výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.84
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.03
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.07
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.07
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.18
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.27
MS Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.28
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 07.35
MS Josef AdámekJosef Adámek 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.35
MS Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.41
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
4 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.67
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.61
2 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.64
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.71
4 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.06
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.18
MS Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.65
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.70
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.88
5 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.84
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.00
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.03
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.07
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.07
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.17
7 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.18
7 Pavel HyklPavel Hykl 76 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.18
9 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.27
10 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.28
11 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 07.35
11 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.35
13 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.41
14 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
15 Josef AdámekJosef Adámek 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.54
16 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.61
17 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.64
18 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 07.65
19 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.67
20 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.70
21 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.71
22 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.88
23 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 07.99
24 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.06
Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.76
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.23
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.44
4 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.55
5 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.59
Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.90
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 07.04
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.07
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.63
5 Jakub ČechJakub Čech 93 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.15
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91
MS Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 06.97
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.07
MS Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.08
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.06
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.21
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.28
6 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.44
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.47
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.81
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.13
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.51
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.54
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.56
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.54
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.59
3 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.83
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Poznámky:
Barek - nezaplacené startovné.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
2 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.84
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.93
4 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
MS Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.36
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.69
3 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.79
4 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.98
5 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.91
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 06.97
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.05
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.06
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.07
6 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.08
7 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.13
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 07.20
8 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.20
10 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.21
11 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.28
12 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.34
13 Vít BohmVít Bohm 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.36
14 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.44
15 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.47
16 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.51
17 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.54
17 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.54
19 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.56
20 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.59
21 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.69
21 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.69
23 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.79
24 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.81
25 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.83
26 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.84
27 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.93
28 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.98
29 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.99
30 Jakub HybšJakub Hybš 01 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.10
31 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 08.21
32 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 06.87
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 06.92
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.02
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.22
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.31
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.43
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.42
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.47
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.58
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.67
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.70
Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.32
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.34
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.45
4 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.51
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 07.60
6 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 07.67
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.62
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 07.66
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.79
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.80
5 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 07.83
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.22
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.37
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.38
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.39
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.44
6 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.40
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.50
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.61
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.45
2 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.66
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 07.67
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.68
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.93
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 07.81
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.83
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
4 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.04
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.71
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.95
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.00
4 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.86
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.87
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.13
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.18
5 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.29
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.30
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.22
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.37
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 07.38
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.39
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 07.40
6 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.44
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 07.45
8 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.50
9 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.51
10 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.56
11 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 07.61
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.66
13 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 07.67
14 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.68
15 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.71
16 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.72
17 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 07.77
18 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 07.81
19 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.83
20 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 07.86
21 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
21 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.87
23 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.93
24 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.95
25 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.00
26 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.04
27 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.13
28 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
29 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.18
30 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.29
31 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.30
32 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.44
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.81
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.27
4 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.52
5 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.80
Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.89
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.02
MS Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.15
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.21
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.31
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.54
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.68
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.89
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.02
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.15
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.21
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.31
6 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.54
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.68
8 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.85

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.24
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.39
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.43
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.81
MS Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.82
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Karolína KašparováKarolína Kašparová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.24
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.36
4 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 08.39
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.43
6 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.44
7 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.81
8 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.82
9 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Karolína KašparováKarolína Kašparová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.13
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.29
3 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.40
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.48
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 DNS
Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.01
2 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.86
3 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 08.90
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.82
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.01
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.03
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.25
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.28
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 08.42
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.44
3 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.45
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.54
5 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.61
6 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.08
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.10
5 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.32
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.26
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.34
MS Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.43
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.41
2 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.43
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.53
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.60
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.61
6 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.59
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.59
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.81
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
6 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52
2 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.57
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
5 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.86
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.80
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.88
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
4 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.03
5 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
6 Tereza TůmováTereza Tůmová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 12.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
2 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.09
3 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.24
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.67
5 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.86
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.03
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.08
4 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 08.10
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.26
6 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.32
7 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.33
8 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.34
9 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.41
9 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.41
11 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.43
11 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.43
13 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.46
14 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.51
15 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.52
16 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.53
17 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.57
18 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.59
18 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.59
20 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.60
20 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.60
22 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.61
22 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.61
24 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
25 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.69
26 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.80
27 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.81
28 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.86
29 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.88
30 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.89
30 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.89
32 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.90
33 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.93
34 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 09.03
35 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.05
36 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.09
37 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.24
38 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.27
39 Tereza TůmováTereza Tůmová 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.37
40 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.67
41 Mercy KharundaMercy Kharunda 02 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 09.75

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.07
MS David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.15
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.65
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.75
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.24
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.68
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
2 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.48
3 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 25.51
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.07
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.15
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 23.65
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.75
5 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.24
6 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.53
7 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.68
8 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 25.48
9 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 25.51

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.37
MS Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.82
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.94
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.66
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.72
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.94
MS Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.65
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.24
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.79
MS Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.83
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.76
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.99
MS Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.38
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 27.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.37
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.82
3 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.94
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.05
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 23.66
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.72
7 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 23.94
8 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 24.24
9 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 24.65
10 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.76
11 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.79
12 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 24.83
13 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.22
14 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.99
15 Václav NovákVáclav Novák 00 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.38
16 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 27.41
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 DNS
Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNF

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.19
MS Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.91
MS Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
4 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.76
Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
Poznámky:
Kostka-nezaplacené startovné.
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.71
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.89
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.37
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.28
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.80
3 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.95
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.23
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.33
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.71
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.68
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.90
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.26
Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.24
MS Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.33
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.05
MS Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.34
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.11
2 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.19
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.48
MS Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 29.58
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 25.31
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.45
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 25.58
MS Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.59
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 12.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.54
2 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.99
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NM
Poznámky:
Varyš - nezaplacené startovné.
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.18
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.19
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 23.28
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.71
5 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.76
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.80
7 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.89
8 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 23.91
9 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.14
10 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.23
11 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 24.24
12 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.25
13 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.33
13 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.33
15 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.37
16 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.68
17 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 24.69
18 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.71
19 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.90
20 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.05
21 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.11
22 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.19
23 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.26
24 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 25.31
25 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 25.34
26 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.45
27 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.48
28 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 25.58
29 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.59
30 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 25.95
31 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 26.54
32 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.99
33 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 29.58
34 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 NM
34 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NM
Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Daniel RuckiDaniel Rucki 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.83
MS Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.38
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.64
2 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.65
MS Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.92
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.38
MS Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.76
MS Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 29.84
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 24.83
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 26.38
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.46
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.64
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 27.38
6 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.65
7 Jana KovandováJana Kovandová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.76
8 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 28.92
9 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 2 29.84
10 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.86

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.72
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.88
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.67
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.82
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.81
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 27.93
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:07) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.45
2 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 29.46
3 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 25.72
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.47
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.67
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.82
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.88
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 27.81
7 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 27.93
8 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.45
9 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 29.46
10 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.30

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.79
MS Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.65
MS Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.04
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.81
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.03
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.59
MS Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.01
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 28.83
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.11
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.96
MS Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 27.53
MS Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.88
4 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.01
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.98
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.37
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.06
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.91
2 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.59
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.60
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.94
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 27.12
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.56
3 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.67
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 28.99
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.44
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.60
3 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 31.02
4 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 31.93
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.41
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.55
3 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.45
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.79
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 26.63
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.65
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.81
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 26.96
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.01
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.03
8 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.04
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 27.12
10 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 27.53
11 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.59
12 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.72
13 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.88
14 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.91
15 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 27.98
16 Tereza StudničkováTereza Studničková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.01
17 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.37
18 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 28.56
19 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.59
20 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.60
21 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.67
22 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 28.83
23 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.94
24 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 28.99
25 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.06
26 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 29.11
27 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.41
28 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.55
29 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 30.44
30 Adéla PetrusováAdéla Petrusová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.45
31 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.60
32 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 31.02
33 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 31.93
34 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 32.76
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 DNS

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 50.64
MS Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 50.90
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.11
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.33
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 51.89
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.94
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 54.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.53
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.70
3 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.33
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 51.89
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.94
4 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.53
5 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 52.70
6 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.00
7 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 54.08

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.64
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.50
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.67
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 55.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.97
2 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 54.63
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 55.57
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.1.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.48
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.58
MS Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 57.56
Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 51.64
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.50
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.67
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 52.97
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.48
6 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.58
7 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 54.63
8 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 55.05
9 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 55.57
10 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 57.56
Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.82
2 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 62.13
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.24
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.15
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 65.36
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 58.82
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 59.24
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.15
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 62.13
5 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 65.36
Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.01
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.52
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 65.77
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.1.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 63.83
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 65.55
MS Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 66.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 60.01
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 61.52
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 63.83
4 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 65.55
5 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 65.77
6 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 66.00

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:54.36
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:00.92
MS Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:01.72
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 2:09.60
5 Jan TůmaJan Tůma 99 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:12.01
6 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:23.61
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 1:55.52
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:59.38
3 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:01.94
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:07.91
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:11.62
2 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 2:13.85
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:15.26
MS Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:15.76
5 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:18.12
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 2:39.37
Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:23.95
MS Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:24.36
Celkem 2 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:15.12
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:15.29
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:16.42
4 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:21.47
5 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:25.56
MS Zoe FlamanZoe Flaman 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 2:32.41
MS Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:32.69
8 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:32.78
9 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:32.91
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 4:13.47
2 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:20.85
3 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:22.62
4 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 5:00.27
Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 4:53.98
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:05.82
MS Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 5:20.77
4 Eliška KlikováEliška Kliková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 5:37.23
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:38.69
2 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 6:36.56
3 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 6:37.76
Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNF
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08:50.97
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09:04.47
3 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09:31.28
4 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 09:43.93
5 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10:23.81
6 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 10:44.05
MS Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08:42.82
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08:46.88
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 09:02.28
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 09:07.83
MS Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 12 09:18.79
5 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 09:36.86
6 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 09:40.25
7 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 16 10:13.95
8 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 17 10:38.87
Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 DNS
Jan SkaličkaJan Skalička 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14 DNF
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.31
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.32
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.54
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.98
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.22
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.02
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.39
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.40
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.56
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.88
6 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
6 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
7 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.18
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.66
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.00
5 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.06
6 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.24
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.66
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.93
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.24
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.23
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.99
5 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.08
6 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.66
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.87
6 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.93
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.23
8 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.24
9 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.99
10 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.08
11 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.09

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.11
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.60
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.71
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.84
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.25
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.13
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.26
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.27
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.70
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.81
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.96
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76
2