výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)
Pětiboj hala - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3574
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3365
3 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 3131
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3064
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2992
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2627
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2405
8 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2275
Celkem 8 závodníků
Pětiboj hala - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3906
2 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3781
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3618
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3602
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3480
6 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3453
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3198
8 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3185
9 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3121
10 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3118
11 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3111
12 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3039
13 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3018
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3014
15 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3004
16 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2985
17 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2907
18 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2817
19 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2648
20 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2618
21 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2511
22 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2450
23 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2434
24 Helena ChytilováHelena Chytilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0921
Veronika JégrováVeronika Jégrová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 27 závodníků
Pětiboj hala - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3424
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3345
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3217
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3122
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3053
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3031
7 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2966
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2881
9 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2880
10 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2867
11 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2750
12 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2639
13 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2557
14 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2517
15 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2433
16 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 2369
17 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2345
18 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2328
19 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2315
20 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2312
21 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 03 AK BílinaAK Bílina 2233
22 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2192
23 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2122
24 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2121
25 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1983
26 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1663
27 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1209
Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 28 závodníků
Pětiboj hala - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3039
2 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 2960
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2958
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2897
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2866
6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2864
7 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2852
8 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2799
9 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2778
10 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2764
11 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2726
12 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 2722
13 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2688
14 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2631
15 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2605
16 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2601
17 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2595
18 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2582
19 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2553
20 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2547
21 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2533
22 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2523
23 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2519
24 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2500
25 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2465
26 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2434
27 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2421
28 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2414
29 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2394
30 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2369
31 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2352
32 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2345
33 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2338
34 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2290
35 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2219
36 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2048
37 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2045
38 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2044
39 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2037
40 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1960
41 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1759
42 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1670
43 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1643
44 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1447
45 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1430
Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNF
Celkem 47 závodníků
Sedmiboj hala - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5080
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4968
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4747
4 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4716
5 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4681
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4629
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4461
8 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4403
9 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4391
10 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4334
11 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4258
12 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3922
13 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3799
14 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2918
15 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 816
Ivan RomaniakIvan Romaniak 98 UkraineUkraine DNF
Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNF
Celkem 22 závodníků
Sedmiboj hala - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5095
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4994
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4587
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4476
5 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4387
6 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4332
7 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4044
8 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4024
9 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3950
10 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3877
11 Pavel PadělekPavel Padělek 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3873
12 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3421
13 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2653
Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNF
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNF
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 16 závodníků
Sedmiboj hala - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4496
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4481
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4390
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4298
5 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4266
6 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 4197
7 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4190
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3975
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3949
10 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3829
11 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3803
12 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3790
13 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 3747
14 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3663
15 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3531
16 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3505
17 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3481
18 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3441
19 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3424
20 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3372
21 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3368
22 Filip ŠmidaFilip Šmida 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3365
23 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3262
24 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3260
25 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3199
26 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3170
27 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3156
28 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2989
29 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2765
Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNF
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 35 závodníků
Sedmiboj hala - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4471
2 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3904
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3840
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3782
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3699
6 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3601
7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3565
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3555
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3484
10 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3425
11 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3321
12 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3303
13 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3178
14 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3142
15 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3134
16 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3084
17 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3063
18 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2947
19 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2736
20 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2675
21 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2658
22 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2658
23 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2616
24 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2608
25 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2306
26 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2113
Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 28 závodníků