Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha - Strahov (12. 1. 2019)skok o tyči - Muži
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 3 | 4.80 | |||||||||||||||
MS |
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
93 | 2 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
99 | 1 | 3.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3 | 4.80 | |||||||||||||||
2 |
Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
01 | 2 | 3.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 1 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 12.1.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | 4.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
03 | 1 | 2.80 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 2 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1 | 3.90 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,10 2,30 2,45 2,60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 5 | 3.10 | |||||||||||||||
MS |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 4 | 3.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 3 | 2.45 | |||||||||||||||
4= |
Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s. |
01 | 1 | 2.10 | |||||||||||||||
4= |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 2 | 2.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 12.1.2019 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,90 2,10 2,30 2,45 2,60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 5 | 3.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4 | 2.60 | |||||||||||||||
3 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2 | 2.45 | |||||||||||||||
4 |
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. |
03 | 1 | 2.10 | |||||||||||||||
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |