69 | 4.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | 4.21 | 4.10 | 3.98 | 4.21 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 23 | 4.19 | 4.19 | x | 3.92 | 4.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Michal SzymiczekMichal Szymiczek
Polsko |
06 | 4 | 4.18 | x | 4.02 | 4.18 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 31 | 4.17 | 4.13 | 4.17 | 4.10 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 14 | 4.08 | 4.08 | 3.71 | 3.09 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 24 | 4.05 | x | 4.05 | 2.83 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 4.00 | x | 4.00 | x | 4.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 17 | 3.98 | 3.98 | 3.92 | 3.78 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
David HolekDavid Holek
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 12 | 3.88 | 3.88 | 3.85 | 3.74 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 16 | 3.78 | 3.78 | 3.73 | 3.52 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 3.78 | 3.55 | 3.45 | 3.78 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Jindřich MorávekJindřich Morávek
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 21 | 3.61 | 3.50 | 3.61 | 3.48 | 3.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s. |
08 | 5 | 3.59 | 3.59 | x | 3.23 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 9 | 3.51 | x | x | 3.51 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 11 | 3.50 | x | 3.50 | 3.43 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 6 | 3.29 | 3.29 | 3.15 | 2.66 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Tomáš KolpakTomáš Kolpak
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 3.23 | 3.14 | 3.23 | 3.17 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Šimon ŠnapkaŠimon Šnapka
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 7 | 3.11 | 3.11 | 3.09 | 3.05 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Dominik ZátopekDominik Zátopek
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Daniel DlugošDaniel Dlugoš
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 25 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 39 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 33 | 5.67 | 5.67 | 5.56 | x | 5.67 | 5.35 | x | 5.48 | ||||||||
2 |
Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s. |
04 | 36 | 5.59 | 5.42 | - | 5.34 | 5.42 | 5.42 | 5.59 | 5.52 | ||||||||
3 |
Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 34 | 5.32 | 5.32 | 5.20 | 5.04 | 5.32 | 5.08 | 5.21 | 5.25 | ||||||||
4 |
Voktória RusnákováVoktória Rusnáková
AK Slávia TU Košice |
04 | 35 | 5.22 | 5.22 | 4.99 | 5.08 | 5.22 | 5.06 | 5.20 | x | ||||||||
5 |
Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 32 | 5.11 | 5.07 | 5.11 | x | 5.11 | 5.07 | x | x | ||||||||
6 |
Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 23 | 5.04 | 5.04 | 4.94 | 4.70 | 5.04 | 4.96 | 4.83 | 3.87 | ||||||||
7 |
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 30 | 4.97 | 4.84 | 4.81 | x | 4.84 | 4.94 | 4.97 | 4.96 | ||||||||
8 |
Eliška KonečnáEliška Konečná
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 24 | 4.76 | 4.62 | 4.73 | 4.48 | 4.73 | 4.44 | 4.42 | 4.76 | ||||||||
9 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 29 | 4.73 | x | 4.73 | x | 4.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 18 | 4.69 | 4.69 | x | 4.36 | 4.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ Třinec |
04 | 21 | 4.67 | 4.56 | 4.67 | x | 4.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 28 | 4.61 | x | 4.47 | 4.61 | 4.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | 4.55 | 4.55 | 4.33 | x | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Michaela HonešováMichaela Honešová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 13 | 4.53 | 4.33 | x | 4.53 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Diana DevaldováDiana Devaldová
AK Slávia TU Košice |
05 | 19 | 4.44 | x | 4.44 | x | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 25 | 4.43 | 4.39 | 4.43 | 4.41 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 20 | 4.42 | 4.42 | 4.35 | 4.36 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 17 | 4.41 | 4.22 | 4.41 | x | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 4 | 4.38 | 4.38 | 4.16 | 3.80 | 4.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Simona RučováSimona Ručová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 27 | 4.37 | 4.37 | 4.23 | 4.21 | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s. |
04 | 10 | 4.35 | 4.35 | 4.09 | 4.25 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Lenka PetráňováLenka Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 12 | 4.35 | 3.37 | 4.19 | 4.35 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 11 | 4.31 | 4.30 | 4.31 | 4.17 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 6 | 4.25 | 4.25 | 4.13 | 4.13 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 7 | 4.25 | x | x | 4.25 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 9 | 4.22 | 4.21 | 4.22 | x | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Barbora AdamcováBarbora Adamcová
AC Vysoké Mýto z.s. |
05 | 16 | 4.12 | x | 4.12 | x | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | 4.09 | 3.90 | 3.97 | 4.09 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 8 | 4.07 | 3.62 | 3.86 | 4.07 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 3.95 | 3.94 | 3.95 | x | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Bára TicháBára Tichá
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 3.92 | 3.82 | 3.58 | 3.92 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké Mýto z.s. |
04 | 5 | 3.76 | x | 3.76 | x | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 31 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Hana TichopádováHana Tichopádová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 22 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC Brno |
04 | 26 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 36 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 47 | 4.80 | x | 4.76 | 4.80 | 4.80 | x | x | x | ||||||||
2 |
Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
06 | 43 | 4.59 | 4.21 | - | 4.40 | 4.40 | 3.79 | 4.09 | 4.59 | ||||||||
3 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 44 | 4.49 | 4.40 | x | 4.35 | 4.40 | 4.49 | x | x | ||||||||
4 |
Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 42 | 4.37 | 4.37 | 3.98 | 4.14 | 4.37 | 3.70 | 3.93 | 0.0 | ||||||||
5 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 46 | 4.36 | 4.36 | 3.84 | 4.06 | 4.36 | - | - | - | ||||||||
6 |
Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. |
06 | 45 | 4.32 | 4.30 | x | 4.23 | 4.30 | 3.93 | 4.32 | 4.18 | ||||||||
7 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 31 | 4.24 | 4.24 | x | x | 4.24 | x | x | x | ||||||||
8 |
Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 39 | 4.16 | 4.16 | x | 4.15 | 4.16 | x | x | 4.08 | ||||||||
9 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 37 | 4.15 | 4.05 | x | 4.15 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 27 | 4.10 | 4.00 | 4.10 | x | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ Třinec |
06 | 41 | 4.06 | x | 4.04 | 4.06 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 34 | 4.04 | 3.84 | 4.04 | 3.90 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 35 | 4.04 | 3.88 | 3.60 | 4.04 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 24 | 4.04 | 4.04 | x | x | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 30 | 4.01 | 4.01 | 3.94 | 3.95 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Veronika ČervenáVeronika Červená
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 26 | 4.01 | 4.01 | - | - | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 25 | 3.99 | 3.96 | 3.99 | 3.80 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 38 | 3.87 | 3.72 | 3.80 | 3.87 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 28 | 3.86 | 3.51 | 3.86 | x | 3.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 3.84 | 3.84 | x | 3.72 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 33 | 3.84 | 3.84 | 3.33 | x | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 29 | 3.82 | 3.56 | 3.82 | 3.77 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Kateřina PolkováKateřina Polková
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 32 | 3.81 | 3.80 | 3.78 | 3.81 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Nela MertováNela Mertová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 6 | 3.80 | x | 3.80 | x | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 11 | 3.79 | 3.40 | 3.79 | x | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 17 | 3.73 | 3.73 | 3.67 | 3.72 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 21 | 3.62 | 3.39 | 3.62 | 3.46 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 22 | 3.61 | 3.17 | 3.61 | 3.55 | 3.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 14 | 3.60 | 3.60 | 3.47 | 3.43 | 3.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30 |
Sabina MarkováSabina Marková
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 13 | 3.56 | 3.56 | 3.45 | x | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 20 | 3.56 | x | 3.43 | 3.56 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 23 | 3.53 | 3.45 | 3.53 | 3.52 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 15 | 3.47 | 3.47 | x | 3.08 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 3.30 | x | 2.88 | 3.30 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 7 | 3.26 | 3.17 | 3.26 | 3.06 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Natálie BandurováNatálie Bandurová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 3.26 | 3.26 | 3.06 | 2.85 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 10 | 3.24 | 3.24 | 2.58 | 3.04 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 12 | 3.23 | 3.23 | 3.07 | 3.02 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Štěpánka KaskováŠtěpánka Kasková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 2 | 3.12 | 3.12 | 2.81 | x | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 3 | 3.11 | x | 3.04 | 3.11 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 18 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 36 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Adéla RohlováAdéla Rohlová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 19 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Simona BělinováSimona Bělinová
AC Vysoké Mýto z.s. |
06 | 40 | NM | x | x | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Lucie HušákováLucie Hušáková
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 9 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 46 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 21.2.2019 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 14 | 10.81 | 09.11 | 09.09 | 10.81 | 10.81 | 09.83 | 09.31 | x | ||||||||
2 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 16 | 10.14 | 09.78 | 09.66 | 09.19 | 09.78 | 09.66 | 10.14 | 10.07 | ||||||||
3 |
Martyna ŠledziňskaMartyna Šledziňska
KS Victoria Trzebinia |
06 | 13 | 09.27 | 08.44 | 07.88 | 08.12 | 08.44 | 08.17 | 09.27 | 08.36 | ||||||||
4 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 15 | 09.20 | 09.20 | 08.79 | 08.99 | 09.20 | 08.84 | 09.12 | 07.99 | ||||||||
5 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 18 | 09.05 | 08.40 | 08.98 | 09.05 | 09.05 | 08.88 | 08.43 | 08.37 | ||||||||
6 |
Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 17 | 08.49 | 08.44 | 08.07 | 08.49 | 08.49 | 08.41 | 08.37 | 08.06 | ||||||||
7 |
Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 10 | 08.14 | 07.37 | 07.53 | 07.49 | 07.53 | 07.30 | 07.63 | 08.14 | ||||||||
8 |
Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 12 | 07.71 | 07.01 | 06.84 | 07.71 | 07.71 | 07.23 | 07.61 | 07.20 | ||||||||
9 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 9 | 07.32 | 06.39 | 07.18 | 07.32 | 07.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 6 | 07.04 | 06.15 | 07.04 | 06.46 | 07.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 11 | 06.95 | 06.95 | 06.84 | 06.93 | 06.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 3 | 06.95 | 06.95 | 05.79 | 06.35 | 06.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 7 | 06.94 | 06.29 | 06.94 | 06.92 | 06.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 06.87 | 06.01 | 06.17 | 06.87 | 06.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Julie KrakovskáJulie Krakovská
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 2 | 06.25 | 05.43 | 06.25 | x | 06.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 8 | 06.24 | 06.08 | 06.24 | 05.91 | 06.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 5 | 06.17 | 06.17 | 06.08 | 05.75 | 06.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Daria MichalskaDaria Michalska
Polsko |
08 | 4 | 05.11 | 04.83 | 05.11 | 04.58 | 05.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 21.2.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 6 | 11.66 | 09.56 | 11.14 | 11.66 | 11.66 | 10.61 | 09.54 | 11.60 | ||||||||
2 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 5 | 10.76 | 10.02 | 10.39 | 10.76 | 10.76 | 09.39 | x | 10.65 | ||||||||
3 |
Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 4 | 07.68 | 06.56 | 06.75 | 06.48 | 06.75 | 06.98 | 07.68 | 06.87 | ||||||||
4 |
Patrik FilkaPatrik Filka
ASK Blansko |
07 | 2 | 06.71 | 06.25 | 06.65 | 06.71 | 06.71 | 06.44 | 06.47 | x | ||||||||
5 |
David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | 06.50 | 05.83 | 06.50 | 05.95 | 06.50 | 05.84 | 06.02 | 06.46 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(čt, 21.2.2019 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 12 | 10.50 | 09.60 | 08.35 | 10.50 | 10.50 | 09.68 | 08.85 | 08.64 | ||||||||
2 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | 10.29 | 10.29 | x | x | 10.29 | x | x | x | ||||||||
3 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | 10.23 | 10.23 | 09.69 | x | 10.23 | x | x | x | ||||||||
4 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 11 | 10.15 | 09.69 | 10.15 | 10.02 | 10.15 | 09.76 | 09.71 | x | ||||||||
5 |
Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
04 | 9 | 09.71 | 09.71 | 09.36 | 08.80 | 09.71 | 09.15 | x | 08.75 | ||||||||
6 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 8 | 09.31 | 09.15 | 09.31 | 09.17 | 09.31 | 09.00 | 08.93 | 08.58 | ||||||||
7 |
Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 7 | 08.69 | 08.34 | 08.21 | 08.36 | 08.36 | 08.07 | 08.10 | 08.69 | ||||||||
8 |
Adrianna PrzybyloAdrianna Przybylo
Polsko |
04 | 2 | 08.60 | 08.60 | 08.05 | 07.36 | 08.60 | 07.78 | 07.79 | 08.01 | ||||||||
9 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 6 | 08.42 | 08.42 | x | 07.80 | 08.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ Třinec |
04 | 1 | 07.28 | 05.89 | 07.28 | 06.35 | 07.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 5 | 07.11 | 07.11 | 06.97 | 06.93 | 07.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 4 | 05.50 | 05.27 | 05.46 | 05.50 | 05.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 3 | 04.80 | 04.80 | - | - | 04.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | 10 | 09.76 | 09.39 | 09.39 | 09.63 | 09.63 | 09.76 | 09.57 | 09.37 | ||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(čt, 21.2.2019 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
04 | 16 | 13.42 | 12.83 | 13.24 | 13.42 | 13.42 | 12.18 | 12.54 | x | ||||||||
2 |
Petr LiškaPetr Liška
TJ Start Havířov |
04 | 13 | 11.79 | 10.66 | 11.20 | 11.64 | 11.64 | 11.15 | 11.79 | 11.55 | ||||||||
3 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 14 | 11.14 | 10.29 | x | 11.14 | 11.14 | 10.43 | x | 10.26 | ||||||||
4 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 10.98 | 10.66 | 10.37 | 10.18 | 10.66 | 10.78 | 10.87 | 10.98 | ||||||||
5 |
Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 8 | 10.81 | 10.61 | 10.81 | 08.52 | 10.81 | 10.41 | 10.63 | 10.74 | ||||||||
6 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 11 | 10.59 | 09.82 | x | 10.24 | 10.24 | 10.59 | 10.59 | 10.27 | ||||||||
7 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 10 | 10.04 | 10.04 | 08.85 | 07.29 | 10.04 | 09.02 | 09.17 | 08.61 | ||||||||
8 |
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 7 | 09.16 | 07.86 | 08.41 | 09.16 | 09.16 | 08.03 | 08.25 | - | ||||||||
9 |
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 6 | 09.05 | 09.01 | 09.05 | x | 09.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 9 | 08.96 | x | x | 08.96 | 08.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Simon RychteckýSimon Rychtecký
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 08.77 | 07.81 | 08.77 | x | 08.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Elite Sport Boskovice, z. s. |
05 | 4 | 08.09 | x | 07.70 | 08.09 | 08.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 3 | 07.57 | 07.57 | x | 07.16 | 07.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 1 | 06.80 | 06.30 | 06.43 | 06.80 | 06.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Michal MatějkaMichal Matějka
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské Meziříčí |
04 | 15 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |