výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulí

Opava (5. 1. 2019)

Skok o tyči - Muži

Muži A (so, 5.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.472.622.772.923.073.223.373.523.673.823.974.124.274.424.614.71
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 15 4.61 -----------ooxoxoxxx
2= Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 16 4.12 ----------ooxxx
2= Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 14 4.12 ---------oooxxx
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13 3.67 ---oooxxoooxxx
5 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 3.52 ---oooxoxxoxxx
6 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 11 3.37 -----ooxxx
7= Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 3.37 --xoooxoxoxxx
7= Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.37 --ooxxooxoxxx
9 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 9 3.07 o--ooxxx
Celkem 9 závodníků
Muži B (so, 5.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.721.872.022.172.322.472.622.772.923.073.223.37
1 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.47 ----oxxoxoxxx
2 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 7 2.32 ooooxooxxx
3 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 4 2.17 ---ooxxx
4 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 3 2.17 ooxoxoxoxxx
5 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 2.02 ooooxxx
6 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5 2.02 ooxoxo----------
7 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 1.72 xxoxo-----------
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.721.872.022.172.322.472.622.772.923.073.223.373.523.673.823.873.92
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 13 3.37 ----------oooxxx
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 14 3.37 ----------ooxoxxx
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11 2.77 -------ooxxx
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 9 2.62 --ooooxooxxx
5 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 8 2.62 ----oooxxoxxx
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 2.02 -oooxxx
7 Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.72 oxxoxxx
8 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 5 1.57 oxxx
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StrakováEliška Straková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 07.62 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel UrbánekDaniel Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 07.02 0.0
2 Martin HluchýMartin Hluchý
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 06.69 0.0
3 David HoblíkDavid Hoblík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 05.86 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.17 0.0
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 10.04 0.0
3 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 09.10 0.0
4 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.09 0.0
5 Anna PacholskáAnna Pacholská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 09.01 0.0
6 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 08.03 0.0
7 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.78 0.0
8 Kateřina TomášováKateřina Tomášová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 07.63 0.0
9 Jasmína RábováJasmína Rábová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 07.30 0.0
10 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 06.62 0.0
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14.02 0.0
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13.21 0.0
3 Richard ŠenkRichard Šenk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12.32 0.0
4 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 11.88 0.0
5 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 10.31 0.0
6 Matěj JakubíkMatěj Jakubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 07.91 0.0
7 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 07.22 0.0
8 Matouš ČernýMatouš Černý
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 07.13 0.0
9 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 06.22 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 5.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VedrováMichaela Vedrová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 10.23 0.0
2 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 08.56 0.0
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 06.68 0.0
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 06.31 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 5.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.66 0.0
2 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.64 0.0
3 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10.54 0.0
4 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel VyškovOrel Vyškov
03 09.93 0.0
5 David CelýDavid Celý
Orel VyškovOrel Vyškov
02 09.58 0.0
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 08.14 0.0
7 Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 08.11 0.0
8 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 08.02 0.0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 5.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15.20 0.0
2 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 13.14 0.0
3 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 09.19 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 5.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 11.29 0.0
2 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 09.15 0.0
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků