výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (20. 1. 2019)

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.58
2 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.66
MS Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.48
4 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.22
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.32
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.97
MS Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.09
4 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.46
MS Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 10.73
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.97
MS Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.08
3 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 10.37
MS Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.44
5 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.32
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 08.97
2 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.97
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.09
5 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.46
6 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 10.08
7 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 6 10.37
8 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.44
9 Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 10.73
10 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.81

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35
MS Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.03
MS Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.46
MS Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.04
MS Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.68
MS Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.69
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.38
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.62
3 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 12.31
4 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.35
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.03
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.46
4 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.04
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 11.38
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.62
7 Tomáš Alexander HovorkaTomáš Alexander Hovorka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.68
8 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.69
9 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 12.31
10 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 13.43

60 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.13
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.16
2 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.59
3 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 10.63
MS Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.06
MS Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.89
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 20.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.83
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.13
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 09.65
4 Alexandra VšianskáAlexandra Všianská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.07
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.49
MS Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.66
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.67
MS Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.71
MS Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.76
MS Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.44
MS Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.58
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.83
MS Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.52
MS Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 12.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 20.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.21
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.30
3 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.01
MS Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.06
5 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.37
MS Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 20.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 10.42
MS Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.76
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.22
4 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 11.85
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.90
Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.49
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.66
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 09.67
5 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.71
6 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.76
7 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.80
8 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.21
9 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.30
10 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 10.42
11 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.44
12 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.58
13 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 10.76
14 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 10.83
15 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.01
16 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.06
17 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.22
18 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 11.37
19 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 11.69
20 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 11.85
21 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.90
22 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.52
23 Tereza HolíkováTereza Holíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 12.67
Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 DNS