Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. halová středa

Jablonec nad Nisou (16. 1. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 PolskoPolsko 37.55
2 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 37.75
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.14
4 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.68
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.37
2 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 38.44
3 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.52
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.28
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.82
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.19
3 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.52
Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.53
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 41.51
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.40
4 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.51
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 43.72
2 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.62
3 Remigiusz SwiderskiRemigiusz Swiderski 05 PolskoPolsko 46.23
4 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.65
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 44.74
2 Olaf CivnelOlaf Civnel 05 PolskoPolsko 47.06
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.47
4 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.48
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 16.1.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RomanowskiFilip Romanowski 04 PolskoPolsko 46.63
2 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.60
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 37.37
2 Jakub KonderlaJakub Konderla 02 PolskoPolsko 37.55
3 Bartlomiej WymazalaBartlomiej Wymazala 00 PolskoPolsko 37.75
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 37.82
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.19
6 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 38.44
7 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.14
8 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 39.52
9 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 40.28
10 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 40.52
11 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.53
12 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 41.51
13 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.40
14 Jakub DytrychJakub Dytrych 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.51
15 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.68
16 Jakub ZajacJakub Zajac 03 PolskoPolsko 43.72
17 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 44.62
18 Dawid PagelsDawid Pagels 05 PolskoPolsko 44.74
19 Remigiusz SwiderskiRemigiusz Swiderski 05 PolskoPolsko 46.23
20 Filip RomanowskiFilip Romanowski 04 PolskoPolsko 46.63
21 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 46.65
22 Olaf CivnelOlaf Civnel 05 PolskoPolsko 47.06
23 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.47
24 Jan RichtrJan Richtr 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 48.60
25 Jan BečvaříkJan Bečvařík 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 49.48
Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 42.25
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.72
3 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.45
4 Weronika DrzymalaWeronika Drzymala 03 PolskoPolsko 47.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.56
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45.99
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.53
4 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.19
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.18
2 Anastazja BudzinskaAnastazja Budzinska 06 PolskoPolsko 45.63
3 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.54
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 47.66
2 Paulina PlecinskaPaulina Plecinska 04 PolskoPolsko 48.82
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.21
2 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.72
3 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.97
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48.53
2 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.13
3 Zuzanna WrzesinskaZuzanna Wrzesinska 04 PolskoPolsko 53.73
4 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 55.77
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 50.25
2 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 PolskoPolsko 61.90
3 Aleksandra SorokaAleksandra Soroka 08 PolskoPolsko 67.04
4 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 PolskoPolsko 68.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.39
2 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50.52
3 Weronika SveronskaWeronika Sveronska 08 PolskoPolsko 62.33
4 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 Polsko 6Polsko 6 64.97
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (st, 16.1.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.34
2 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 52.38
3 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 54.27
4 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.42
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 42.25
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.72
3 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.18
4 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.56
5 Anastazja BudzinskaAnastazja Budzinska 06 PolskoPolsko 45.63
6 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45.99
7 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.45
8 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 46.54
9 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.53
10 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 47.66
11 Weronika DrzymalaWeronika Drzymala 03 PolskoPolsko 47.81
12 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.19
13 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.39
14 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48.53
15 Paulina PlecinskaPaulina Plecinska 04 PolskoPolsko 48.82
16 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 49.13
17 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.34
18 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.21
19 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 PolskoPolsko 50.25
20 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 50.52
21 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.72
22 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 52.38
23 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.97
24 Zuzanna WrzesinskaZuzanna Wrzesinska 04 PolskoPolsko 53.73
25 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 54.27
26 Natali DrobnáNatali Drobná 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 54.42
27 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 AO TJ Spartak VrchlabíAO TJ Spartak Vrchlabí 55.77
28 Zofia AdamczewskaZofia Adamczewska 08 PolskoPolsko 61.90
29 Weronika SveronskaWeronika Sveronska 08 PolskoPolsko 62.33
30 Zofia OlejarzZofia Olejarz 08 Polsko 6Polsko 6 64.97
31 Aleksandra SorokaAleksandra Soroka 08 PolskoPolsko 67.04
32 Oliwia JurewiczOliwia Jurewicz 07 PolskoPolsko 68.48
Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Anna ČapkováAnna Čapková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS