Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.21
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:15.39
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:21.46
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:23.25
5 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:27.26
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.85
7 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:44.72
MS Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:30.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:29.53
2 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:37.47
3 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:37.75
4 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:38.36
5 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:40.69
6 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:43.72
7 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:53.32
Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.21
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:15.39
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:21.46
4 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:23.25
5 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:27.26
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:27.85
7 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:29.53
8 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:30.86
9 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:37.47
10 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:37.75
11 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:38.36
12 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:40.69
13 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:43.72
14 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:44.72
15 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 2:53.32
Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:18.66
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:25.08
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:34.23
4 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:37.59
5 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:40.14
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:44.84
7 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:47.27
MS Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:32.22
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:33.64
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:38.15
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:51.50
5 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 2:52.08
6 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:00.47
MS Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 3:10.59
Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:18.66
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:25.08
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:25.74
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:32.22
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:33.64
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:34.23
7 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:37.59
8 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:38.15
9 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:40.14
10 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:44.84
11 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:47.27
12 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:51.50
13 Adéla LancováAdéla Lancová 04 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 2:52.08
14 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 3:00.47
15 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 3:10.59
Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS