výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (13. 1. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:33.42
2 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:43.91
3 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:17.99
MS Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:11.79
MS Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:03.67
MS Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:40.25
MS Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 4:49.48
MS Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 5:10.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 13.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:36.37
2 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:59.45
3 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:07.46
4 Libor VenclLibor Vencl 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:13.78
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:15.76
6 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 6:11.84
MS Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 5:28.14
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:33.42
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:36.37
3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 4:40.25
4 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:43.91
5 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 4:49.48
6 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:59.45
7 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:03.67
8 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:07.46
9 Jakub KolářJakub Kolář 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 5:10.89
10 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:11.79
11 Libor VenclLibor Vencl 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:13.78
12 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:15.76
13 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:17.99
14 Šimon PoplužníkŠimon Poplužník 04 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 5:28.14
15 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 6:11.84
Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 13.1.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:53.32
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:04.12
3 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:29.56
4 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:39.64
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 5:44.81
6 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:48.63
7 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 6:02.10
MS Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:25.50
MS Anna LangerováAnna Langerová 05 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 5:59.39
Celkem 9 závodníků