Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (12. 1. 2019)

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 12.1.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
2 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.17
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.36
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.75
4 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.02
5 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 09.11
6 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.22
7 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS

60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.18
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.66
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
4 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.00
5 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.06
6 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.24
Celkem 6 závodníků