výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen

Jablonec nad Nisou (26. 1. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.63
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 23.22
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 23.56
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.88
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 23.76
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 26.11
3 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.50
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.67
2 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.25
3 Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 26.78
Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 25.17
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 25.44
3 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 26.51
4 Kryštof HousaKryštof Housa 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 26.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.23
2 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 27.42
3 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 28.44
Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.90
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 24.78
Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 23.97
2 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.27
Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 12:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.20
2 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 25.53
3 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 26.06
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.52
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 26.58
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 27.04
4 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 27.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.22
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.88
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.70
4 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 30.46
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 28.55
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 29.74
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 30.44
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 30.47
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 29.32
2 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.79
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 30.31
4 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 32.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 27.41
2 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 28.55
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 29.89
4 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 29.91
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.28
2 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 29.49
3 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 30.00
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.30
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 28.55
2 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.92
3 Anita ŠibravováAnita Šibravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.43
4 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 32.25
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 30.70
2 Anna ProkůpkováAnna Prokůpková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 33.15
3 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 75 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 34.15
Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 28.08
2 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.84
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 DNS
Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 26.1.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 30.16
2 Jana ValentováJana Valentová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 30.70
3 Kristýna Marie MatuškováKristýna Marie Matušková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.38
Celkem 3 závodníků