výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 24 10.67 0.0
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 30 10.50 0.0
3 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 26 09.95 0.0
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 29 09.81 0.0
5 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 28 09.57 0.0
6 Karolína DavidováKarolína Davidová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 20 09.33 0.0
7 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 09.12 0.0
8 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5 09.06 0.0
9 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 27 08.78 0.0
10 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 08.56 0.0
11 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 23 08.19 0.0
12 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 22 08.06 0.0
13 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 12 07.88 0.0
14 Tereza KotoučováTereza Kotoučová
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 15 07.66 0.0
15 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 9 07.62 0.0
16 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 07.58 0.0
17 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 17 07.53 0.0
18 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 13 07.26 0.0
19 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1 07.19 0.0
20 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 14 07.11 0.0
21 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 06.95 0.0
22 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 7 06.88 0.0
23 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 10 06.44 0.0
24 Eliška VébrováEliška Vébrová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 21 06.27 0.0
25 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 06.26 0.0
26 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 6 06.06 0.0
MS Anna DostálováAnna Dostálová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 19 06.30 0.0
MS Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 25 08.47 0.0
MS Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18 07.58 0.0
Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků