výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.12
MS Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.88
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.00
MS Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.27
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.47
MS Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.60
MS Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.63
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.43
MS Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.04
MS Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.24
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.31
MS Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.91
MS Matěj BenešMatěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.48
MS Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.70
Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.22
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.98
MS Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.93
MS Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.06
MS Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.95
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.69
MS Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.69
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 15:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 10.78
MS David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.42
MS Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.20
MS Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.16
MS Jan VondraJan Vondra 02 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.71
Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.22
2 5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 11.48
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.53
MS Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.99
MS Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 08.74
MS Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.50
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.79
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.55
3 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.83
MS Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.64
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.68
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.89
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.06
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 09.66
MS Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.27
Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 15:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.29
MS Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.53
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 09.64
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.35
MS Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.90
MS Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09.27
Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 14:50) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.50
MS Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 11.51
MS Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.54
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.69
MS Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.37
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.57
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.68
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.15
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.67
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 11.55
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 10:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.34
MS Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.60
MS Petra BučányováPetra Bučányová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.63
MS Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 09.77
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 26.1.2019 - 10:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.11
2 Karolína LichnovskáKarolína Lichnovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.24
3 4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 12.21
4 9 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.57
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 11.20
Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků