Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2019)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 10 08.07 x08.0707.4008.0707.2207.6407.63
2 Šimon KořánekŠimon Kořánek
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
06 4 07.33 07.0606.4906.5007.0606.7107.3306.34
3 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 07.13 06.9807.1306.6707.1306.2906.8706.65
4 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 11 07.13 06.3505.5806.8506.8505.7807.1306.20
5 42 Matyáš HavelMatyáš Havel
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
08 2 06.73 05.8106.3206.7306.7306.3106.7106.66
6 Matěj RumanMatěj Ruman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 9 06.51 06.1706.1705.8606.1706.5106.3506.14
7 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 7 05.96 05.5105.1805.7805.7804.8905.8205.96
8 Tomáš KratoškaTomáš Kratoška
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 05.88 05.0505.8805.6805.8804.6505.7605.32
9 Štěpán KršekŠtěpán Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 6 05.38 05.0005.1205.3805.380.00.00.0
10 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 8 05.35 05.3504.1905.1505.350.00.00.0
11 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1 05.03 05.0304.8305.0305.030.00.00.0
MS Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 06.76 06.4506.7606.5506.76---
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 23 11.42 09.7110.3110.4110.4110.1911.4211.14
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 20 09.54 09.1509.3909.1009.3909.54x09.09
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 22 09.48 07.6108.1708.6008.6008.0709.4809.03
4 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
04 17 09.12 08.1808.1108.7808.7808.1408.6009.12
5 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 15 09.03 07.5507.6407.9707.9709.0308.4208.12
6 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 16 08.91 08.2308.3508.4908.4908.5808.8108.91
7 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 08.78 08.2307.4607.9208.2308.0608.7808.72
8 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10 08.46 07.1608.08x08.0808.4608.2107.36
9 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 14 07.74 07.5007.7407.5707.740.00.00.0
10 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 07.34 07.3407.2907.2407.340.00.00.0
11 Valérie VálkováValérie Válková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 13 07.24 06.9106.3207.2407.240.00.00.0
12 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 06.88 06.1706.8806.4806.880.00.00.0
13 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 11 06.73 06.7306.58x06.730.00.00.0
14 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 06.68 06.5706.6806.3506.680.00.00.0
15 Iva KratochvílováIva Kratochvílová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 6 06.60 06.0706.6005.6906.600.00.00.0
16 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 4 06.48 06.4806.3505.4706.480.00.00.0
MS 30 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 12 06.32 05.3806.3206.0206.320.00.00.0
MS Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 21 09.76 09.2409.7609.2309.760.00.00.0
MS Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 19 09.32 08.1909.2909.3209.320.00.00.0
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 08.34 08.3407.8707.5108.340.00.00.0
MS Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 18 08.94 08.9408.7508.7408.940.00.00.0
MS Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 5 07.89 07.7506.5607.8907.890.00.00.0
Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků