Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecká laťka 2019

Hradec Králové (24. 1. 2019)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Kryštof NohejlKryštof Nohejl
PSJGPSJG
01 1.60
2= Josef JanušJosef Januš
PSJGPSJG
01 1.55
2= Tomáš MüllerTomáš Müller
PSJGPSJG
01 1.55
4 Sebastian PechánekSebastian Pechánek
PSJGPSJG
01 1.55
5 Jiří KlabanJiří Klaban
PSJGPSJG
00 1.50
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.85
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.75
3 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.68
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.68
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.65
6 Lukáš JirásekLukáš Jirásek
PSJGPSJG
02 1.60
7 Jan MoníkJan Moník
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
03 1.50
8= Radim PoláčekRadim Poláček
PSJGPSJG
02 1.40
8= Jiří BurešJiří Bureš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40
10= Ondřej VlčekOndřej Vlček
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
03 1.30
10= Ladislav TryznaLadislav Tryzna
ZŠ NHKZŠ NHK
03 1.30
Jiří MatoušekJiří Matoušek
PSJGPSJG
02 DNS
Jan ČamrJan Čamr
PSJGPSJG
02 DNS
Filip ČadilFilip Čadil
ZŠ NHKZŠ NHK
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 David KloučekDavid Klouček
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
04 1.65
2 Tomáš BaudyšTomáš Baudyš
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.62
3 Jáchym VitásekJáchym Vitásek
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
04 1.60
4 Ondřej BorůvkaOndřej Borůvka
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 1.58
5 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.58
6= Ondřej RandaOndřej Randa
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
04 1.53
6= Adam EtlíkAdam Etlík
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
04 1.53
8 Dominik BulákDominik Bulák
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.48
9= Radim ŠtejnarRadim Štejnar
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.40
9= Patrik PiskačPatrik Piskač
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.40
9= David KlapkaDavid Klapka
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.40
12 Štěpán DušekŠtěpán Dušek
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
04 1.40
13 Denis PolákDenis Polák
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.40
14 Ondřej BartoníčekOndřej Bartoníček
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
04 1.40
15 Aleš MálekAleš Málek
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
04 1.32
16 Ondřej LipenskýOndřej Lipenský
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
04 1.32
17 David ČernýDavid Černý
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
04 1.32
18= Jan NovákJan Novák
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 1.22
18= Jakub MarekJakub Marek
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.22
20 Josef PaulovičJosef Paulovič
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.22
Šimon ŠolcŠimon Šolc
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
04 DNS
Jakub SoustružníkJakub Soustružník
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
04 DNS
Celkem 22 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš KolářTomáš Kolář
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
05 1.53
2 Dominik NovákDominik Novák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.48
3 Jan VítekJan Vítek
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
05 1.40
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
05 1.40
5 Josef KubiasJosef Kubias
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
05 1.32
6 Tomáš NovákTomáš Novák
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
05 1.32
7= David JedličkaDavid Jedlička
ZŠ NHKZŠ NHK
05 1.22
7= Adam DynteraAdam Dyntera
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
05 1.22
7= Jan KopčilJan Kopčil
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 1.22
10= Leoš BártaLeoš Bárta
ZŠ NHKZŠ NHK
05 1.22
10= Adam KněžourAdam Kněžour
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
05 1.22
12 Michal RolínMichal Rolín
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 1.10
13= Daniel KubátDaniel Kubát
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 1.10
13= Michal MachačMichal Machač
ZŠ NHKZŠ NHK
05 1.10
15 Filip SuchánekFilip Suchánek
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
05 1.10
Tomáš VaněkTomáš Vaněk
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
05 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 08:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Filip NeškudlaFilip Neškudla
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 1.36
2= Jakub ŠandaJakub Šanda
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
06 1.30
2= Jan TřískaJan Tříska
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 1.30
4 Jakub KnejpJakub Knejp
ZŠ NHKZŠ NHK
06 1.25
5 Matěj VíchMatěj Vích
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
06 1.20
Filip SuchánekFilip Suchánek
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
06 DNS
Petr LetovskýPetr Letovský
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
06 DNS
Celkem 7 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 08:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tadeáš NešporTadeáš Nešpor
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
07 1.30
2 Matyáš NešporMatyáš Nešpor
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
07 1.25
3 Marek LokvencMarek Lokvenc
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
07 1.13
4 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1.05
5= Lukáš HrabíkLukáš Hrabík
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
07 1.05
5= Ondřej ZirmOndřej Zirm
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 1.05
Tomáš KroupaTomáš Kroupa
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 NM
Štěpán PavlátŠtěpán Pavlát
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Martina PoláčkováMartina Poláčková
PSJGPSJG
01 1.64
2 Eliška KudrnováEliška Kudrnová
PSJGPSJG
01 1.40
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 24.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.50
2 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.45
3 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové
02 1.45
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40
5 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40
6 Tina VoborníkováTina Voborníková
PSJGPSJG
03 1.35
7 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.35
8 Marika PodluckáMarika Podlucká
PSJGPSJG
02 1.30
9 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
PSJGPSJG
02 1.25
10= Lucie SkořepováLucie Skořepová
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
03 1.18
10= Martina VláškováMartina Vlášková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
02 1.18
12 Kristýna MoučkováKristýna Moučková
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
03 1.18
Lenka PeikertováLenka Peikertová
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
03 DNS
Adéla JiroutkováAdéla Jiroutková
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
03 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.53
2 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.41
3 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.38
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.38
5 Tereza TeleckáTereza Telecká
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 1.35
6= Tereza JahelkováTereza Jahelková
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
04 1.32
6= Aneta SynkováAneta Synková
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 1.32
8 Karolína KřížkováKarolína Křížková
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.32
9 Adéla BalickáAdéla Balická
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.32
10 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.27
11 Kateřina HrdáKateřina Hrdá
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
04 1.27
12= Valerie NešporováValerie Nešporová
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.22
12= Klára PachovskáKlára Pachovská
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
04 1.22
14= Markéta ProuzováMarkéta Prouzová
ZŠ NHKZŠ NHK
04 1.22
14= Lucie ŠrámkováLucie Šrámková
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
04 1.22
14= Veronika KinskáVeronika Kinská
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
04 1.22
17 Michaela HurtováMichaela Hurtová
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 1.15
18 Sofie ZadrobílkováSofie Zadrobílková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
04 1.08
Veronika VejvodováVeronika Vejvodová
ZŠ NHKZŠ NHK
04 DNS
Veronika KloučkováVeronika Kloučková
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 DNS
Eliška LexováEliška Lexová
ZŠ KuklenyZŠ Kukleny
04 DNS
Celkem 21 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adéla BrdičkováAdéla Brdičková
ZŠ ŠtefcovaZŠ Štefcova
05 1.32
2= Ema KánskáEma Kánská
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
05 1.27
2= Aneta PetružálkováAneta Petružálková
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 1.27
4 Kristýna HrochováKristýna Hrochová
ZŠ NHKZŠ NHK
05 1.27
5 Veronika ŠtěničkováVeronika Štěničková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
05 1.27
6 Daniela BurkertováDaniela Burkertová
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 1.27
7 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
05 1.22
8 Barbora SobotkováBarbora Sobotková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
05 1.22
9 Anna VintrováAnna Vintrová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
05 1.15
10 Magdaléna SvobodováMagdaléna Svobodová
ZŠ NHKZŠ NHK
05 1.15
11 Katka BednářováKatka Bednářová
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
05 1.08
Klára KačmarikováKlára Kačmariková
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
05 DNS
Adéla ČernovskáAdéla Černovská
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
05 DNS
Petra LudvíkováPetra Ludvíková
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
05 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 24.1.2019 - 08:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Klára ŘehounkováKlára Řehounková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.22
2 Aneta BalounováAneta Balounová
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
06 1.22
3 Anna SoučkováAnna Součková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
06 1.22
4 Amáta JochecováAmáta Jochecová
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
06 1.17
5= Monika SchejbalováMonika Schejbalová
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
06 1.10
5= Denisa ŠolcováDenisa Šolcová
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
06 1.10
5= Sofie DittrichováSofie Dittrichová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.10
5= Adéla ŠrotováAdéla Šrotová
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
06 1.10
9 Pavla SoukupováPavla Soukupová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 1.10
10 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.03
11 Barbora NovákováBarbora Nováková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
06 1.03
12 Kateřina MachováKateřina Machová
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
06 0.95
Kateřina TobiškováKateřina Tobišková
ZŠ PlotištěZŠ Plotiště
06 DNS
Markéta MedkováMarkéta Medková
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
06 DNS
Celkem 14 závodníků
Finále B (čt, 24.1.2019 - 08:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tereza GruberováTereza Gruberová
ZŠ Svobodné DvoryZŠ Svobodné Dvory
07 1.17
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ LibčanyZŠ Libčany
07 1.10
3 Gabriela BeláňováGabriela Beláňová
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 1.10
4 Adéla PetříčkováAdéla Petříčková
ZŠ HabrmanovaZŠ Habrmanova
07 1.03
5 Mariana SelixováMariana Selixová
ZŠ NHKZŠ NHK
07 0.95
Celkem 5 závodníků