výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting

Brno (28. 8. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 13:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.13
2 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.89
3 128 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.99
4 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.22
5 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.40
6 132 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.42
7 1 Petr HaškaPetr Haška 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 13:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.87
2 3 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.54
3 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.55
4 133 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.96
5 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.98
6 177 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.13
2 178 Jiří SedláčekJiří Sedláček 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.87
3 127 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.89
4 128 Adam VrábelAdam Vrábel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.99
5 129 Vítězslav SiegelVítězslav Siegel 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.22
6 131 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.40
7 132 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 09.42
8 1 Petr HaškaPetr Haška 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.48
9 3 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.54
10 2 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09.55
11 133 Kristian HonekKristian Honek 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.96
12 4 Alexandr SvobodaAlexandr Svoboda 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.98
13 177 Daniel KolářDaniel Kolář 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.57
2 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.65
3 181 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.91
4 179 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.99
5 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.09
6 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.31
7 182 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.37
MS 25 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 4 08.32
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.03
2 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.17
3 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.39
4 184 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.40
5 135 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.43
6 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.54
7 137 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.65
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.14
2 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.68
3 189 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 1 09.93
4 141 Anna BílkováAnna Bílková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.94
5 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.97
6 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.99
7 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.96
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 28.8.2019 - 13:10) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.33
2 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.45
3 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.57
4 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.64
5 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.03
6 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.59
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Ema BendováEma Bendová 07 SlovenskoSlovensko 4 08.32
2 180 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.57
3 5 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.65
4 181 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.91
5 179 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.99
6 8 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 09.03
7 134 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.09
8 188 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.14
9 183 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.17
10 7 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 09.31
11 12 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.33
12 182 Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.37
13 9 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.39
14 184 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.40
15 135 Alena StřelickáAlena Střelická 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.43
16 10 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.45
17 136 Kristýna JedličkováKristýna Jedličková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.54
18 138 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.57
19 139 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.64
20 137 Inka BabánkováInka Babánková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.65
21 140 Barbora CoufalováBarbora Coufalová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.68
22 189 Petra StřelskáPetra Střelská 08 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 1 09.93
23 141 Anna BílkováAnna Bílková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.94
24 142 Tereza ProkopováTereza Prokopová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.97
25 187 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 09.99
26 11 Karolína JančaříkováKarolína Jančaříková 08 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 10.03
27 190 Tereza ŠetlováTereza Šetlová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 10.59
28 186 Lucie FriedbergováLucie Friedbergová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 10.96