výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.38
MS Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.48
MS 98 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.17
MS Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.04
MS Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.52
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.12
2 93 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.63
3 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.85
4 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.63
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.39
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.97
2 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.84
3 58 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.13
4 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.72
MS Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.77
MS Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.81
2 87 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.41
3 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.72
4 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.17
5 Lukáš LomskýLukáš Lomský 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.04
MS Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 86 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.20
2 88 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.58
3 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.64
4 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.56
MS Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.76
MS Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 07.66
2 93 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.22
3 4 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.80
4 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.82
MS Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 08.79
MS Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.99
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.58
3 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 08.59
4 82 Václav HavlíčekVáclav Havlíček 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.89
5= Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.11
5= 86 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.11
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.58
2 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 07.66
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.77
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.81
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.91
6 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.97
7 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.98
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 07.99
9 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.12
10 86 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.20
11 93 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 08.22
12 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.38
13 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 08.39
14 87 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.41
15 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 08.48
16 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.52
17 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.53
18 88 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.58
18 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.58
20 Pavel PrančlPavel Prančl 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 08.59
21 93 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.63
22 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 08.64
23 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 08.72
24 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 08.79
25 4 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.80
26 Jan HyánekJan Hyánek 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.84
27 Jan DušákJan Dušák 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.85
28 82 Václav HavlíčekVáclav Havlíček 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 08.89
29 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.04
30 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.07
31 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.11
31 86 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.11
33 58 Forrest KrálForrest Král 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.13
34 98 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.17
34 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.17
34 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 09.17
37 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.56
38 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 09.63
39 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.72
40 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.76
41 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.82
42 Lukáš LomskýLukáš Lomský 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 10.04

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 07.53
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.68
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 07.92
4 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 07.93
5 86 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.15
6 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.32
2 52 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 08.53
3 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 08.70
4 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 08.73
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.00
6 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 09.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.38
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.37
3 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.40
4 68 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.18
MS Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 10.04
MS Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.49
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.50
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.36
4 Štěpán KršekŠtěpán Kršek 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.30
MS 89 Jiří JedinákJiří Jedinák 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 11.37
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.83
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.62
3 13 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.82
MS 57 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.99
MS Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.39
MS František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.22
2 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.46
3 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.59
4 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.56
MS Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.61
MS Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.98
2 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.85
3 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.90
4 42 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.17
5 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 10.29
MS 67 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 10.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 08.77
2 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 08.91
3 36 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.67
4 87 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.92
5 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.35
MS 57 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.30
2 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.53
3 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.90
MS 54 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.89
MS Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.77
MS Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.38
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.49
3 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 08.77
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 08.77
5 52 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.83
6 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 08.91
7 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 08.98
7 57 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 08.98
9 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.22
10 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.30
11 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.33
12 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.37
13 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.39
14 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.40
15 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.46
16 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.49
17 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.50
18 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.51
19 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.53
20 Adam HrubýAdam Hrubý 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.58
21 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.59
22 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.61
23 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.62
24 36 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.67
25 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.81
26 13 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.82
27 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.85
28 54 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.89
29 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 09.90
29 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.90
31 87 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.92
32 57 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.99
33 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 10.04
34 42 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.17
35 68 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.18
36 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 10.29
37 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.35
38 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.36
39 67 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 10.46
40 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.56
41 89 Jiří JedinákJiří Jedinák 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 11.37
42 Štěpán KršekŠtěpán Kršek 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 13.30

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.17
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.20
3 65 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.29
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.35
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 08.45
6 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.22
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.78
3 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.15
4 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.40
MS Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.25
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.83
2 Veronika PlacháVeronika Plachá 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.29
3 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 09.68
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.07
MS Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.76
MS Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.45
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.55
3 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.39
4 48 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 09.47
5 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.61
MS 30 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.34
2 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.74
3 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.36
MS Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.71
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.47
MS Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.23
2 Aneta SvachováAneta Svachová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.68
3 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.56
4 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.65
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.20
MS Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.17
2 Monika BlovskáMonika Blovská 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.96
MS Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.55
MS Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.95
MS Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.71
2 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.30
MS Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.10
MS Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.26
MS Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.56
MS Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.56
3 Veronika BeránkováVeronika Beránková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.78
4 65 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 10.15
MS Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.22
MS Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.52
2 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.04
3 47 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.95
4 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.36
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.38
2 Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.85
3 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.54
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.97
MS Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.86
MS Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.86
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.22
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.22
3 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.23
4 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.34
5 65 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.38
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.45
6 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.45
8 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.47
9 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.52
10 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.53
11 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.55
12 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.56
13 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.63
14 Aneta SvachováAneta Svachová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.68
15 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.70
15 30 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 08.70
17 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.71
18 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.74
19 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.76
20 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.78
21 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.83
22 Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 08.85
23 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.86
23 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.86
25 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.87
26 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.95
26 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.95
28 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96
29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.97
29 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.97
31 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.04
32 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 09.07
33 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.10
34 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
35 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.15
36 45 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.17
37 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.20
38 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.25
39 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 09.26
40 Veronika PlacháVeronika Plachá 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.29
41 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.36
42 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.39
43 48 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 09.47
44 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.55
45 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.56
45 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.56
47 Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.61
48 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.65
49 Iva KratochvílováIva Kratochvílová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 09.68
50 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.71
51 Veronika BeránkováVeronika Beránková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.78
52 47 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.95
53 Monika BlovskáMonika Blovská 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 09.96
54 65 Edita VykoukováEdita Vykouková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 10.15
55 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 10.36
56 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 10.40
57 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 11.54
58 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 13.30

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.56
2 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.64
3 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.72
4 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.72
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.77
6 49 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 08.93
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.64
2 76 Pavla MatouškováPavla Matoušková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.51
3 57 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.59
4 59 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 09.75
MS Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.82
MS Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.68
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96
3 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.49
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.94
MS Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.61
MS 99 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.51
2 49 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.86
MS Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.93
MS Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76
MS Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.14
MS Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.93
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.83
MS Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.85
MS Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.96
MS Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.41
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.81
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.40
3 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.64
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 09.71
5 Edita HorkáEdita Horká 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.80
6 96 Petra SvatkováPetra Svatková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.75
2 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.09
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.13
4 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.89
5 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.96
MS Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 27 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.04
2 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.26
3 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.92
MS Anika BuckAnika Buck 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.61
MS Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.86
MS Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.80
2 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.11
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.66
MS Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.75
MS Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.94
MS 81 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.24
2 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.64
3 87 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.97
4 82 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.18
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 09.13
MS 98 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.22
2 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.31
3 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.86
4 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.01
5 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.66
MS Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 09.20
2 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.26
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.36
4 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.97
5 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.15
6 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.14
2 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.26
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.33
4 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 10.72
MS Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.85
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 26.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.06
2 31 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.49
3 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.56
4 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.08
5 89 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.19
MS Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.62
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 08.64
3 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.68
4 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.75
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.75
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.76
7 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.80
8 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.81
9 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.90
10 49 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 08.93
11 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96
11 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.96
13 27 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 09.04
14 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 09.06
15 81 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.08
16 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.09
16 Barbora BalášováBarbora Balášová 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 09.09
18 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.11
19 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.13
19 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 09.13
21 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.14
21 58 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 09.14
23 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6 09.20
24 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.22
25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.24
26 Eliška StolinováEliška Stolinová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.26
26 98 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.26
26 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.26
26 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.26
30 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.31
31 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.33
32 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 09.36
33 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.40
34 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.41
34 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.41
36 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.49
36 31 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.49
38 76 Pavla MatouškováPavla Matoušková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.51
38 Kristýna KašparcováKristýna Kašparcová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.51
40 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.52
41 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.56
42 57 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 09.59
43 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.61
43 Anika BuckAnika Buck 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.61
45 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.64
45 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.64
47 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.66
48 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 09.71
49 59 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 09.75
49 99 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.75
51 Edita HorkáEdita Horká 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.80
52 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.82
53 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.83
54 Lucie HurtováLucie Hurtová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.85
54 Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.85
56 49 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.86
56 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.86
56 Ema ChramostováEma Chramostová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.86
59 96 Petra SvatkováPetra Svatková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 09.88
59 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.88
61 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.89
62 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.92
63 Kristina GadlinováKristina Gadlinová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 09.93
64 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.94
64 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.94
66 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.96
67 87 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 09.97
67 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.97
69 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.01
70 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.08
71 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.15
72 82 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.18
73 89 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.19
74 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 10.30
75 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 10.66
76 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 10.72
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 DNS
Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNS

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 81 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.00
MS Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.70
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.11
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.55
3 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.71
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.54
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.71
3 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.69
Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
Poznámky:
Skuček - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.30
2 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.43
3 4 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.62
86 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 19.19
2 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.16
3 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 24.93
Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.63
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.57
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.25
MS Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.81
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.68
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.76
MS Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.07
MS Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.98
MS Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.94
MS Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.41
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.00
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.57
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.68
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.11
5 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 19.19
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 19.25
7 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.70
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.76
9 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 19.81
10 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.41
11 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.55
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 21.00
13 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.07
14 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 21.30
15 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 21.43
16 Matouš VobrubaMatouš Vobruba 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.54
17 4 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 21.62
18 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 21.63
19 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.71
20 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.98
21 81 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.00
22 Jakub ŠímaJakub Šíma 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.69
23 Jan MikulandaJan Mikulanda 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 23.16
24 Jakub ŽahourekJakub Žahourek 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.71
25 Adam ČudlýAdam Čudlý 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 24.93
26 Tomáš SeifertTomáš Seifert 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 24.94
Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DNS
60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
86 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.51
MS Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.57
MS Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.09
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Šarvaš - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.45
2 36 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
3 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.61
4 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.52
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.50
2 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.99
3 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.51
4 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 28.94
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.90
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.88
3 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 25.66
MS 60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.93
2 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.73
3 59 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.89
4 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 22.65
2 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.83
3 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.93
4 65 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.25
2 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.98
3 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.63
4 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.02
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.32
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.37
3 13 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.75
Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ
Poznámky:
Plánek - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.00
MS 57 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 22.51
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.94
MS Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.94
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.25
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.12
MS Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.36
MS Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 20.12
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.94
3 52 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 21.45
4 36 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.60
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.61
6 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.83
7 Šimon KořánekŠimon Kořánek 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 21.90
8 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.93
9 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.94
10 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 22.36
11 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 22.50
12 57 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 22.51
13 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 22.65
14 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 22.73
15 59 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 22.89
16 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 22.99
17 49 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 23.00
18 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.09
19 Daniel HeroutDaniel Herout 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.25
20 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 23.32
21 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.37
22 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 23.52
23 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.57
23 60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.57
25 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.83
26 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 23.88
27 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.98
28 Lukáš SlabýLukáš Slabý 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 24.25
29 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.31
30 David KrejčíDavid Krejčí 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.51
31 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 24.63
32 13 David SendreiDavid Sendrei 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.75
33 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.93
34 Adam VaněkAdam Vaněk 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.51
35 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 25.66
36 65 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.99
37 Vít MalíkVít Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.02
38 Jiří DohnalJiří Dohnal 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 28.94
Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DQ
Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 DQ

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.22
2 1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.44
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.49
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.58
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.85
2 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.09
3 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.12
4 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.33
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.14
3 13 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.66
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.77
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.68
2 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.03
3 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.04
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.22
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.77
2 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
3 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.53
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.07
2 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.24
3 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.30
Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Fripp - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 20.93
2 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
3 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.49
4 Lucie PavlišováLucie Pavlišová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.93
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.75
2 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
3 Natálie PiklováNatálie Piklová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 24.63
Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.80
MS Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.46
MS Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.59
MS Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.63
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.16
MS Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.58
MS Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.65
MS Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.64
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 22.76
MS Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 23.22
MS Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.83
Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Poznámky:
Sedláčková - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 26.1.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.82
MS Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.42
MS Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.63
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 20.22
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.33
4 1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.44
5 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 20.46
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 20.49
7 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 20.58
8 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 20.59
9 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.65
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.77
11 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 20.80
12 36 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 20.85
13 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 20.93
14 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 21.14
15 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.16
16 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.58
17 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.64
18 13 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.66
19 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.68
20 Tereza MartincováTereza Martincová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.75
21 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.77
22 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 21.82
23 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.03
24 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.04
25 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 22.07
26 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 22.09
27 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 22.12
28 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 22.20
29 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.70
30 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 22.76
31 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 22.83
32 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.84
33 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.07
34 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 23.22
35 Klára KafkováKlára Kafková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.24
36 Markéta ErbenováMarkéta Erbenová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 23.30
37 Johana SmrčinováJohana Smrčinová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.49
38 Lucie PavlišováLucie Pavlišová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 23.93
39 Charlotte PíchováCharlotte Píchová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.14
40 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 24.22
41 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 24.42
42 Barbora KnetlováBarbora Knetlová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.53
43 Natálie PiklováNatálie Piklová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 24.63
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 DNS
Patricie FrippPatricie Fripp 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DQ
Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 DQ
Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.97
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.52
3 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.79
4 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 22.68
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.77
3 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.85
4 51 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.01
2 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 23.02
3 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.70
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.09
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.41
2 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.17
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.25
4 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.23
2 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.27
3 54 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.20
4 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.53
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.58
2 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.11
3 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.95
4 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.53
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 21.80
2 36 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.14
3 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.90
Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ
Poznámky:
Fišerová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.29
2 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.58
3 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.77
4 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.72
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 42 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.23
2 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
Böhmová - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.02
2 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.97
3 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.12
31 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
Borůvková - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 26.1.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.58
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.70
3 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 26.44
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 20.97
2 Tereza LorencováTereza Lorencová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.52
3 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.79
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3 21.80
5 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 21.90
6 36 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.14
7 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 22.41
8 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 22.68
9 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.77
10 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 22.85
11 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.01
12 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 23.02
13 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.17
14 Thea PetrůThea Petrů 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.23
14 42 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.23
16 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.25
17 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.29
18 Alena BauškováAlena Baušková 06 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 23.33
19 51 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 23.46
20 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.58
20 Kristýna FlosmanováKristýna Flosmanová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.58
20 1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.58
23 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.70
23 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.70
25 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 23.90
26 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 24.01
27 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 24.02
28 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.06
29 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.27
30 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.77
31 Hana KubíkováHana Kubíková 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 24.97
32 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 25.09
33 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 25.11
34 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.12
35 54 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 25.20
36 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 25.95
37 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 26.44
38 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 27.53
38 Vanesa ŠlajsováVanesa Šlajsová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 27.53
40 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 28.72
Aneta FišerováAneta Fišerová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DQ
Martina BöhmováMartina Böhmová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
31 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 39.89
MS Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.20
MS Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 43.87
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ
Poznámky:
Kratochvíl - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.59
MS Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 41.88
MS Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 44.15
MS Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 42.64
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 39.73
2 31 Martin KozojedMartin Kozojed 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 40.40
3 51 Adam RatajAdam Rataj 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 46.55
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 39.73
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 39.89
3 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.20
4 31 Martin KozojedMartin Kozojed 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 40.40
5 Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 41.88
6 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 42.59
7 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 42.64
8 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 43.87
9 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 44.15
10 51 Adam RatajAdam Rataj 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 46.55
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 43.92
MS Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 42.24
MS Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 44.93
MS Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.57
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 43.87
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 44.36
3 36 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 45.99
Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.78
2 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 49.89
MS Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 46.55
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 48.48
2 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 48.99
MS Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 49.92
MS 30 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 48.96
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 43.16
2 Monika BlovskáMonika Blovská 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 56.97
3 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 58.29
MS Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 46.24
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BeránkováVeronika Beránková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 57.33
MS Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.01
MS Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.58
MS Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 42.24
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 43.16
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 43.87
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 43.92
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 44.36
6 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 44.57
7 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 44.93
8 36 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 45.99
9 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 46.24
10 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 46.55
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 46.58
12 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 47.78
13 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 48.01
14 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 48.19
15 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 48.48
16 30 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 48.96
17 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 48.99