výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (16. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 06.95
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
3 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
4= Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.28
4= Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.28
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.30
7 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 07.35
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.23
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.26
3 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.29
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.32
5 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 07.42
6 Arkediusz PolczykArkediusz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.48
7 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.49
8 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.51
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.45
2 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.48
3 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.49
4 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.54
5 Václav KůřilVáclav Kůřil 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.57
6 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.60
7 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.07
Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.50
2 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.55
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.62
4 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.64
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.75
6 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.78
7= Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.80
7= Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.80
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.79
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.89
3 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 07.96
4 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.08
5 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.39
6 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.49
7 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.88
2 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.31
3 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.37
4 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Kněžmost 08.54
5 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.67
6= Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.86
6= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.86
8 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.75
2 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.02
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.05
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.14
5 Wiktor SzpilaWiktor Szpila 07 PolskoPolsko 09.50
6 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.61
7 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.82
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.25
2 Arkediusz PolczykArkediusz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.47
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.83
4 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.00
2 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 Atletika JaroměřAtletika Jaroměř 07.83
3 Michal MusárMichal Musár 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.19
4 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 08.25
5 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.26
6 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.57
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 06.95
2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.00
3 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.07
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.12
5 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.23
6 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.25
7 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.26
8 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.28
8 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.28
10 Lukasz PolczykLukasz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.29
11 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.30
12 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.32
13 Naim RamziNaim Ramzi 90 LibanonLibanon 07.35
14 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 07.42
15 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.45
16 Arkediusz PolczykArkediusz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.47
17 Arkediusz PolczykArkediusz Polczyk 01 PolskoPolsko 07.48
17 Dan KomlóDan Komló 00 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 07.48
19 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.49
19 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.49
21 Adam GalbavýAdam Galbavý 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.50
22 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.51
23 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.54
24 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.55
25 Václav KůřilVáclav Kůřil 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 07.57
26 Gabriel TichýGabriel Tichý 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.60
27 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.62
28 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.64
29 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07.75
30 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.78
31 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.79
32 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.80
32 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.80
34 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 Atletika JaroměřAtletika Jaroměř 07.83
35 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 07.88
36 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.89
37 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 07.96
38 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.07
39 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.08
40 Michal MusárMichal Musár 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.19
41 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 08.25
42 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.26
43 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.31
44 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.37
45 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.39
46 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.49
47 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Kněžmost 08.54
48 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.62
49 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.67
50 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.75
51 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.83
52 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.86
52 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.86
54 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.97
55 Jan JarolímekJan Jarolímek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.02
56 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.05
57 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.14
58 Wiktor SzpilaWiktor Szpila 07 PolskoPolsko 09.50
59 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.57
60 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.61
61 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.64
62 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.82
63 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.03
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.06
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.19
4= Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.28
4= Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.28
6 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
7 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.30
2 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.52
4 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.53
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.60
6 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
7 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.66
8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.70
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.76
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.79
4 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.80
5 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.84
6 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.87
7 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.94
8 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.89
2 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.95
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.08
4 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
5 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.21
6 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.48
7 Erika KlimováErika Klimová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.79
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.46
2 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.93
3 Daniela JakielDaniela Jakiel 05 PolskoPolsko 09.13
4 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.16
5 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.51
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.54
7 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.61
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria KnullWiktoria Knull 05 PolskoPolsko 09.12
2 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.37
3 Vanessa SzulcVanessa Szulc 07 PolskoPolsko 09.73
4 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.75
5 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.83
6 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.03
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 08.06
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.19
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.28
4 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.28
6 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.30
7 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.45
8 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.46
9 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.52
10 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.53
11 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
11 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.60
13 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.64
14 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.66
15 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.70
16 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.76
16 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.76
18 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.78
19 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.79
20 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.80
21 Tereza PoláčkováTereza Poláčková 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.84
22 Eliška HýřováEliška Hýřová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.87
23 Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.89
24 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.93
25 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.94
26 Vendula PavelkováVendula Pavelková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 08.95
27 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.00
28 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.08
29 Karla CikánkováKarla Cikánková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.11
30 Wiktoria KnullWiktoria Knull 05 PolskoPolsko 09.12
31 Daniela JakielDaniela Jakiel 05 PolskoPolsko 09.13
32 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.16
33 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.21
33 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.21
35 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.37
36 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.48
37 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.51
38 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 05 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 09.54
39 Vanessa SzulcVanessa Szulc 07 PolskoPolsko 09.73
40 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.75
41 Erika KlimováErika Klimová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.79
42 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.83
43 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.15
44 Adéla NedvědováAdéla Nedvědová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.61

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 PolskoPolsko 37.55
2 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 37.75
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.14
4 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.68
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.37
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 38.44
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.52
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.28
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.82
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.19
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.52
Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.53
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 41.51
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.40
4 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.51
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 43.72
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.62
3 Remigiusz SwiderskiRemigiusz Swiderski 05 PolskoPolsko 46.23
4 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.65
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 44.74
2 Olaf CivnelOlaf Civnel 05 PolskoPolsko 47.06
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.47
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RomanowskiFilip Romanowski 04 PolskoPolsko 46.63
2 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.60
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.37
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 PolskoPolsko 37.55
3 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 37.75
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.82
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.19
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 38.44
7 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.14
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.52
9 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.28
10 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.52
11 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.53
12 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 41.51
13 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.40
14 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.51
15 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.68
16 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 43.72
17 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.62
18 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 44.74
19 Remigiusz SwiderskiRemigiusz Swiderski 05 PolskoPolsko 46.23
20 Filip RomanowskiFilip Romanowski 04 PolskoPolsko 46.63
21 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.65
22 Olaf CivnelOlaf Civnel 05 PolskoPolsko 47.06
23 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.47
24 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.60
25 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.48
Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 42.25
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.72
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.45
4 Weronika DrzymalaWeronika Drzymala 03 PolskoPolsko 47.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.56
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45.99
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.53
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.18
2 Anastazja BudzinskaAnastazja Budzinska 06 PolskoPolsko 45.63
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.54
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 47.66
2 Paulina PlecinskaPaulina Plecinska 04 PolskoPolsko 48.82
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.21
2 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.72
3 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.97
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48.53
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.13
3 Zuzanna WrzesinskaZuzanna Wrzesinska 04 PolskoPolsko 53.73
4 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 55.77
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 50.25
2 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 PolskoPolsko 61.90
3 Aleksandra SorokaAleksandra Soroka 08 PolskoPolsko 67.04
4 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 PolskoPolsko 68.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.39
2 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50.52
3 Weronika SveronskaWeronika Sveronska 08 PolskoPolsko 62.33
4 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 Polsko 6Polsko 6 64.97
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.34
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 52.38
3 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 54.27
4 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 42.25
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.72
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.18
4 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.56
5 Anastazja BudzinskaAnastazja Budzinska 06 PolskoPolsko 45.63
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45.99
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.45
8 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.54
9 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.53
10 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 47.66
11 Weronika DrzymalaWeronika Drzymala 03 PolskoPolsko 47.81
12 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.19
13 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.39
14 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48.53
15 Paulina PlecinskaPaulina Plecinska 04 PolskoPolsko 48.82
16 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.13
17 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.34
18 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.21
19 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 50.25
20 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50.52
21 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.72
22 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 52.38
23 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.97
24 Zuzanna WrzesinskaZuzanna Wrzesinska 04 PolskoPolsko 53.73
25 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 54.27
26 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.42
27 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 55.77
28 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 PolskoPolsko 61.90
29 Weronika SveronskaWeronika Sveronska 08 PolskoPolsko 62.33
30 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 Polsko 6Polsko 6 64.97
31 Aleksandra SorokaAleksandra Soroka 08 PolskoPolsko 67.04
32 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 PolskoPolsko 68.48
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS

600 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:26.08
2 Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:27.38
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:28.94
4 Patryk SzmitPatryk Szmit 04 PolskoPolsko 1:29.38
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:29.50
6 Mateusz JarzebeckiMateusz Jarzebecki 03 PolskoPolsko 1:32.43
7 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:32.49
8 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:34.11
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik SkorkaDominik Skorka 02 PolskoPolsko 1:30.66
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:31.52
3 Konrad RymutKonrad Rymut 03 PolskoPolsko 1:31.65
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:33.86
5 Wojciech KorosWojciech Koros 02 PolskoPolsko 1:36.99
6 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1:38.72
7 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:42.09
8 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:46.01
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:42.96
2 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:43.60
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:48.49
4 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 1:58.03
5 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:01.74
6 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:08.47
7 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2:08.48
8 Jacek CzekajJacek Czekaj 06 PolskoPolsko 2:08.74
9 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 neregistrovaníneregistrovaní 3:12.06
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:26.08
2 Jan MálekJan Málek 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:27.38
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:28.94
4 Patryk SzmitPatryk Szmit 04 PolskoPolsko 1:29.38
5 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:29.50
6 Dominik SkorkaDominik Skorka 02 PolskoPolsko 1:30.66
7 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:31.52
8 Konrad RymutKonrad Rymut 03 PolskoPolsko 1:31.65
9 Mateusz JarzebeckiMateusz Jarzebecki 03 PolskoPolsko 1:32.43
10 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:32.49
11 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:33.86
12 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:34.11
13 Wojciech KorosWojciech Koros 02 PolskoPolsko 1:36.99
14 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1:38.72
15 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:42.09
16 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:42.96
17 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:43.60
18 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:46.01
19 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:48.49
20 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 1:58.03
21 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:01.74
22 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:08.47
23 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 2:08.48
24 Jacek CzekajJacek Czekaj 06 PolskoPolsko 2:08.74
25 Petr JarabicaPetr Jarabica 70 neregistrovaníneregistrovaní 3:12.06

600 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:35.83
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:38.81
3 Sandra KraszewskaSandra Kraszewska 02 PolskoPolsko 1:41.15
4 Natalia BielakNatalia Bielak 02 PolskoPolsko 1:46.71
5 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:48.54
6 Wiktoria CieslikWiktoria Cieslik 04 PolskoPolsko 1:54.29
7 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:11.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:44.35
2 Katarzyna PiechowiczKatarzyna Piechowicz 02 PolskoPolsko 1:45.52
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:49.78
4 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:52.30
5 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:56.96
6 Victoria BasiakVictoria Basiak 03 PolskoPolsko 1:58.77
7 Kunga SudomlakKunga Sudomlak 04 PolskoPolsko 1:59.61
8 Gabriela BieganskaGabriela Bieganska 05 PolskoPolsko 2:05.97
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:50.91
2 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:52.28
3 Antonina CzerniakAntonina Czerniak 05 PolskoPolsko 1:53.26
4 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:53.66
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:56.60
6 Vanessa SzulcVanessa Szulc 07 PolskoPolsko 2:01.37
7 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:09.78
8 Sylwia PiechurskaSylwia Piechurska 05 PolskoPolsko 2:16.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:35.83
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:38.81
3 Sandra KraszewskaSandra Kraszewska 02 PolskoPolsko 1:41.15
4 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:44.35
5 Katarzyna PiechowiczKatarzyna Piechowicz 02 PolskoPolsko 1:45.52
6 Natalia BielakNatalia Bielak 02 PolskoPolsko 1:46.71
7 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:48.54
8 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:49.78
9 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1:50.91
10 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:52.28
11 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1:52.30
12 Antonina CzerniakAntonina Czerniak 05 PolskoPolsko 1:53.26
13 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1:53.66
14 Wiktoria CieslikWiktoria Cieslik 04 PolskoPolsko 1:54.29
15 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:56.60
16 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1:56.96
17 Victoria BasiakVictoria Basiak 03 PolskoPolsko 1:58.77
18 Kunga SudomlakKunga Sudomlak 04 PolskoPolsko 1:59.61
19 Vanessa SzulcVanessa Szulc 07 PolskoPolsko 2:01.37
20 Gabriela BieganskaGabriela Bieganska 05 PolskoPolsko 2:05.97
21 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2:09.78
22 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:11.63
23 Sylwia PiechurskaSylwia Piechurska 05 PolskoPolsko 2:16.94

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:37.90
2 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 Atletika JaroměřAtletika Jaroměř 4:38.48
3 Adam HolomouckýAdam Holomoucký 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4:45.80
4 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4:52.90
5 Michal MusárMichal Musár 01 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 5:02.47
6 Tomáš KautzkýTomáš Kautzký 76 TJ Sokol KněžmostTJ Sokol Kněžmost 5:05.63
7 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:06.50
8 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:19.77
9 Filip KlazarFilip Klazar 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 6:33.87
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:01.01
2 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:02.90
3 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:33.57
4 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:52.68
5 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6:17.20
6 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6:37.63
7 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 6:43.89
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.04
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.38
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.46
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.06
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.26
2 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.66
3 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.69
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.99
2 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.55
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.84
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pawel SzeweraPawel Szewera 73 PolskoPolsko 09.43
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.88
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.40
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.58
3 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.95
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.00
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.63
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.75
4 Joanna ZolaJoanna Zola 02 PolskoPolsko 09.84
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.54
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.72
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.14
4 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.26
5 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.79
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.36
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.70
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteránky (Finále)

Finále (st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Renata SzykulskaRenata Szykulska 74 PolskoPolsko 10.04
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 2.00
2 Johan HaiblíkJohan Haiblík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.85
3 Filip RomanowskiFilip Romanowski
PolskoPolsko
04 1.70
4 Jan PinterJan Pinter
neregistrovaníneregistrovaní
00 1.60
5 Jan BergerJan Berger
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 1.50
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 DNS
Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 DNS
Petr ČechPetr Čech
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
44 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.59
2 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.56
3 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.50
4 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1.45
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.45
6= Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 1.40
6= Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 1.40
6= Zuzanna NrzesinskáZuzanna Nrzesinská
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.40
9 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.35
Tereza AndělováTereza Andělová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 6.62 0.0
2 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6.52 0.0
3 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.40 0.0
4 Szymon DataSzymon Data
PolskoPolsko
02 6.29 0.0
5 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6.20 0.0
6 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 6.06 0.0
7 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
92 5.93 0.0
8 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.90 0.0
9 Jan VodičkaJan Vodička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.85 0.0
10 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.71 0.0
11 Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5.64 0.0
12= Jiří BruhaJiří Bruha
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.59 0.0
12= Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 5.59 0.0
14 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.44 0.0
15 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 5.39 0.0
16 Vojtěch FialaVojtěch Fiala
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
02 5.38 0.0
17 Jan BergerJan Berger
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 5.09 0.0
18 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.70 0.0
19 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.61 0.0
20 Adam ElgherianiAdam Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.34 0.0
21 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.29 0.0
22 Jan JarolímekJan Jarolímek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.24 0.0
23 Wiktor SzpilaWiktor Szpila
PolskoPolsko
07 4.07 0.0
24 Filip KlazarFilip Klazar
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
06 4.00 0.0
25 František ProcházkaFrantišek Procházka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.92 0.0
26 Filip ŠenkFilip Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.90 0.0
27 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 3.89 0.0
28 Olaf CivnelOlaf Civnel
PolskoPolsko
05 3.47 0.0
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
98 5 5.37 0.0
2 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 7 5.13 0.0
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 19 5.06 0.0
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 21 4.89 0.0
5 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 14 4.88 0.0
6 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 27 4.83 0.0
7 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 25 4.75 0.0
8 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 15 4.62 0.0
9 Renata SzykulskaRenata Szykulska
PolskoPolsko
74 23 4.58 0.0
10 Monika ZyklováMonika Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 28 4.56 0.0
11 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 8 4.55 0.0
12 Vendula PavelkováVendula Pavelková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
05 17 4.52 0.0
13 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 24 4.44 0.0
14 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 22 4.43 0.0
15 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10 4.42 0.0
16= Anna ČernínováAnna Černínová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 3 4.37 0.0
16= Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4 4.37 0.0
18 Tereza PoláčkováTereza Poláčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 18 4.31 0.0
19= Eliška HýřováEliška Hýřová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 9 4.30 0.0
19= Nicole VeroňkováNicole Veroňková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 26 4.30 0.0
21 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 20 4.29 0.0
22 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 13 4.28 0.0
23 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1 4.26 0.0
24 Karla CikánkováKarla Cikánková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 2 4.17 0.0
25 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 4.15 0.0
26 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 16 4.10 0.0
27 Erika KlimováErika Klimová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 11 3.57 0.0
28 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 3.52 0.0
29 Weronika SveronskaWeronika Sveronska
PolskoPolsko
08 3.41 0.0
30 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska
PolskoPolsko
08 3.35 0.0
31 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz
PolskoPolsko
07 3.15 0.0
32 Aleksandra SorokaAleksandra Soroka
PolskoPolsko
08 3.09 0.0
Zofia OlejarzZofia Olejarz
PolskoPolsko
08 NM 0.0
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 10.55 0.0
2 Vendula ExnarováVendula Exnarová
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
06 08.54 0.0
3 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
05 07.51 0.0
4 Karolína HorkáKarolína Horká
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
06 06.79 0.0
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 12.97 0.0
2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 11.76 0.0
3 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 10.94 0.0
4 Nikola ŽygadloNikola Žygadlo
PolskoPolsko
03 10.54 0.0
5 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10.49 0.0
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10.04 0.0
7 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.85 0.0
8 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.49 0.0
9 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 08.96 0.0
10 Oliwia ObuchovskaOliwia Obuchovska
PolskoPolsko
03 08.75 0.0
11 Marie DejmkováMarie Dejmková
AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí
03 06.26 0.0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 13.76 0.0
2 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11.34 0.0
3 Josef NiedermertlJosef Niedermertl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 10.39 0.0
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 16.1.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 13.16 0.0
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 10.72 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 16.05 0.0
2 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 09.58 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 11.86 0.0
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 11.64 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 16.1.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.75 0.0
2 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 13.92 0.0
3 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 13.35 0.0
4 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 12.87 0.0
5 Pawel SzeweraPawel Szewera
PolskoPolsko
73 10.34 0.0
6 Stanislav ČejchanStanislav Čejchan
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
86 10.12 0.0
Celkem 6 závodníků