výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v halové atletice jednotlivců a družstev

Praha - Strahov (7. 1. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít MüllerVít Müller 96 ČZU PrahaČZU Praha 48.18
2 Jan KrálJan Král 98 TU LiberecTU Liberec 49.06
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ČVUT PrahaČVUT Praha 50.74
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 ZČU PlzeňZČU Plzeň 50.37
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 VŠB - TU OstravaVŠB - TU Ostrava 51.06
3 Dan KováčDan Kováč 99 UK FTVS PrahaUK FTVS Praha 52.28
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VUT FSI BrnoVUT FSI Brno 51.24
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 ČVUT PrahaČVUT Praha 51.86
3 Filip KotásekFilip Kotásek 98 VŠB - TU OstravaVŠB - TU Ostrava 52.24
Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 ČVUT PrahaČVUT Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SittaMichal Sitta 99 UP OlomoucUP Olomouc 53.74
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 UP OlomoucUP Olomouc 54.06
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 53.14
Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 TU LiberecTU Liberec DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 VUT FSI BrnoVUT FSI Brno 54.26
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 UP OlomoucUP Olomouc 59.26
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 ZČU PlzeňZČU Plzeň 60.73
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (po, 7.1.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela JanatováDaniela Janatová 97 UP OlomoucUP Olomouc 63.83
2 Martina PíšováMartina Píšová 94 UK PřF PrahaUK PřF Praha 64.44
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 UJEP PF Ústí nad LabemUJEP PF Ústí nad Labem 68.16
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků