Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoroční hala (do 19 let)

Otrokovice (6. 1. 2019)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 1 5.53 5.535.055.215.535.165.315.53
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 6.25 6.25x4.446.25xxx
2 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 5.61 5.245.535.395.535.495.185.61
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 5.22 5.225.185.225.224.795.024.94
4 Petr KuchařPetr Kuchař
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 4.50 4.504.454.304.503.944.243.84
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 10 5.52 5.275.375.145.375.525.355.28
2 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 9 5.20 4.975.205.185.20xx5.17
3 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 7 4.81 4.814.644.494.814.484.554.68
4 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4 4.79 4.484.794.684.794.354.344.40
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 6 4.70 4.614.704.624.700.00.00.0
6 Patrik MatulaPatrik Matula
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 8 4.43 4.434.12x4.430.00.00.0
7 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 4.32 x4.324.234.320.00.00.0
8 Adam KubálekAdam Kubálek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5 4.30 4.184.304.114.300.00.00.0
9 Martin KočařMartin Kočař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 3.54 3.54xx3.540.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 10 3.70 3.593.443.433.59x3.583.70
MS Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 6 3.50 3.173.503.173.500.00.00.0
3 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 2 3.39 3.333.222.973.33x3.373.39
4 František ŽákFrantišek Žák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 4 3.14 3.093.033.143.143.112.950.0
5 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 3 3.11 2.992.862.912.992.933.11x
6 Petr SolařPetr Solař
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 7 2.98 2.982.800.02.980.00.00.0
MS Matyáš KlementMatyáš Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 1 2.47 2.232.472.412.470.00.00.0
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 5.07 x4.78x4.783.51x5.07
2 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 9 4.95 4.624.814.714.814.864.834.95
3 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 4.90 4.46xx4.46xx4.90
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 7 4.42 4.42x4.134.42xx4.26
5 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3 4.30 4.174.30x4.304.22xx
6 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4 4.20 4.174.174.204.200.00.00.0
7 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 8 4.18 4.184.023.994.180.00.00.0
8 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 1 4.10 4.10xx4.100.00.00.0
9 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6 3.96 3.963.793.763.960.00.00.0
10 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 5 3.63 3.503.523.633.630.00.00.0
11 Karolína MachalováKarolína Machalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 2 3.18 x3.18x3.180.00.00.0
Celkem 11 závodníků