výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (26. 1. 2019)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 2:21.16
2 86 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.02
3 88 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:23.20
4 87 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:23.26
MS 68 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:18.38
MS 90 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:34.90
MS 96 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:41.39
MS 94 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:15.53
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:33.04
2 82 Václav HavlíčekVáclav Havlíček 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:39.11
MS 99 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:38.28
MS 98 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:36.99
MS 97 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:37.68
MS 60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:39.78
MS 81 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:37.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 94 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:15.53
2 68 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 2:18.38
3 93 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 2:21.16
4 86 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:23.02
5 88 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 2:23.20
6 87 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:23.26
7 93 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:33.04
8 90 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:34.90
9 98 Michal NořinskýMichal Nořinský 05 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 2:36.99
10 81 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:37.51
11 97 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:37.68
12 99 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:38.28
13 82 Václav HavlíčekVáclav Havlíček 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:39.11
14 60 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 2:39.78
15 96 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:41.39

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:31.66
2 36 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.86
3 53 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:37.95
4 52 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 2:39.04
5 58 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:39.10
6 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 2:46.60
7 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 3:01.52
MS 54 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 3:09.49
MS 57 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:05.78
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 59 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:41.35
2 36 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:58.79
3 87 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:07.98
4 42 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 3:08.86
5 65 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 3:09.32
6 68 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 3:09.60
MS 89 Jiří JedinákJiří Jedinák 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 3:15.29
MS 67 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:16.53
MS 51 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:57.82
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:31.66
2 36 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.86
3 53 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:37.95
4 52 Ondřej KozojedOndřej Kozojed 07 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5 2:39.04
5 58 Viktor ZikmundaViktor Zikmunda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:39.10
6 59 Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:41.35
7 50 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 2:46.60
8 51 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:57.82
9 36 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 2:58.79
10 51 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 3:01.52
11 57 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:05.78
12 87 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 3:07.98
13 42 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 3:08.86
14 65 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 3:09.32
15 54 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 3:09.49
16 68 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 3:09.60
17 89 Jiří JedinákJiří Jedinák 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 3:15.29
18 67 Lukáš PichertLukáš Pichert 06 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 3:16.53

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 65 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:30.47
2 1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.78
3 13 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:37.47
4 10 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 2:39.06
5 27 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:40.10
6 31 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:40.15
7 18 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:40.31
8 30 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:45.84
MS 12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:33.02
MS 11 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:30.94
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:48.86
2 42 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:52.54
3 45 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:56.39
4 48 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 9 3:02.14
5 35 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:04.63
6 47 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 3:31.18
MS 49 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 2:49.72
MS 38 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.11
36 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 65 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:30.47
2 11 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:30.94
3 1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:31.78
4 12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:33.02
5 13 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:37.47
6 10 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 2:39.06
7 27 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:40.10
8 31 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:40.15
9 18 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:40.31
10 30 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 2:45.84
11 12 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:48.86
12 49 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 2:49.72
13 38 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:50.11
14 42 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:52.54
15 45 Anežka KundrátováAnežka Kundrátová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:56.39
16 48 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 9 3:02.14
17 35 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 3:04.63
18 47 Natálie ŘíhováNatálie Říhová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 3:31.18
36 Denisa MikešováDenisa Mikešová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:33.23
2 36 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:36.93
3 49 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:41.74
4 58 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:49.46
5 50 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:51.44
6 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:52.90
7 57 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:54.75
8 51 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 2:57.82
9 59 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11 2:57.98
10 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:04.24
11 4 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:15.71
65 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:52.61
2 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:55.08
3 93 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11 2:56.97
4 51 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:00.85
5 65 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 3:02.40
6 68 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 3:03.64
7 82 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:05.75
8 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:06.73
9 76 Pavla MatouškováPavla Matoušková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 3:19.94
10 87 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 3:21.61
11 89 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 3:26.90
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:11.10
2 86 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 3:22.46
3 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:23.98
4 96 Petra SvatkováPetra Svatková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 3:27.56
MS 94 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:49.01
MS 88 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:35.24
MS 93 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:18.23
MS 87 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:54.42
MS 68 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:50.49
MS 98 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 2:49.68
MS 99 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:00.38
MS 81 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:51.25
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:33.23
2 36 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:36.93
3 49 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:41.74
4 94 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 2:49.01
5 58 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 2:49.46
6 98 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 2:49.68
7 68 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:50.49
8 81 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 2:51.25
9 50 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:51.44
10 67 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:52.61
11 54 Julie BorůvkováJulie Borůvková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:52.90
12 87 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:54.42
13 57 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:54.75
14 78 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:55.08
15 93 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11 2:56.97
16 51 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 2:57.82
17 59 Eliška SlivkováEliška Slivková 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11 2:57.98
18 99 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:00.38
19 51 Kristýna DavidováKristýna Davidová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:00.85
20 65 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 3:02.40
21 68 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 3:03.64
22 53 Kristýna MorongováKristýna Morongová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 3:04.24
23 82 Linda NovákováLinda Nováková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:05.75
24 60 Veronika BittováVeronika Bittová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 3:06.73
25 90 Eliška PlachtováEliška Plachtová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 3:11.10
26 4 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 3:15.71
27 93 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:18.23
28 76 Pavla MatouškováPavla Matoušková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 3:19.94
29 87 Daniela RoučkováDaniela Roučková 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 3:21.61
30 86 Kateřina HolmanováKateřina Holmanová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 3:22.46
31 97 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 3:23.98
32 89 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 3:26.90
33 96 Petra SvatkováPetra Svatková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 3:27.56
34 88 Anna BudíkováAnna Budíková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:35.24
65 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12 DNS