Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

skok vysoký - Muži

(so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
MS Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 3 2.08
MS Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 2 1.93
MS Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 1 1.84
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90
MS Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 4 1.96
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 1.81
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 1.70
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 1.65
5 Jakub HybšJakub Hybš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
01 1 1.55
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87
MS Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 8 1.84
2 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 9 1.75
3 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.75
4= Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 1.70
4= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 1.70
6 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 6 1.65
7 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.60
8 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 1.50
Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 DNS
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,61
MS Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 7 1.68
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5 1.59
3 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 1.59
4 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 3 1.56
5 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 4 1.56
6= Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 1.40
6= Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2 1.40
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 12.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,61
1 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 7 1.56
2 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 1.56
3 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 1.56
4 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.56
5= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 1.50
5= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 1.50
7 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 1.40
8 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5 1.40
9 Helena DavídkováHelena Davídková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.35
Celkem 9 závodníků