Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kontrolní závody staršího žactva

Olomouc (25. 1. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 25.1.2019 - 15:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 2:28.20
2 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:31.38
3 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:33.32
4 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 2:34.40
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:34.91
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:39.19
7 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:41.36
8 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:41.62
9 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:41.87
10 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 12 2:42.93
11 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 14 2:46.56
12 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 10 2:52.36
13 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 13 2:56.36
14 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 2:58.66
15 Jan KyselýJan Kyselý 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 15 3:13.52
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 25.1.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 1 2:42.15
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 2:44.62
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 4 2:58.27
4 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:58.63
5 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:00.00
6 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 9 3:03.66
7 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 3:05.60
8 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 3:05.62
9 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 3:08.25
10 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 3:11.98
11 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 6 3:14.97
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 25.1.2019 - 15:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 13 3:04.14
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 3:04.84
3 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 3:08.12
4 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17 3:08.35
5 Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 21 3:09.05
6 Natálie MólerováNatálie Mólerová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20 3:10.60
7 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 19 3:10.74
8 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 3:11.55
9 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18 3:31.52
10 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 22 3:32.01
11 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 15 3:32.38
Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 1 2:42.15
2 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 2 2:44.62
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 4 2:58.27
4 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:58.63
5 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:00.00
6 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 9 3:03.66
7 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 13 3:04.14
8 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 3:04.84
9 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 3:05.60
10 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 3:05.62
11 Lucie WlasákováLucie Wlasáková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 3:08.12
12 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 3:08.25
13 Nikola LinhartováNikola Linhartová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 17 3:08.35
14 Kateřina PolákováKateřina Poláková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 21 3:09.05
15 Natálie MólerováNatálie Mólerová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 20 3:10.60
16 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 19 3:10.74
17 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 3:11.55
18 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 3:11.98
19 Martina VodičkováMartina Vodičková 05 JAC BrnoJAC Brno 6 3:14.97
20 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18 3:31.52
21 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 22 3:32.01
22 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 15 3:32.38
Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS