výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.01
2 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.02
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.74
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.41
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.99
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.43
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.64
6 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.23
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
4 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
5 Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.87
MS Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.72
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.97
4 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.04
MS Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.77
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.70
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.01
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
4 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.03
MS Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.16
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.93
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.74
3 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
4 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
5 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.73
MS Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64
2 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.58
3 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.79
4 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.92
5 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.12
6 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.84
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.13
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.69
4 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.90
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.20
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.24
4 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.86
5 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.96
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.19
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.79
4 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.23
5 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.41
MS Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.41
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.45
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.51
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 07.60
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.64
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.70
7 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 07.72
8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.84
9 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.87
9 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
11 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.92
12 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.93
13 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.99
14 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.01
14 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.01
16 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.02
17 Lukáš LandaLukáš Landa 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.13
18 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.17
19 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.19
20 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.20
21 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.23
22 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.24
23 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
23 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.25
25 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.31
26 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.33
27 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.43
28 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.45
29 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.46
30 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53
31 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
32 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 08.58
33 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.64
34 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.69
35 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.74
35 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.74
37 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 08.79
37 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.79
39 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.86
40 Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.87
40 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.87
42 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.90
43 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.92
44 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.96
45 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.97
46 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.03
47 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.04
47 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.04
49 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.12
50 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.20
51 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.23
52 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.29
53 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.30
54 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.61
55 Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.73
56 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.77
57 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 10.16
58 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 10.41
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.35
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.51
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.61
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.69
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.70
6 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 07.81
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.89
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.96
3 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.02
4 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 08.05
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.26
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 13.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.21
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.35
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.38
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.47
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.48
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 13.1.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.37
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.49
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.54
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.60
5 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.45
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.84
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.96
4 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.46
5 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
MS Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.85
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93
4 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.09
5 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 10.81
MS Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.77
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.14
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.15
5 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
6 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.52
3 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.23
4 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.25
5 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.49
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.13
5 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.42
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.60
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.61
3 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.88
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.14
5 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.33
6 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
3 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
5 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.47
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
3 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.84
4 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.10
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.28
6 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.49
2 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.70
3 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.96
4 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.12
5 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.29
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.51
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.83
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.93
5 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.43
6 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.90
2 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.03
3 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.16
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17
5 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.56
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.61
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.85
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.04
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.91
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.59
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.03
3 Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
4 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.39
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.03
MS Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.76
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.50
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.53
MS Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.29
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.63
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.93
4 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 09.13
5 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.08
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (ne, 13.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
2 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.18
MS Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.17
MS Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.30
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.28
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.29
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.45
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.45
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.47
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.49
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.49
8 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.51
9 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.52
10 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.54
11 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.56
11 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.56
13 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57
14 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
14 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.59
16 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.60
17 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.61
17 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.61
19 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.63
20 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.70
21 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.76
22 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.77
22 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.77
24 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.79
25 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.80
26 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.81
27 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.82
28 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.83
29 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.84
29 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.84
31 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.85
31 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.85
31 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.85
34 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.88
35 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.90
36 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.91
37 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.93
37 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.93
37 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.93
37 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.93
41 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.94
42 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.96
42 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.96
44 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.00
45 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.03
45 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.03
45 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.03
48 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.04
48 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.04
50 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.09
51 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.10
52 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 09.12
53 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.13
53 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.13
53 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.13
53 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 09.13
57 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.14
57 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 09.14
59 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.15
60 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.16
61 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.17
62 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.18
62 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 09.18
64 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
64 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.21
66 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.23
67 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.25
68 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.28
69 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.29
70 Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.30
71 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.33
72 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.34
73 Tereza KotoučováTereza Kotoučová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.35
74 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.39
75 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.42
76 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.43
77 Lucie VeseláLucie Veselá 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.46
78 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.47
79 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.49
80 Anna DostálováAnna Dostálová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.50
80 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.50
82 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 09.53
83 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.54
83 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.54
85 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.56
86 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 09.89
87 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.91
87 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.91
89 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.92
90 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.03
91 Sára GalmišováSára Galmišová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.06
92 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.08
93 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.11
94 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.12
95 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.29
96 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 10.57
97 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 10.81
98 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.03
99 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 11.17
Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.11
2 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.92
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.16
MS Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.01
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.31
3 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.49
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.84
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.58
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.59
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 18.70
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.80
2 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.25
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.31
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.50
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.05
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 21.21
4 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.84
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 19.58
2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.27
3 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.98
MS Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 25.51
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.69
2 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.39
3 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.95
Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.27
MS Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.85
Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 21.33
2 Marek ProšekMarek Prošek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 21.39
3 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.65
4 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.69
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.35
4 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.61
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.05
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 19.79
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.14
Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.70
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.71
3 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.02
Celkem 3 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.90
2 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 25.67
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.05
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.11
3 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 18.52
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 18.69
5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 3 18.70
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 18.84
7 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.92
8 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 19.01
9 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 19.16
10 Ondřej PekárekOndřej Pekárek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 19.39
11 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.58
11 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 19.58
13 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.59
14 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 19.60
15 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 19.79
16 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.90
17 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.00
18 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 20.27
19 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 20.31
20 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 20.49
21 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.50
22 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.69
23 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.70
24 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.80
25 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.85
26 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 20.95
27 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 21.05
28 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.14
29 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 21.21
30 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 21.31
31 Josef PotužilJosef Potužil 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 21.33
32 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 21.35
33 Marek ProšekMarek Prošek 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 21.39
34 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.71
35 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.84
36 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.25
37 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.61
38 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.65
39 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.27
40 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 23.55
41 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.98
42 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.02
43 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 25.51
44 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 25.67
Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 DNS
Václav HloucalVáclav Hloucal 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Oliver HrubanOliver Hruban 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.37
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.79
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.19
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.43
MS Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.42
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.48
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.71
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.72
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.41
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.75
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.84
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.07
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.14
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.42
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.34
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.38
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.58
2 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.89
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.05
MS Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.82
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.62
2 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.93
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.19
4 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.50
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.06
2 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38
MS Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.30
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
2 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.14
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.39
Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83
2 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.26
Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DQ
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.29
2 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.53
3 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.56
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.46
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.32
2 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.50
3 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.88
MS Andrea NachlingerováAndrea Nachlingerová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31
2 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.89
Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.50
2 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55
3 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.46
Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.96
2 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.41
3 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.05
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.67
2 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.72
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.54
4 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 22.93
2 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.27
3 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 27.67
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.62
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.35
3 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.89
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.94
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.72
2 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.67
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.02
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.45
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.62
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.07
3 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.07
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (ne, 13.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.39
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.54
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.26
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.37
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 19.79
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.19
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 20.42
4 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20.42
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 20.48
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 20.58
8 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.62
9 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.70
10 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.71
11 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 20.72
11 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20.72
13 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 20.79
14 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.82
15 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.84
16 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.89
17 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.07
18 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.14
19 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.34
20 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.38
21 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.39
22 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.41
23 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 21.43
24 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.50
25 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 21.58
26 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.62
26 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.62
28 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.67
29 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.72
30 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.75
31 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83
32 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.93
33 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.02
34 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 22.05
35 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 22.06
35 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.06
37 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 22.14
38 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.19
39 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.26
40 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.29
41 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.30
42 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31
43 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.32
44 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.35
45 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.38
46 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.39
47 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.50
48 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.53
49 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.54
50 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.55
51 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 22.67
52 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.89
53 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 22.93
54 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.94
55 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.96
56 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.07
57 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.26
58 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.27
59 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.41
60 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 23.45
61 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.56
62 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 23.72
63 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
64 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.89
65 Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.05
66 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.07
67 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.46
67 Karolína ŠtěpánkováKarolína Štěpánková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.46
69 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.50
70 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.54
71 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.76
72 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.88
73 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 25.66
74 Andrea NachlingerováAndrea Nachlingerová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 26.37
75 Karolína DavidováKarolína Davidová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 27.67
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNS
Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DQ
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DQ
Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 42.69
MS Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.78
MS Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.77
MS Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 40.34
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.70
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.38
3 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 46.63
Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 43.90
2 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.25
MS Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 42.50
MS Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 43.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 42.49
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 44.39
3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 47.33
MS Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 53.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 40.34
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 40.70
3 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 40.78
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 42.49
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 42.50
6 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 42.69
7 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 43.38
8 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 43.64
9 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 43.90
10 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 44.39
11 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.77
12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 46.63
13 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 47.33
14 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 48.25
15 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 53.50
Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.90
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 45.03
MS Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.99
MS Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 44.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.76
2 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.19
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.60
MS Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 47.15
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.41
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.59
MS Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 51.13
Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.62
2 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 48.34
3 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.04
Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.80
2 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.03
3 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 52.07
4 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.77
2 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 49.66
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.66
Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DQ
Poznámky:
163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.79
2 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.98
3 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 54.20
Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 13.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 49.17
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.98
3 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.99
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.76
3 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 44.83
4 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.90
5 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 45.03
6 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 46.19
7 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 46.60
8 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.62
9 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 47.15
10 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 47.41
11 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.59
12 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 48.34
13 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 48.77
14 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 48.80
15 Veronika PohlováVeronika Pohlová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 49.03
16 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 49.17
17 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 49.66
18 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 49.79
19 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.98
20 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.04
21 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 51.13
22 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 51.83
23 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.98
24 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 52.07
25 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 53.66
26 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.70
27 Alice VeranováAlice Veranová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 54.20
Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Tereza FaltinováTereza Faltinová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DQ
Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.21
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:15.39
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:21.46
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:23.25
5 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:27.26
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.85
7 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:44.72
MS Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:30.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:29.53
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:37.47
3 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:37.75
4 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:38.36
5 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:40.69
6 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:43.72
7 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:53.32
Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.21
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:15.39
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:21.46
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:23.25
5 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:27.26
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.85
7 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:29.53
8 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:30.86
9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:37.47
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:37.75
11 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:38.36
12 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:40.69
13 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:43.72
14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:44.72
15 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:53.32
Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:18.66
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:25.08
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:34.23
4 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:37.59
5 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:40.14
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:44.84
7 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:47.27
MS Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:32.22
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:33.64
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:38.15
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:51.50
5 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 2:52.08
6 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:00.47
MS Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 3:10.59
Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:18.66
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:25.08
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.74
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:32.22
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:33.64
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:34.23
7 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:37.59
8 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:38.15
9 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:40.14
10 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:44.84
11 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:47.27
12 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:51.50
13 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 2:52.08
14 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:00.47
15 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 3:10.59
Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:33.42
2 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:43.91
3 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:17.99
MS Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:11.79
MS Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:03.67
MS Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:40.25
MS Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 4:49.48
MS Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 5:10.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:36.37
2 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:59.45
3 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:07.46
4 Libor VenclLibor Vencl 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:13.78
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:15.76
6 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 6:11.84
MS Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 5:28.14
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:33.42
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:36.37
3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:40.25
4 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:43.91
5 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 4:49.48
6 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:59.45
7 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:03.67
8 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:07.46
9 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 5:10.89
10 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:11.79
11 Libor VenclLibor Vencl 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:13.78
12 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:15.76
13 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:17.99
14 Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 5:28.14
15 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 6:11.84
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:53.32
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:04.12
3 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:29.56
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:39.64
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 5:44.81
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:48.63
7 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 6:02.10
MS Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:25.50
MS Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 5:59.39
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.27
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.31
4 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.56
5 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.70
MS Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 09.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.83
2 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.98
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.23
4 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 11.56
5 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 12.02
MS Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.84
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.23
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.43
4 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.98
5 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.58
6 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
2 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 5 09.19
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.27
4 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.31
5 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.56
6 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.70
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.83
8 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.84
9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.23
10 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.43
11 Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.59
12 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.98
12 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.98
14 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 11.23
15 Jindřich ŘeháčekJindřich Řeháček 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 11.56
16 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.58
17 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 12.02
18 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.18

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.22
2 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.91
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.12
4 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 10.37
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.55
MS Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.30
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.41
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.99
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.21
MS Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 10.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 13.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.38
2 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 11.32
3 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 11.44
4 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.38
MS Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 13.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 10.80
2 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 11.05
3 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.35
4 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.51
5 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.55
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 13.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky