výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor sprinty, dálka

Opava (27. 1. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.47
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.94
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.33
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.38
3 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.33
2 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 07.38
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.47
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67
5 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.94

60 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 07.50
2 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.57
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.16
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.80
2 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.02
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.53
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.04
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
3 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.32
2 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
3 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.23
2 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.69
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.91
2 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
3 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.53
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.80
3 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.91
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.93
5 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.04
6 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
7 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.23
8 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.32
9 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.49
10 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.54
11 Tadeáš BinarTadeáš Binar 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.69
12 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.70
13 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05
14 Petr FilušPetr Filuš 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.09

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.81
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.94
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.07
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.11
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.41
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.91
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.19
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.44
Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.87
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
2 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
Celkem 2 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
2 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.31
3 Filip DubnýFilip Dubný 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.87
2 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
3 Petr BinarPetr Binar 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.31
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.19
5 Filip HřivňackýFilip Hřivňacký 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.29
6 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.31
7 Filip DubnýFilip Dubný 12 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.43

60 m - Ženy

(ne, 27.1.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.56
3 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.56
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.42
2 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.58
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.25
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.63
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.73
3 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.96
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.11
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.42
3 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.74
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
2 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.08
3 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.25
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.49
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.63
5 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.73
6 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.90
7 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.96
8 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.08
9 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.11
10 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.42
11 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.74
11 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.74

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.22
2 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.57
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.64
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.62
2 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.80
3 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.94
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.1.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.56
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.70
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.82
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 27.1.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.10
2 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.31
3 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.84
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.52
2 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.80
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.73
2 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.92
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.34
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
2 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
3 Eva BortlíkováEva Bortlíková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.37
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
2 Nikola GodovskáNikola Godovská 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.61
Celkem 2 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.63
2 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.73
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.1.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32
2 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.39
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.28
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.52
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.73
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 08.80
4 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.89
5 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.92
6 Karolína ŠenkováKarolína Šenková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.31
7 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.34
8 Nikola GodovskáNikola Godovská 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.61
9 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.63
10 Laura UlitzkováLaura Ulitzková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.18
11 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.32
12 Eva BortlíkováEva Bortlíková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.37
13 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.39
14 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42
15 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.73
16 Adéla StaňkováAdéla Staňková 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.28
Lucie KremlingováLucie Kremlingová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS