výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Strahov (19. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.10
2 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.35
3 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.71
4 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 07.91
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.35
MS Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 07.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.56
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.87
3 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.67
MS Ramzi NaimRamzi Naim 90 LibanonLibanon 4 07.43
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.42
MS Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.30
2 14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 6 07.77
3 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.81
MS Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.41
MS Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.36
MS Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 06.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.12
2 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.27
3 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.65
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.52
MS Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.30
Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 06.99
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.10
3 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.12
4 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.27
5 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.30
5 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.30
7 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 07.31
8 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.32
9 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.35
9 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.35
11 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.36
12 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.41
13 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.42
14 Ramzi NaimRamzi Naim 90 LibanonLibanon 4 07.43
15 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.52
16 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.56
17 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.65
18 Lukáš HejnaLukáš Hejna 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.71
19 14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 6 07.77
20 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 07.81
21 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 07.87
22 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 07.91
23 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.67
Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 DNS

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.02
2 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.20
3 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 07.25
4 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.38
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 07.62
Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.49
2 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.56
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.59
4 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 07.71
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 07.74
6 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 1 07.83
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.83
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.89
3 12 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.24
4 18 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.69
MS Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.59
MS Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.52
2 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.04
3 17 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.36
4 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.64
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.76
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.84
3 18 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.30
MS Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.89
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.60
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.80
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.15
4 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.60
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 19.1.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.81
2 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.87
3 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.11
4 14 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 08.40
5 16 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.26
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.52
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.59
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.60
5 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 07.65
6 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 07.76
7 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.80
8 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.81
9 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.83
10 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 07.84
11 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.87
12 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.89
12 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.89
14 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 08.04
15 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.11
16 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.15
17 12 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.24
18 18 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.30
19 17 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.36
20 14 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 08.40
21 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.60
22 18 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.69
23 16 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.78
24 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.64
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.12
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.20
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.21
4 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.27
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.28
Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.11
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.23
3 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.35
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.26
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.27
3 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53
MS Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.11
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.23
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.26
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.27
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 08.28
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.35
7 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.51
8 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.53

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.93
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.11
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.16
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.17
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.34
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 19.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.19
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.20
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.40
4 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.88
5 3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.33
MS Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 19.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.92
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.43
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.54
4 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.89
5 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 19.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.28
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.50
3 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.40
4 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.14
Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 19.1.2019 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.40
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.69
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.08
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.45
Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.92
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.19
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.20
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.28
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.40
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.40
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.43
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 08.45
9 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.50
10 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.54
11 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.69
12 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.82
13 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.88
14 Lucie JansováLucie Jansová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.89
15 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.08
16 3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 09.33
17 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.40
18 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2 09.43
19 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.14
Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNS
Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.62
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.67
MS Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.09
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.79
MS Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.26
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.00
2 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.18
Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.74
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.90
MS Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.09
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.61
2 9 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.88
3 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.40
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (so, 19.1.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.76
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.59
3 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 28.37
14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.67
2 2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.79
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.09
4 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.26
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.62
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.74
7 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.76
8 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.00
9 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.18
10 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 24.61
11 9 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.88
12 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 25.09
13 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.40
14 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.90
15 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 26.59
16 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 28.37
Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 DNS
Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.35
2 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.00
MS Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.73
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.19
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 26.43
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 19.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 25.52
2 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.60
3 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.63
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 19.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.26
2 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.31
3 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 26.90
Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 19.1.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.11
2 20 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.65
3 16 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 29.91
Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.35
2 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 24.73
3 Pavel MaříkPavel Mařík 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.00
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.11
5 8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.19
6 16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.26
7 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 25.31
8 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 25.52
9 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.60
10 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 25.63
11 Jakub PechaJakub Pecha 03 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 26.43
12 20 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.65
13 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 26.90
14 16 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 29.91
17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.97
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.09
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.23
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.23
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 27.03
2 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.37
MS Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.37
Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 27.49
2 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.49
3 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.56
4 16 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 35.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 26.97
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 27.03
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 27.09
4 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 27.23
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.23
6 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 27.37
7 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 27.49
8 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 28.37
9 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.49
10 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.56
11 16 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 35.29
Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.66
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.55
3 19 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.69
4 9 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 30.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 26.89
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.17
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.35
Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 27.72
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.40
3 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.88
MS Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.32
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.69
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 28.91
MS 17 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.70
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 30.62
2 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 30.79
3 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 32.03
18 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 28.70
2 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 32.71
MS Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 29.01
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2 27.93
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.33
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 29.64
4 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 30.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 25.66
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 26.89
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.17
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 27.55
5 19 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 27.69
6 19 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 27.72
7 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2 27.93
8 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.32
9 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 28.33
10 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 28.35
11 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 28.40
12 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 28.69
13 17 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.70
13 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 28.70
15 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 28.91
16 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 29.01
17 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 29.64
18 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 30.62
19 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 30.72
20 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 30.79
21 9 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 30.85
22 Sabina VlasatáSabina Vlasatá 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 30.88
23 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 4 32.03
24 Monika DrobilováMonika Drobilová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3 32.71
Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
18 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 55.29
MS 2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.19
MS 3 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.24
8 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 55.94
2 12 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 56.24
3 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 63.26
4 13 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 65.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.19
2 3 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.24
3 6 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 55.29
4 9 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 55.94
5 12 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 56.24
6 5 Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 63.26
7 13 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 65.86
8 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 55.41
2 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 55.81
3 19 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 58.63
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 56.23
2 10 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 57.31
3 12 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 61.29
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 19.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 59.96
2 18 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 62.81
3 13 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 68.06
4 14 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 71.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 55.41
2 20 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 55.81
3 8 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 56.23
4 10 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 57.31
5 19 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 58.63
6 17 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 59.96
7 12 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 61.29
8 18 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 62.81
9 13 Michal SládekMichal Sládek 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 68.06
10 14 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 71.45

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 64.04
2 5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 64.77
3 7 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 70.19
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 65.07
MS 15 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 67.67
MS 9 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 62.35
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 62.35
2 6 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 64.04
3 5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 64.77
4 8 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 65.07
5 15 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 67.67
6 7 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 70.19

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 16 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 63.40
2 18 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 70.81
MS 17 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 65.25
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 62.44
2 20 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 66.41
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 19 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 62.44
2 16 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 63.40
3 17 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 65.25
4 20 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 66.41
5 18 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 70.81

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 1:54.05
2 8 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 1:55.90
3 13 Ondřej PokornýOndřej Pokorný 01 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 2:32.36
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 2:04.43
2 20 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:12.86
3 17 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:14.02
4 19 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14 2:15.11
5 18 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 13 2:22.01
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 22 3:09.73
MS 15 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21 2:41.96
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:30.16
2 13 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 2:36.46
3 2 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:36.61
4 3 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:37.70
5 10 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10 2:38.74
6 6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:41.42
7 5 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:42.07
8 9 Adéla MartínkováAdéla Martínková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:50.15
9 14 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:56.83
10 8 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:05.31
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Šimon ŘehulaŠimon Řehula 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:14.91
2 11 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:16.36
3 8 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 5 4:30.87
MS 6 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:16.62
12 Matěj NovýMatěj Nový 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11 4:27.43
2 18 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15 4:45.56
3 15 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 4:57.65
4 20 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 16 5:04.68
5 16 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 5:11.96
6 9 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 5:13.29
7 17 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 5:13.41
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 4:59.53
2 1 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 6:02.61
3 3 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 7:28.72
4 Alena KvasničkováAlena Kvasničková 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 08:44.81
2 11 Matyáš JánskýMatyáš Jánský 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 08:59.23
3 12 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 09:52.49
4 14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 14 10:41.07
MS 15 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 09:15.61
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Martin KozojedMartin Kozojed 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1 10:06.13
2 2 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10:26.95
3 4 Jakub HomolaJakub Homola 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10:31.05
4 3 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 11:25.44
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 17 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 11:24.31
2 19 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11:56.40
3 18 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13:37.80
MS 20 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10:53.45
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.87
MS David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
MS Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.75
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.38
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 14 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 5 11.53
MS Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.32
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.55
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 10 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.65
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.93
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.84
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.32
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.41
3 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.87
4 5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.70
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.96
MS Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.56
MS Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.32
2 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.41
3 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.87
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.96
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.47
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.56
7 5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.70

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 09.38
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.81
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.17
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.17
MS Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.98
MS Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.06
2 20 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.32
3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.66
4 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.72
5 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 11.14
MS Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.68
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.17
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 09.38
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.81
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.98
5 1 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.06
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 10.17
7 20 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.32
8 Michaela SucháMichaela Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.42
9 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 10.66
10 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.68
11 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.72
12 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5 11.14

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Strnad, Vaš, Didek, Holoubek Strnad, Vaš, Didek, Holoubek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:36.23
2 Votava, Poduška, Škrdleta, Svoboda Votava, Poduška, Škrdleta, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:36.40
3 Buchal, Czepiec, Sak, Gribbin Buchal, Czepiec, Sak, Gribbin SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 1:40.61
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vacek, Pfeferle, Stejskal, Havelka Vacek, Pfeferle, Stejskal, Havelka SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 1:46.80
2 13 Pokorný, Jelínek, Moučka, Řáda Pokorný, Jelínek, Moučka, Řáda SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 1:50.56
3 12 Šustr, Drnek, Nový, Hlaváč Šustr, Drnek, Nový, Hlaváč TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 1:50.76
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Strnad, Vaš, Didek, Holoubek Strnad, Vaš, Didek, Holoubek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:36.23
2 Votava, Poduška, Škrdleta, Svoboda Votava, Poduška, Škrdleta, Svoboda TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:36.40
3 Buchal, Czepiec, Sak, Gribbin Buchal, Czepiec, Sak, Gribbin SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 1:40.61
4 Vacek, Pfeferle, Stejskal, Havelka Vacek, Pfeferle, Stejskal, Havelka SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 1:46.80
5 13 Pokorný, Jelínek, Moučka, Řáda Pokorný, Jelínek, Moučka, Řáda SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 1:50.56
6 12 Šustr, Drnek, Nový, Hlaváč Šustr, Drnek, Nový, Hlaváč TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 1:50.76

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.1.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermáková, Krejčí, Strusková, Šteierová Čermáková, Krejčí, Strusková, Šteierová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 1:48.06
2 5 Moravcová, Kovářová, Kršová, Basíková Moravcová, Kovářová, Kršová, Basíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:52.64
3 Koutná, Ježková, Sokolová, Voráčková Koutná, Ježková, Sokolová, Voráčková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:54.46
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 19.1.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čechová, Jansová, Pastyříková, Šiková Čechová, Jansová, Pastyříková, Šiková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:59.55
1 Brcková, Němcová, Ošmerová, Žohová Brcková, Němcová, Ošmerová, Žohová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DQ
Poznámky:
4DVCB - DQ - pravidlo 163.5
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermáková, Krejčí, Strusková, Šteierová Čermáková, Krejčí, Strusková, Šteierová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 1:48.06
2 5 Moravcová, Kovářová, Kršová, Basíková Moravcová, Kovářová, Kršová, Basíková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:52.64
3 Koutná, Ježková, Sokolová, Voráčková Koutná, Ježková, Sokolová, Voráčková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:54.46
4 Čechová, Jansová, Pastyříková, Šiková Čechová, Jansová, Pastyříková, Šiková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 1:59.55
1 Brcková, Němcová, Ošmerová, Žohová Brcková, Němcová, Ošmerová, Žohová SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DQ

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.561.611.661.701.741.781.811.841.871.901.932.002.05
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 3 2.00 --------ooo-oxxx
2 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 2 1.90 ----ooooooxoxxx
3 Adam VašAdam Vaš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1 1.90 ----ooooxxooxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.511.561.611.661.701.741.781.811.841.87
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 6 1.84 ------ooooxxx
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 1 1.74 ooooooxxoxxx
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 1.74 --oooxoxxox
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 1.61 ooxoxoxx
5 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 1.46 xoxxx
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.801.871.901.95
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 5 1.72 -----ooooxooooxxx
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 3 1.66 -----ooooooxxx
3 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4 1.66 -----oooooxxoxxx
4 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 1 1.42 ooxoxxx
MS Michaela HrubáMichaela Hrubá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 6 1.90 ---o-o-ooo-o-ooooxxx
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 2 1.60 ---ooxoooxxoxx
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.311.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 6 1.63 -----ooooxoxoxxx
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 1.54 ----ooxoxxoxx
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 1.48 ooooxoxxox
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4 1.45 xoxooxooxxx
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 3 1.45 ooooxxoxxx
6 1 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1 1.42 ooooxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50
Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
69 1 NM --------xxx
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.80
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 2 2.90 oooooxoxxx
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1 2.50 ooxxx
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3 NM ----------xxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.953.003.053.103.153.203.253.30
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 2 2.90 ---oxo-o-o-xo-xxx
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.602.702.803.103.203.253.303.353.403.503.553.603.70
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 6 3.55 -------o-o-ooxoxxx
2 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 3.10 ------oxxx
3 10 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 2 2.10 xooxx
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1 2.10 oxxoxxx
MS Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 2.70 ---oxxoxxx
MS Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 3.60 ---------xo-oxo-oxx
MS Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 3.25 --------o-xxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 7.27 7.12xx7.12x7.276.96
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 4 5.82 5.685.825.685.825.815.775.72
3 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 2 5.81 x5.815.305.81xxx
4 Lukáš HejnaLukáš Hejna
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 1 5.62 4.935.375.515.515.225.465.62
5 Jan JelínekJan Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 3 5.60 xx5.605.60x--
MS Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 5 6.36 6.036.14x6.146.216.36x
MS Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
91 6 6.92 x6.546.526.546.92-6.86
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
02 13 6.65 6.616.336.656.656.506.216.59
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 10 6.25 6.095.995.866.095.816.086.25
3 10 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 11 5.85 xx5.855.85x4.24x
4 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 8 5.75 5.755.695.705.75x5.55x
5 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 9 5.64 5.365.045.385.385.405.535.64
6 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 12 5.62 5.435.455.285.455.555.625.52
7 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 6 5.35 5.265.295.185.295.145.355.28
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5 5.29 5.295.244.045.29--5.24
9 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
03 7 5.14 5.105.144.935.14---
10 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 5.04 3.423.915.045.04---
11 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 2 5.01 4.955.01x5.01---
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3 4.90 4.904.77x4.90---
13 Martin ZrnaMartin Zrna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4 4.77 4.77xx4.77---
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 7 5.40 5.31x5.085.315.29x5.40
2 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6 5.08 4.75x4.904.904.964.945.08
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3 4.92 xxx0.0x4.884.92
4 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4 4.92 x4.794.864.864.824.924.78
5 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 1 4.12 3.773.944.124.124.123.923.90
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5 4.80 4.704.494.804.804.60xx
16 Eliška JindrováEliška Jindrová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 2 NM xxx0.0-xx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 19 5.46 x5.325.325.325.405.365.46
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 17 5.43 5.06x5.165.165.435.275.02
3 16 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 14 5.03 4.805.034.825.034.92--
4 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 16 4.97 4.76x4.904.904.884.974.83
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 12 4.95 4.794.65x4.794.654.884.95
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 8 4.92 4.784.804.614.804.534.754.92
7 12 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 9 4.79 4.694.60x4.69x4.744.79
8 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 7 4.71 4.584.714.614.714.564.674.70
9 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5 4.51 3.844.514.294.510.00.00.0
10 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 10 4.45 4.454.43-4.450.00.00.0
11 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 6 4.44 4.354.444.334.440.00.00.0
12 Lucie JansováLucie Jansová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1 4.26 4.264.113.964.260.00.00.0
13 9 Adéla MartínkováAdéla Martínková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 4.13 4.034.084.134.130.00.00.0
14 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 4.05 x4.054.014.050.00.00.0
15 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4 3.97 x3.97x3.970.00.00.0
MS Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 5.05 x5.054.835.050.00.00.0
MS Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 13 4.80 4.48x4.804.800.00.00.0
MS Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 15 5.04 5.044.94x5.040.00.00.0
Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 1 12.59 12.59xx12.5912.3812.2411.20
2 Vladimír VotavaVladimír Votava
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 12.12 12.04x12.1212.12x11.69x
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 4 11.84 11.67x11.4911.6711.7111.8411.77
2 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 10.77 10.77xx10.7710.5110.23-
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1 10.08 09.9010.08x10.08xx09.62
MS Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 10.23 10.1910.2309.9310.2310.0910.0810.02
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 14 12.37 11.1812.1212.3712.37x11.7611.34
2 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 12 11.35 11.2211.0410.9711.2211.1511.3510.21
3 4 Alena KvasničkováAlena Kvasničková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 10 11.14 10.7209.4010.0410.7209.8911.1410.64
4 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5 10.68 08.8309.9910.6810.68x10.0310.29
5 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 2 10.63 10.1409.3910.6310.6309.5509.9109.04
6 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 11 10.34 x09.6910.2610.2609.68x10.34
7 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 13 09.69 08.4809.2409.4909.49x09.5609.69
8 Barbora PříhodováBarbora Příhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 09.51 x09.51x09.5108.7408.6708.46
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 09.40 08.7908.4209.4009.400.00.00.0
10 Patricie JedličkováPatricie Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 9 09.18 09.1808.3908.9509.180.00.00.0
11 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
02 6 08.77 08.7708.3808.1008.770.00.00.0
12 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 7 08.46 x08.4608.1008.460.00.00.0
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4 08.37 08.3708.2107.9008.370.00.00.0
14 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 1 07.78 07.3907.7807.4607.780.00.00.0
MS Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 15 10.91 10.9110.07x10.910.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
82 6 11.24 x10.31x10.3110.5811.0811.24
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 5 10.72 10.12xx10.1210.2709.9410.72
3 17 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 3 10.39 09.6710.2309.6910.2310.2710.2910.39
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 1 09.91 09.1609.4209.8109.81x09.4909.91
5 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 2 08.61 08.4508.6108.0308.61x08.4708.55
MS Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 09.68 08.2609.3109.5609.56xx09.68
MS Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 7 10.02 09.54x10.0210.0209.88xx
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MarvanMarek Marvan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 7 14.87 12.7714.87x14.87x13.87x
2 8 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 12.06 11.5111.4011.2611.5111.7112.0611.81
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 5 11.57 11.1311.5711.2211.57x11.4911.08
4 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 11.47 x10.42x10.4211.0211.4710.56
5 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 1 09.82 09.4509.5509.0409.5508.6009.4009.82
6 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 2 09.17 07.9408.2408.3808.38x07.9509.17
7 13 Michal SládekMichal Sládek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3 07.84 07.2607.6107.5307.6107.6807.1207.84
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 5 17.91 x16.9117.9117.9117.8517.7017.50
2 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 2 13.35 12.1312.4812.6812.68x12.4913.35
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 09.77 09.2109.2609.7709.77xxx
MS Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4 12.17 x12.1711.9212.17xx11.60
MS Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 13.60 x13.6013.0813.60x13.13x
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 19.1.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 10 16.04 16.04x15.0716.0415.8515.9015.20
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 9 12.87 11.7212.55x12.5512.3812.3512.87
3 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 7 12.21 10.5810.8611.3911.3911.5811.5612.21
4 Adam ZemanAdam Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
00 3 12.19 10.3412.19x12.1911.30x11.03
5 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 8 11.55 11.2910.6911.5011.50x11.55x
6 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 6 11.42 10.7011.2311.4211.4211.3811.34x
7 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 5 10.81 10.7610.81x10.81x10.74x
8 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 1 10.12 09.6509.9410.1210.12x10.06x
9 Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
52 4 06.98 06.1906.9806.1906.980.00.00.0
Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků