výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.02
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.39
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.40
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.56
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.88
6 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.31
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.32
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.54
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.98
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.22
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.18
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.66
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.00
5 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.06
6 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.24
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
6 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
7 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 12.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.11
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.60
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.71
4 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.84
Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 12.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.25
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.13
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.66
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.93
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.24
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.23
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.99
5 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.08
6 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.09
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.30
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.61
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.66
5 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.87
6 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.93
7 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.23
8 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.24
9 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.99
10 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 11.08
11 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.09

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 09.26
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.27
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.70
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.81
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.96
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.30
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.29
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.38
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.75
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.76
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.30
2 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.50
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.54
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.66
5 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.37
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.76
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.29
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.38
4 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.75
5 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.76
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.30
7 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 10.50
8 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.54
9 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.66
10 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.37
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.49
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.59
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.82
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.42
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.38
MS Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.91
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.38
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.49
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.59
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.82
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 10.42
6 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.91
Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DQ

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.26
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.33
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.56
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.88
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 10.22
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků