výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)
Skok vysoký - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.69
2 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.66
3= Jakub GregovskýJakub Gregovský 050504 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.57
3= Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.57
3= Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.57
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna PátkováAnna Pátková 050323 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.56
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.53
Skok o tyči - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.52
2 Jakub HálaJakub Hála 041021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.22
3 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.12
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.22
Skok daleký - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.53
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.51
3 František SlabaFrantišek Slaba 040322 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.48
Skok daleký - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 040808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.36
2 Tereza VlkováTereza Vlková 040513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.28
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.22
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.67
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 040503 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.50
3 Klára KuncováKlára Kuncová 040408 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.95
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan NěmečekJan Němeček 040426 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.33
2 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.25
3 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.18