Mezinárodní mítink
Vídeň (26. 1. 2019)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.92 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.33 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.42 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 07.62 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále B (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 06.86 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.08 | |||||||||||||||
7 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s | 08.17 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Rozběh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 24.69 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 22.87 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 6 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 24.63 | |||||||||||||||
3 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 23.27 | |||||||||||||||
2 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 23.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 21.96 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 22.37 | |||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 23.34 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 11 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 22.34 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Kristýna HerákováKristýna Heráková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 30.34 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 26.15 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 26.39 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 24.40 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 7 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 25.20 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 26.98 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 10 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 25.88 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 51.32 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 47.79 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 6 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 48.87 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 7 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 51.11 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 50.71 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 9 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 52.41 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 10 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 50.42 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 11 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | David DvořákDavid Dvořák | 99 | VSK Univerzita Brno | 51.43 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 12 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 48.43 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 51.61 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 54.72 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 55.22 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 7 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 61.05 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek | 62.33 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 10 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 60.53 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 1:47.99 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1:51.58 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1:51.76 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 1:50.31 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Hakim SalehHakim Saleh | 96 | AK Bílina | 1:49.74 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Damián VíchDamián Vích | 98 | TJ Dukla Praha | 1:53.18 | |||||||||||||||
3 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 1:53.58 | |||||||||||||||
7 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s | 1:55.75 | |||||||||||||||
8 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 1:56.27 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jakub ŠkojecJakub Škojec | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:57.22 | |||||||||||||||
4 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 1:57.56 | |||||||||||||||
5 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1:58.30 | |||||||||||||||
7 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:01.64 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 1:58.66 | |||||||||||||||
6 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:01.22 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 7 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2:06.97 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 8 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2:10.69 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2:04.36 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:04.52 | |||||||||||||||
7 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | PSK Olymp Praha, z.s | 2:08.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:06.41 | |||||||||||||||
7 | Renata VocáskováRenata Vocásková | 96 | TJ Dukla Praha | 2:09.24 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 2:21.88 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 4 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:13.18 | |||||||||||||||
5 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:17.45 | |||||||||||||||
8 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:24.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 2:18.93 | |||||||||||||||
5 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:21.98 | |||||||||||||||
6 | Viktorie PetlachováViktorie Petlachová | 03 | TJ Slezan Opava, z.s. | 2:22.68 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 2:17.68 | |||||||||||||||
3 | Tereza RoubíkováTereza Roubíková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:29.94 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Jan FrišJan Friš | 95 | TJ Dukla Praha | 3:45.20 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Běh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ Dukla Praha | 3:56.25 | |||||||||||||||
7 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | ASK Slavia Praha | 3:57.79 | |||||||||||||||
9 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 4:01.47 | |||||||||||||||
11 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 4:11.99 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 08.60 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Rozběh 2 (so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 4.11 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.81 | ||||||||||||||||
6 |
Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 3.21 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 6.09 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5.77 | ||||||||||||||||
10 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.32 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 26.1.2019) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 13.29 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |