výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting

Brno (28. 8. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Gavin SmellieGavin Smellie 86 KanadaKanada 4 10.14
2 62 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 10.37
3 18 Samuel OsewaSamuel Osewa 91 Velká BritánieVelká Británie 3 10.54
4 56 Jakub BendaJakub Benda 19 SlovenskoSlovensko 2 11.12
5 61 Sloboda SamuelSloboda Samuel 19 SlovenskoSlovensko 6 11.19
77 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
70 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.91
2 12 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.21
3 49 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.24
4 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.65
5 47 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.10
6 163 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 13.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Gavin SmellieGavin Smellie 86 KanadaKanada 4 10.14
2 62 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 10.37
3 18 Samuel OsewaSamuel Osewa 91 Velká BritánieVelká Británie 3 10.54
4 73 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.91
5 56 Jakub BendaJakub Benda 19 SlovenskoSlovensko 2 11.12
6 61 Sloboda SamuelSloboda Samuel 19 SlovenskoSlovensko 6 11.19
7 12 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.21
8 49 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.24
9 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.65
10 47 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.10
11 163 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 13.23
77 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
70 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Vismaya Velluva KorothVismaya Velluva Koroth 19 IndieIndie 5 52.12
2 124 Poovamma MachettiraPoovamma Machettira 19 IndieIndie 4 53.47
3 126 Subha VenkatesanSubha Venkatesan 19 IndieIndie 2 53.67
4 127 R VithyaR Vithya 19 IndieIndie 3 54.24
5 123 V Salini KrishnanV Salini Krishnan 19 IndieIndie 6 55.11
6 87 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.88
7 101 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 56.82
157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.74
2 83 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.06
3 110 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.08
4 164 Nina NovákováNina Nováková 96 SlovenskoSlovensko 6 60.71
5 116 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 61.21
6 140 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 67.38
134 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Vismaya Velluva KorothVismaya Velluva Koroth 19 IndieIndie 5 52.12
2 124 Poovamma MachettiraPoovamma Machettira 19 IndieIndie 4 53.47
3 126 Subha VenkatesanSubha Venkatesan 19 IndieIndie 2 53.67
4 127 R VithyaR Vithya 19 IndieIndie 3 54.24
5 123 V Salini KrishnanV Salini Krishnan 19 IndieIndie 6 55.11
6 87 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.88
7 101 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 56.82
8 109 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.74
9 83 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.06
10 110 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.08
11 164 Nina NovákováNina Nováková 96 SlovenskoSlovensko 6 60.71
12 116 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 61.21
13 140 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 67.38
157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
134 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS

1000 m - Muži

(st, 28.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Yevhen HutsolYevhen Hutsol 90 UkrajinaUkrajina 9 2:23.02
2 75 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 2:23.85
3 60 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 SlovenskoSlovensko 14 2:24.83
4 67 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:28.81
5 54 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 2:30.95
6 8 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:31.75
7 38 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:33.86
8 46 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:35.24
9 59 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 SlovenskoSlovensko 11 2:35.90
10 52 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:38.59
11 7 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 6 2:40.46
12 30 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:42.00
13 4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:42.25
27 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNS
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
900 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 DNF
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 85 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:41.58
2 154 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:49.09
3 152 Lucia Hrivnák KlocováLucia Hrivnák Klocová 83 SlovenskoSlovensko 4 3:01.91
4 147 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 3:03.89
5 91 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:12.93
6 160 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 3:29.75
140 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 13.46
2 150 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovenskoSlovensko 3 14.39
3 139 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.40
4 103 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.57
5 158 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.43
155 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Joao Vitor De OliveiraJoao Vitor De Oliveira 92 BrazílieBrazílie 4 13.85
2 41 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.98
3 40 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.29
4 58 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SlovenskoSlovensko 7 14.87
5 1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.03
6 32 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 15.38
7 72 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.41
8 65 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 15.74
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(st, 28.8.2019 - 18:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.00
2 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.15
3 11 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.13
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Jabir Pilllya MadariJabir Pilllya Madari 19 IndieIndie 5 49.86
2 55 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.89
3 76 Lucirio Francis GarridoLucirio Francis Garrido 88 VenezuelaVenezuela 7 50.33
4 57 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 SlovenskoSlovensko 4 52.40
5 37 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 56.00
6 45 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 59.62
7 43 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 61.81
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 98 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:51.92
2 112 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:54.71
3 93 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:05.34
4 80 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 8 5:23.99
5 105 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:41.22
6 107 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 6:17.09
7 106 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 7:07.14
148 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
108 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:55.60
2 74 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 6:14.84
3 71 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 6:33.11
4 3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 6:34.63
5 5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 6:34.87
34 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.671.701.731.761.791.82
1 88 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 1.73 --ooooxoo-xxx
2 96 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.67 --ooxxoxoxxx---
3 99 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.63 --oooxxx----
4 114 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 1.63 oooxoxxoxxx----
5 145 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 1.59 -xooxoxxx-----
6 161 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1 1.50 xxooxxx-------
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 11 7.24 +0.6 m/s 7.24  +0.6xx7.246.76  +0.66.94  +0.67.10  +0.6
2 36 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
81 9 7.01 +1.5 m/s 5.42  +0.56.64  +1.46.91  +1.16.916.90  +0.76.87  +0.87.01  +1.5
3 78 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 8 6.84 +1.4 m/s 6.34  +0.66.40  -1.16.57  +1.56.576.84  +1.46.79  +3.44.91  +1.0
4 6 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 6.82 +0.4 m/s 6.39  +1.66.47  +0.86.55  +1.36.556.45  +0.56.82  +0.46.63  +1.4
5 65 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7 6.62 +1.7 m/s 6.57  +0.54.34  -0.36.62  +1.76.624.72  +2.86.54  +1.3-
6 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 6.49 +1.1 m/s 4.43  +0.26.45  +0.36.49  +1.16.496.33  +0.16.46  +1.2x
7 44 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 6.43 +0.7 m/s 6.43  +0.76.33  +0.96.29  +0.56.436.32  +0.76.27  +0.06.19  +0.4
8 69 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 3 6.26 +0.7 m/s 5.99  +1.46.26  +0.76.05  +0.66.26xxx
9 53 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 6.02 -0.6 m/s xx6.02  -0.66.02---
10 11 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 5.96 +0.4 m/s xx5.96  +0.45.96---
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Dovilé KiltyDovilé Kilty
LitvaLitva
93 12 14.17 +1.2 m/s x13.95  +1.414.17  +1.214.17xx13.92  +0.7
2 117 Lluba Maria ZaldivarLluba Maria Zaldivar
EkvádorEkvádor
93 13 13.71 +3.2 m/s 13.63 +1.3 m/s 13.39  +2.313.71  +3.213.63  +1.313.7113.54  +1.513.34  +1.2x
3 162 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovenskoSlovensko
97 11 12.59 +1.8 m/s xx12.37  +1.012.3712.59  +1.8xx
4 128 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 10 12.58 +1.8 m/s 12.09  +3.312.12  +0.712.13  -0.312.1312.27  +2.112.50  +1.312.58  +1.8
5 156 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 12.04 +3.5 m/s x12.04  +3.5x12.04---
6 82 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 11.77 +1.7 m/s x11.45  +0.6x11.45xx11.77  +1.7
7 142 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 11.64 +1.0 m/s 11.37  +1.610.92  +1.211.24  +2.211.3711.50  +1.111.50  +1.411.64  +1.0
8 111 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 11.36 +1.6 m/s 10.89  +0.611.36  +1.611.20  +2.311.3610.93  +2.711.22  +1.1x
9 92 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 5 11.35 +2.2 m/s xx11.35  +2.211.35---
10 89 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 11.29 +1.2 m/s 10.93  +2.211.29  +1.2x11.29---
11 145 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 11.28 +0.9 m/s x10.80  +1.211.28  +0.911.28---
12 146 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 11.23 +1.1 m/s x11.23  +1.111.15  +0.711.23---
141 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 NM xxx0.0---
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 143 Ewa RóźańskáEwa Róźańská
PolskoPolsko
00 5 14.89 14.8914.62x14.89x14.68x
2 102 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 12.11 11.7311.0711.7911.7911.6512.1111.83
3 118 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 2 11.00 x10.4710.1310.4710.78x11.00
4 119 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 10.05 x10.05x10.05x09.8009.46
104 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 39 Gill JackoGill Jacko
Nový ZélandNový Zéland
94 7 21.13 20.83x20.8820.8821.1320.7220.20
2 17 Scott LincolnScott Lincoln
Velká BritánieVelká Británie
93 6 20.39 19.87x20.1820.1820.3918.4818.97
3 28 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 5 15.04 x14.6914.7014.7015.0414.90x
4 22 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 14.90 14.45x14.5514.5514.7614.3414.90
5 19 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
73 3 13.73 13.4213.4213.4813.48x13.7013.73
6 20 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 13.47 x12.8813.4713.47xxx
23 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 8 47.58 0.0
2 102 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 44.97 0.0
3 100 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 6 41.91 0.0
4 9 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5 36.83 0.0
5 118 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 2 34.42 0.0
6 94 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3 33.05 0.0
104 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 DNS 0.0
119 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 28.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 51 Kristjan ČehKristjan Čeh
SlovinskoSlovinsko
99 6 58.18 55.4358.1856.6658.18x55.7756.62
2 68 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 5 52.02 0.00.00.00.00.00.00.0
3 20 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 43.41 0.00.00.00.00.00.00.0
4 22 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 39.60 0.00.00.00.00.00.00.0
5 79 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 36.25 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků