výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev

Praha - Strahov (7. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
UK MFF PrahaUK MFF Praha
98 7.26
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
MU FSpS BrnoMU FSpS Brno
98 6.97
3 Jakub KohoutJakub Kohout
TU LiberecTU Liberec
99 6.76
4 Marian OtrubaMarian Otruba
VŠB - TU OstravaVŠB - TU Ostrava
97 6.48
5 Jan KučeraJan Kučera
TU LiberecTU Liberec
95 6.43
6 Pavel HrdýPavel Hrdý
UK PF PrahaUK PF Praha
95 6.36
7 Martin VaněkMartin Vaněk
ČZU PrahaČZU Praha
99 6.34
8 Filip SloukaFilip Slouka
ČZU PrahaČZU Praha
99 6.33
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
VŠE PrahaVŠE Praha
99 6.17
10 Matěj KašparMatěj Kašpar
UK PřF PrahaUK PřF Praha
98 6.04
11 Tomáš PraskýTomáš Praský
UJEP Ústí nad LabemUJEP Ústí nad Labem
99 6.03
12 Lukáš PreislerLukáš Preisler
VUT FSI BrnoVUT FSI Brno
97 5.94
13 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
BIVŠ PrahaBIVŠ Praha
99 5.87
14 Martin LumpeMartin Lumpe
ČZU PrahaČZU Praha
95 5.85
15 Jan MartinecJan Martinec
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
98 5.82
16 Filip OndřejFilip Ondřej
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
95 5.66
17 Marek FormánekMarek Formánek
UJEP Ústí nad LabemUJEP Ústí nad Labem
98 5.34
Vojtěch NovákVojtěch Novák
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
99 DNS
MS Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.52
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČernáKarolína Černá
ČVUT PrahaČVUT Praha
95 5.43
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
96 5.37
3 Daniela JanatováDaniela Janatová
UP OlomoucUP Olomouc
97 5.26
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
UJEP PF Ústí nad LabemUJEP PF Ústí nad Labem
98 5.26
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
99 5.25
6 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
SVOŠZ MEDEA PrahaSVOŠZ MEDEA Praha
96 5.18
7 Tereza EdlováTereza Edlová
VŠCHT PrahaVŠCHT Praha
97 5.14
8 Šárka KalvováŠárka Kalvová
TU LiberecTU Liberec
97 5.00
9 Michaela KovandováMichaela Kovandová
UK MFF PrahaUK MFF Praha
99 4.93
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
99 4.85
11 Dominika AntošováDominika Antošová
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
97 4.71
12 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
VŠCHT PrahaVŠCHT Praha
97 4.65
13 Kateřina StarkováKateřina Starková
UK FTVS PrahaUK FTVS Praha
95 4.39
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.88
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.10
MS Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.61
Jana BrabcováJana Brabcová
UJEP Ústí nad LabemUJEP Ústí nad Labem
94 DNS
Kateřina HýskováKateřina Hýsková
NC PrahaNC Praha
96 DNS
Celkem 18 závodníků