výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje OPEN

Praha - Stromovka (27. 1. 2019)

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.90
2 David BenešDavid Beneš 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09.03
3 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.78
MS Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.10
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.42
2 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.13
3 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.21
4 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.43
5 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 10.01
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.82
Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.00
2 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.00
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.22
4 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.71
5 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.02
MS Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.95
MS Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.60
Alex ObstAlex Obst 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.00
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 09.00
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.22
4 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.60
5 Matěj BednářMatěj Bednář 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.71
6 65 Aleš KristlAleš Kristl 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.02
7 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.86
8 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.95
Alex ObstAlex Obst 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.93
2 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.79
3 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.22
4 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.47
5 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.63
6 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.53
2 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.51
3 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 12.66
4 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.08
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.15
MS Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.65
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SochaFrantišek Socha 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.93
2 Václav NěmečekVáclav Němeček 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10.53
3 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 10.79
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.22
5 Jakub RacekJakub Racek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.47
6 Matěj LýrMatěj Lýr 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 11.51
7 Matěj BurešMatěj Bureš 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 11.63
8 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.65
9 Jáchym BrýdlJáchym Brýdl 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.99
10 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 12.66
11 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.08
12 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.15

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.72
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.21
3 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.76
4 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.58
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 08.81
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 09.69
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.85
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.26
MS Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.87
MS Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.39
MS Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.80
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.08
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.77
3 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.14
4 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.24
5 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.35
6 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.68
7 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.16
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína JišováPavlína Jišová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 10.66
2 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.86
3 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.05
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 11.17
5 45 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.46
6 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.58
Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.43
2 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.30
3 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.88
4 100 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.94
5 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.62
MS 37 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.72
MS Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.90
MS Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.90
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.08
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.43
3 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.77
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.14
5 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.24
6 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 10.30
7 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.35
8 Pavlína JišováPavlína Jišová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 10.66
9 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.68
10 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.86
11 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 10.88
12 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.90
12 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.90
14 100 Johana GroulíkováJohana Groulíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.94
15 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.05
16 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 11.17
17 Klára ŠimanovskáKlára Šimanovská 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.62
18 37 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.72
19 Lenka KonstantinovováLenka Konstantinovová 05 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.16
20 45 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.46
21 Nikola HorákováNikola Horáková 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.58
Monika JanůMonika Janů 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.23
2 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.09
3 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 12.22
4 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.33
5 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 12.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice JirouškováAlice Jiroušková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 13.59
MS Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.36
MS Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.30
MS Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 10.28
MS Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 10.28
2 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 10.30
3 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 10.33
4 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 11.23
5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.36
6 Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.09
7 Anna BendováAnna Bendová 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 12.22
8 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 12.33
9 Kateřina VítkováKateřina Vítková 06 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 12.37
10 Alice JirouškováAlice Jiroušková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 13.59