výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 12.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1 7.10 7.100.00.07.100.00.00.0
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6 6.71 6.710.00.06.710.00.00.0
3 Petr OgounPetr Ogoun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
84 4 6.54 6.540.00.06.540.00.00.0
4 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5 6.50 6.500.00.06.500.00.00.0
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 6.45 6.450.00.06.450.00.00.0
6 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 5.84 5.840.00.05.840.00.00.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 12.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 10 6.28 6.280.00.06.280.00.00.0
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11 6.26 6.260.00.06.260.00.00.0
3 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 9 6.23 6.230.00.06.230.00.00.0
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 12 6.01 6.010.00.06.010.00.00.0
5 Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 5.90 5.900.00.05.900.00.00.0
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 8 5.79 5.790.00.05.790.00.00.0
7 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 5.38 5.380.00.05.380.00.00.0
8 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 5.28 5.280.00.05.280.00.00.0
9 Jakub HybšJakub Hybš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
01 2 5.19 5.190.00.05.190.00.00.0
10 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 6 5.03 5.030.00.05.030.00.00.0
11 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 5 4.65 4.650.00.04.650.00.00.0
Jan HlaváčekJan Hlaváček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 12.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 15 6.60 6.600.00.06.600.00.00.0
MS Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 16 6.23 6.230.00.06.230.00.00.0
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 14 5.89 5.890.00.05.890.00.00.0
4 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 5.72 5.720.00.05.720.00.00.0
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 13 5.62 5.620.00.05.620.00.00.0
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 12 5.55 5.550.00.05.550.00.00.0
7 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 5.53 5.530.00.05.530.00.00.0
8= Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 10 5.50 5.500.00.05.500.00.00.0
8= Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 6 5.50 5.500.00.05.500.00.00.0
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 8 5.40 5.400.00.05.400.00.00.0
11 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 5 5.15 5.150.00.05.150.00.00.0
12 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 7 5.12 5.120.00.05.120.00.00.0
13 Šimon HumplŠimon Humpl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 4 4.86 4.860.00.04.860.00.00.0
14 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 9 4.78 4.780.00.04.780.00.00.0
15 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 1 4.64 4.640.00.04.640.00.00.0
Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4 5.48 5.480.00.05.480.00.00.0
2 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 3 4.94 4.940.00.04.940.00.00.0
3 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 2 4.89 4.890.00.04.890.00.00.0
4 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 4.34 4.340.00.04.340.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 8 5.21 5.210.00.05.210.00.00.0
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 5.20 5.200.00.05.200.00.00.0
3 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 5.14 5.140.00.05.140.00.00.0
MS Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 5.08 5.080.00.05.080.00.00.0
MS Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4 4.83 4.830.00.04.830.00.00.0
6 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 4.77 4.770.00.04.770.00.00.0
MS Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 3 4.69 4.690.00.04.690.00.00.0
8 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 4.64 4.640.00.04.640.00.00.0
9 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 4.04 4.040.00.04.040.00.00.0
Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 12.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 17 5.01 5.010.00.05.010.00.00.0
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3 4.88 4.880.00.04.880.00.00.0
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 14 4.82 4.820.00.04.820.00.00.0
4 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 4.76 4.760.00.04.760.00.00.0
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 15 4.72 4.720.00.04.720.00.00.0
6 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 4.70 4.700.00.04.700.00.00.0
7 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 4.66 4.660.00.04.660.00.00.0
8 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 11 4.55 4.550.00.04.550.00.00.0
9 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 8 4.53 4.530.00.04.530.00.00.0
10 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 16 4.50 4.500.00.04.500.00.00.0
11 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 13 4.46 4.460.00.04.460.00.00.0
12 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 1 4.22 4.220.00.04.220.00.00.0
13 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 4.19 4.190.00.04.190.00.00.0
14 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.14 4.140.00.04.140.00.00.0
15 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 7 4.09 4.090.00.04.090.00.00.0
16 Barbora MikulováBarbora Mikulová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5 3.94 3.940.00.03.940.00.00.0
17 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 3.65 3.650.00.03.650.00.00.0
Celkem 17 závodníků