výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting

Brno - stadion CESA VUT (28. 8. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 13:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.13
2 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.89
3 128 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.99
4 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.22
5 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.40
6 132 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.42
7 1 Petr HaškaPetr Haška 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 13:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.87
2 3 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.54
3 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.55
4 133 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.96
5 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.98
6 177 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.57
2 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.65
3 181 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.91
4 179 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.99
5 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.09
6 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.31
7 182 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.37
MS 25 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 4 08.32
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.03
2 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.17
3 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.39
4 184 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.40
5 135 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.43
6 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.54
7 137 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.65
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.14
2 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.68
3 189 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 1 09.93
4 141 Anna BílkováAnna Bílková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.94
5 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.97
6 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.99
7 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.96
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.33
2 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.45
3 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.57
4 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.64
5 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.03
6 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.59
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Gavin SmellieGavin Smellie 86 KanadaKanada 4 10.14
2 62 Ján VolkoJán Volko 96 SlovenskoSlovensko 5 10.37
3 18 Samuel OsewaSamuel Osewa 91 Velká BritánieVelká Británie 3 10.54
4 56 Jakub BendaJakub Benda 19 SlovenskoSlovensko 2 11.12
5 61 Sloboda SamuelSloboda Samuel 19 SlovenskoSlovensko 6 11.19
77 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
70 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 10.91
2 12 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.21
3 49 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.24
4 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.65
5 47 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.10
6 163 Jiří UrbanJiří Urban 55 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 13.23
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Vismaya Velluva KorothVismaya Velluva Koroth 19 IndieIndie 5 52.12
2 124 Poovamma MachettiraPoovamma Machettira 19 IndieIndie 4 53.47
3 126 Subha VenkatesanSubha Venkatesan 19 IndieIndie 2 53.67
4 127 R VithyaR Vithya 19 IndieIndie 3 54.24
5 123 V Salini KrishnanV Salini Krishnan 19 IndieIndie 6 55.11
6 87 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 55.88
7 101 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 56.82
157 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 109 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 58.74
2 83 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 59.06
3 110 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.08
4 164 Nina NovákováNina Nováková 96 SlovenskoSlovensko 6 60.71
5 116 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 61.21
6 140 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 67.38
134 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žáci

(st, 28.8.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 1:44.35
2 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 1:46.61
3 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:48.73
4 132 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:49.33
5 3 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 1:53.20
6 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:58.22
7 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:05.22
8 1 Petr HaškaPetr Haška 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 2:06.54
9 133 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:11.80
10 128 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:13.93
11 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:15.99
12 177 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:17.53
13 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 2:22.00
Celkem 13 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:42.81
2 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 1:49.05
3 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 1:51.10
4 137 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:56.28
5 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 11 1:58.07
6 141 Anna BílkováAnna Bílková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:03.45
7 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:04.16
8 135 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:04.25
9 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:06.66
10 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:07.17
11 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:08.59
12 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:09.38
13 188 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:23.08
25 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 10 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14 1:58.60
2 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:00.08
3 184 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 2:00.53
4 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:06.73
5 179 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:17.36
6 181 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:17.98
7 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:19.35
8 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 2:23.37
9 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 2:24.24
10 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:25.80
11 189 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 11 2:27.74
12 182 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 2:30.06
13 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:35.20
14 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 2:40.32
Celkem 14 závodníků

1000 m - Muži

(st, 28.8.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Yevhen HutsolYevhen Hutsol 90 UkrajinaUkrajina 9 2:23.02
2 75 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 16 2:23.85
3 60 Andrej PaulínyAndrej Paulíny 01 SlovenskoSlovensko 14 2:24.83
4 67 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 2:28.81
5 54 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 2:30.95
6 8 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 2:31.75
7 38 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:33.86
8 46 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:35.24
9 59 Jakub KopiarJakub Kopiar 99 SlovenskoSlovensko 11 2:35.90
10 52 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:38.59
11 7 Pavel DolákPavel Dolák 04 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 6 2:40.46
12 30 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:42.00
13 4 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:42.25
27 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 DNS
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
900 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 DNF
Celkem 16 závodníků

1000 m - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 85 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:41.58
2 154 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:49.09
3 152 Lucia Hrivnák KlocováLucia Hrivnák Klocová 83 SlovenskoSlovensko 4 3:01.91
4 147 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 3:03.89
5 91 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 3:12.93
6 160 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 3:29.75
140 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 153 Stanislava LajčákováStanislava Lajčáková 96 SlovenskoSlovensko 4 13.46
2 150 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 95 SlovenskoSlovensko 3 14.39
3 139 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.40
4 103 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.57
5 158 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.43
155 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 Joao Vitor De OliveiraJoao Vitor De Oliveira 92 BrazílieBrazílie 4 13.85
2 41 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 13.98
3 40 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.29
4 58 Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 SlovenskoSlovensko 7 14.87
5 1 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.03
6 32 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 15.38
7 72 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.41
8 65 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 15.74
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(st, 28.8.2019 - 18:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.00
2 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 15.15
3 11 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 17.13
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Jabir Pilllya MadariJabir Pilllya Madari 19 IndieIndie 5 49.86
2 55 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 49.89
3 76 Lucirio Francis GarridoLucirio Francis Garrido 88 VenezuelaVenezuela 7 50.33
4 57 Jakub BottlíkJakub Bottlík 94 SlovenskoSlovensko 4 52.40
5 37 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 56.00
6 45 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 59.62
7 43 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 61.81
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 98 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:51.92
2 112 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 4:54.71
3 93 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 5:05.34
4 80 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 8 5:23.99
5 105 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:41.22
6 107 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 6:17.09
7 106 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 7:07.14
148 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
108 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek - Muži

(st, 28.8.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 5:55.60
2 74 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 6:14.84
3 71 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 6:33.11
4 3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 6:34.63
5 5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 6:34.87
34 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNF
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.591.631.671.701.731.761.791.82
1 88 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 1.73 --ooooxoo-xxx
2 96 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 1.67 --ooxxoxoxxx---
3 99 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 6 1.63 --oooxxx----
4 114 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4 1.63 oooxoxxoxxx----
5 145 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 3 1.59 -xooxoxxx-----
6 161 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 1 1.50 xxooxxx-------
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Milan PírekMilan Pírek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 11 7.24 +0.6 m/s 7.24  +0.6xx7.246.76  +0.66.94  +0.67.10  +0.6
2 36 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
81 9 7.01 +1.5 m/s 5.42  +0.56.64  +1.46.91  +1.16.916.90  +0.76.87  +0.87.01  +1.5
3 78 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 8 6.84 +1.4 m/s 6.34  +0.66.40  -1.16.57  +1.56.576.84  +1.46.79  +3.44.91  +1.0
4 6 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4 6.82 +0.4 m/s 6.39  +1.66.47  +0.86.55  +1.36.556.45  +0.56.82  +0.46.63  +1.4
5 65 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7 6.62 +1.7 m/s 6.57  +0.54.34  -0.36.62  +1.76.624.72  +2.86.54  +1.3-
6 13 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 6.49 +1.1 m/s 4.43  +0.26.45  +0.36.49  +1.16.496.33  +0.16.46  +1.2x
7 44 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 6.43 +0.7 m/s 6.43  +0.76.33  +0.96.29  +0.56.436.32  +0.76.27  +0.06.19  +0.4
8 69 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 3 6.26 +0.7 m/s 5.99  +1.46.26  +0.76.05  +0.66.26xxx
9 53 Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10 6.02 -0.6 m/s xx6.02  -0.66.02---
10 11 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 2 5.96 +0.4 m/s xx5.96  +0.45.96---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 28.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 13 5.19 4.785.194.885.190.00.00.0
2 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 14 4.69 4.184.534.694.690.00.00.0
3 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 12 4.69 2.534.694.514.690.00.00.0
4 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 4.23 x4.23x4.230.00.00.0
5 1 Petr HaškaPetr Haška
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 1 3.94 3.693.773.943.940.00.00.0
6 132 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 3.78 3.713.703.783.780.00.00.0
7 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 3.75 3.613.753.743.750.00.00.0
8 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 11 3.73 3.283.733.703.730.00.00.0
9 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 4 3.69 3.503.563.693.690.00.00.0
10 3 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 3 3.65 3.573.563.653.650.00.00.0
11 128 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 10 3.61 3.613.153.433.610.00.00.0
12 177 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 6 3.58 3.383.413.583.580.00.00.0
13 133 Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 5 3.49 x3.403.493.490.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 28.8.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 27 4.77 4.774.714.734.770.00.00.0
2 181 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 28 4.55 x4.55x4.550.00.00.0
3 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 24 4.36 4.154.004.364.360.00.00.0
4 179 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 25 4.36 x4.124.364.360.00.00.0
5 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 21 4.27 4.274.17x4.270.00.00.0
6 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 4.14 3.594.143.584.140.00.00.0
7 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 26 4.09 4.093.803.544.090.00.00.0
8 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 2 3.97 3.973.583.943.970.00.00.0
9 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 18 3.92 3.923.893.743.920.00.00.0
10 188 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 22 3.89 3.893.853.523.890.00.00.0
11 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 4 3.89 x3.843.893.890.00.00.0
12 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 19 3.86 3.773.453.863.860.00.00.0
13 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 16 3.81 3.813.753.743.810.00.00.0
14 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 9 3.81 3.683.523.813.810.00.00.0
15 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 15 3.78 3.553.783.553.780.00.00.0
16 137 Inka BabánkováInka Babánková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 3.75 3.75x2.913.750.00.00.0
17 184 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 23 3.69 x3.693.123.690.00.00.0
18 182 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 20 3.64 3.543.640.03.640.00.00.0
19 141 Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 13 3.59 3.592.862.873.590.00.00.0
20 135 Alena StřelickáAlena Střelická
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 17 3.58 3.583.543.503.580.00.00.0
21 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 3.55 2.873.463.553.550.00.00.0
22 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 3 3.45 3.453.203.273.450.00.00.0
23 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 14 3.42 3.423.393.373.420.00.00.0
24 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 5 3.40 3.403.202.783.400.00.00.0
25 189 Petra StřelskáPetra Střelská
AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A
08 7 3.29 3.093.283.293.290.00.00.0
26 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 3.26 3.26x2.763.260.00.00.0
27 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 11 2.80 1.992.212.802.800.00.00.0
MS 25 Ema BendováEma Bendová
SlovenskoSlovensko
07 1 5.18 5.125.185.125.180.00.00.0
Celkem 28 závodníků

Trojskok - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Dovilé KiltyDovilé Kilty
LitvaLitva
93 12 14.17 +1.2 m/s x13.95  +1.414.17  +1.214.17xx13.92  +0.7
2 117 Lluba Maria ZaldivarLluba Maria Zaldivar
EkvádorEkvádor
93 13 13.71 +3.2 m/s 13.63 +1.3 m/s 13.39  +2.313.71  +3.213.63  +1.313.7113.54  +1.513.34  +1.2x
3 162 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
SlovenskoSlovensko
97 11 12.59 +1.8 m/s xx12.37  +1.012.3712.59  +1.8xx
4 128 Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 10 12.58 +1.8 m/s 12.09  +3.312.12  +0.712.13  -0.312.1312.27  +2.112.50  +1.312.58  +1.8
5 156 Lucie MájkováLucie Májková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 9 12.04 +3.5 m/s x12.04  +3.5x12.04---
6 82 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 8 11.77 +1.7 m/s x11.45  +0.6x11.45xx11.77  +1.7
7 142 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 11.64 +1.0 m/s 11.37  +1.610.92  +1.211.24  +2.211.3711.50  +1.111.50  +1.411.64  +1.0
8 111 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 11.36 +1.6 m/s 10.89  +0.611.36  +1.611.20  +2.311.3610.93  +2.711.22  +1.1x
9 92 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
97 5 11.35 +2.2 m/s xx11.35  +2.211.35---
10 89 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 7 11.29 +1.2 m/s 10.93  +2.211.29  +1.2x11.29---
11 145 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 2 11.28 +0.9 m/s x10.80  +1.211.28  +0.911.28---
12 146 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 11.23 +1.1 m/s x11.23  +1.111.15  +0.711.23---
141 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 NM xxx0.0---
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 28.8.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 143 Ewa RóźańskáEwa Róźańská
PolskoPolsko
00 5 14.89 14.8914.62x14.89x14.68x
2 102 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 12.11 11.7311.0711.7911.7911.6512.1111.83
3 118 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 2 11.00 x10.4710.1310.4710.78x11.00
4 119 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 10.05 x10.05x10.05x09.8009.46
104 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 28.8.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 39 Gill JackoGill Jacko
Nový ZélandNový Zéland
94 7 21.13 20.83x20.8820.8821.1320.7220.20
2 17 Scott LincolnScott Lincoln
Velká BritánieVelká Británie
93 6 20.39 19.87x20.1820.1820.3918.4818.97
3 28 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 5 15.04 x14.6914.7014.7015.0414.90x
4 22 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 4 14.90 14.45x14.5514.5514.7614.3414.90
5 19 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
73 3 13.73 13.4213.4213.4813.48x13.7013.73
6 20 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 2 13.47 x12.8813.4713.47xxx
23 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(st, 28.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 122 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 8 47.58 0.0
2 102 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 7 44.97 0.0
3 100 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 6 41.91 0.0
4 9 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 5 36.83 0.0
5 118 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 2 34.42 0.0
6 94 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3 33.05 0.0
104 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 DNS 0.0
119 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 NM 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 28.8.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 51 Kristjan ČehKristjan Čeh
SlovinskoSlovinsko
99 6 58.18 55.4358.1856.6658.18x55.7756.62
2 68 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 5 52.02 0.00.00.00.00.00.00.0
3 20 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 43.41 0.00.00.00.00.00.00.0
4 22 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 39.60 0.00.00.00.00.00.00.0
5 79 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 36.25 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 28.8.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4 49.66 0.0
2 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3 48.77 0.0
3 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 2 44.61 0.0
4 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 14 44.23 0.0
5 3 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 11 40.12 0.0
6 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 6 38.74 0.0
7 133 Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 10 38.10 0.0
8 177 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 12 36.64 0.0
9 128 Adam VrábelAdam Vrábel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 9 35.32 0.0
10 132 Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 7 35.30 0.0
11 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 5 32.89 0.0
12 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 29.44 0.0
13 1 Petr HaškaPetr Haška
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 1 28.32 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 28.8.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 27 48.57 0.00.00.00.00.00.00.0
2 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 8 44.66 0.00.00.00.00.00.00.0
3 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 2 38.04 0.00.00.00.00.00.00.0
4 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 28 33.71 0.00.00.00.00.00.00.0
5 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 10 32.49 0.00.00.00.00.00.00.0
6 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 24 31.04 0.00.00.00.00.00.00.0
7 184 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 26 30.31 0.00.00.00.00.00.00.0
8 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 20 29.71 0.00.00.00.00.00.00.0
9 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 11 29.66 0.00.00.00.00.00.00.0
10 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 14 29.48 0.00.00.00.00.00.00.0
11 182 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 29.22 0.00.00.00.00.00.00.0
12 25 Ema BendováEma Bendová
SlovenskoSlovensko
07 1 28.81 0.00.00.00.00.00.00.0
13 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 7 28.29 0.00.00.00.00.00.00.0
14 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 22 28.27 0.00.00.00.00.00.00.0
15 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 26.99 0.00.00.00.00.00.00.0
16 181 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 21 26.83 0.00.00.00.00.00.00.0
17 189 Petra StřelskáPetra Střelská
AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A
08 12 24.42 0.00.00.00.00.00.00.0
18 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 23 24.26 0.00.00.00.00.00.00.0
19 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 18 23.66 0.00.00.00.00.00.00.0
20 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 13 23.29 0.00.00.00.00.00.00.0
21 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 4 22.98 0.00.00.00.00.00.00.0
22 188 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 22.80 0.00.00.00.00.00.00.0
23 137 Inka BabánkováInka Babánková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 25 22.48 0.00.00.00.00.00.00.0
24 141 Anna BílkováAnna Bílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 15 21.36 0.00.00.00.00.00.00.0
25 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3 21.10 0.00.00.00.00.00.00.0
26 135 Alena StřelickáAlena Střelická
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 19 18.58 0.00.00.00.00.00.00.0
27 179 Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 6 16.50 0.00.00.00.00.00.00.0
28 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 16 15.01 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků