výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (15. 12. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.36
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.41
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.43
4 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.44
5 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.45
6 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Max LöwyMax Löwy 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.42
Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Tomáš PištěkTomáš Pištěk 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.56
2 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.67
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.67
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.69
5 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71
6 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 07.56
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.81
4 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.82
5 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.85
6 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.71
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.74
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 07.79
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.86
5 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.88
6 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
2 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.02
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.04
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.30
Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.85
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.00
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.35
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
5 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.87
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.87
3 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.65
4 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.59
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.79
3 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.92
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.34
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.38
3 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
5 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.47
6 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 07.51
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.52
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.53
4 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
5 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.62
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.73
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.88
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.96
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.98
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.98
5 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.14
6 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.18
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.18
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.28
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.30
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
5 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.38
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.45
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.85
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.01
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.02
4 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.18
5 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.18
6 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 08.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.06
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.19
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.37
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.25
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.31
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.45
5 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.49
Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.35
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.45
3 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
4 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.52
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.91
Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.38
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.40
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.48
4 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.48
5 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.39
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.59
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.79
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 08.81
5 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.62
2 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 08.72
3 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.85
5 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.04
6 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.70
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.71
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.95
5 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.17
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.39
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.95
3 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.96
4 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.98
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.17
6 Renáta MaierováRenáta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.68
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.96
5 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.98
6 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.74
2 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.85
3 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.03
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.29
5 Ema BeranováEma Beranová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.31
6 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.91
2 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.98
3 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.04
4 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.27
5 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.58
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.38
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.57
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.90
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.47
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.64
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 17.66
4 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.76
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 17.75
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.04
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.14
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 18.17
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 17.80
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.40
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.57
4 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18.60
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.19
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.53
3 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.77
Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 18.33
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.42
3 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.75
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.01
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.46
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 18.74
3 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.92
4 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.13
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.30
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.47
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.51
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 18.67
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.91
3 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.06
Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 19.04
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 19.29
3 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.25
Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.94
2 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.20
3 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.28
Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.19
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.08
3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.42
4 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.74
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.09
2 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.10
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.16
Celkem 3 závodníků
Běh 14 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18.41
2 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.64
Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.12
2 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.15
3 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.55
4 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.12
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.13
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 19.86
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.91
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19.72
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.96
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 20.65
4 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.76
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.94
2 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.47
3 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.63
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.79
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20.15
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20.21
3 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 20.27
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 20.37
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.92
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.56
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.63
4 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.75
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.87
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 20.43
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 20.86
Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.51
2 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.95
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.17
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 21.11
2 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.17
3 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.21
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.72
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.21
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.43
3 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.48
4 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.55
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.08
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.76
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.58
Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.95
2 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.56
Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.69
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 21.33
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.38
4 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.66
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.25
2 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.43
3 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 21.83
Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.34
2 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.99
Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.52
2 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 21.77
3 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.14
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.08
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.73
3 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 21.80
4 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.27
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.21
2 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.39
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.57
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.14
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.93
2 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.97
3 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.48
4 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.80
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.77
2 Lucie KřenováLucie Křenová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.96
3 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.02
4 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.15
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.72
2 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 36.90
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.88
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 37.52
3 Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.81
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.36
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 38.72
3 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 39.89
4 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 41.09
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 39.82
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.46
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.94
4 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41.11
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.38
2 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 40.95
3 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 42.34
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.58
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 41.60
2 Štefan HošekŠtefan Hošek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44.03
3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.86
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.08
2 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.50
3 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.15
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38.88
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.76
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.76
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 44.25
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 43.81
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.25
4 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.66
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44.35
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.38
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 44.76
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 45.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 44.75
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.80
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 45.65
Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 42.64
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 45.84
3 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 47.56
4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 49.03
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 46.74
2 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.17
3 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 52.93
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.92
2 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 51.48
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.64
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:05.87
3 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.38
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:08.46
5 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:14.93
6 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.87
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.27
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.30
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.64
5 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.17
Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.54
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:27.85
3 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.60
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.21
Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Gustav StridhGustav Stridh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:29.94
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:30.29
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.29
5 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.03
6 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.30
7 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:43.77
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.07
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.53
3 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:40.25
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:42.09
5 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:44.07
6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.66
7 Marie KubeschováMarie Kubeschová 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:46.07
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.37
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.47
4 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.73
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.75
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.88
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 08.91
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.80
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
2 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
3 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.62
5 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
6 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 09.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.86
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.88
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.98
5 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.22
Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
2 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.22
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.63
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.92
5 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.80
Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.91
2 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.03
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 09.32
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.48
Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.04
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.64
3 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.32
4 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.48
5 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.54
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.80
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.82
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.97
5 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.34
6 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.34
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.35
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.46
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.63
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.73
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.85
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.95
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.99
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.28
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.36
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.43
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
5 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.96
Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
2 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.62
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.65
4 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.74
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 09.76
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.26
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.45
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.56
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.85
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.00
6 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.61
3 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.03
4 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.23
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.35
Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.19
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.26
3 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.47
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.49
Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.28
3 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.68
4 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.82
5 Jasna PeštováJasna Peštová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krbcová, Weiser, Surjomartono, Ksandrová Krbcová, Weiser, Surjomartono, Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:40.79
2 Beňa, Hlaváčová, Dvořáková T., Pavlyuk Beňa, Hlaváčová, Dvořáková T., Pavlyuk 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:41.06
3 Hobzová, Mařík, Pecková, Lenghart Hobzová, Mařík, Pecková, Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:41.52
4 Jaroš, Šimůnková, Gaigrová, Bohman Jaroš, Šimůnková, Gaigrová, Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:41.70
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burianová, Peterka, Petrušová, Špác Burianová, Peterka, Petrušová, Špác 03 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 1:41.67
2 Kostka, Florová, Řehák, Melounová Kostka, Florová, Řehák, Melounová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:43.09
3 Tesařová, Vaňková, Musil, Fábry Tesařová, Vaňková, Musil, Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:43.52
Laštovková, Minol, Nováková, Filip Laštovková, Minol, Nováková, Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Loucký, Měšťanová, Dembowski, Hošek Loucký, Měšťanová, Dembowski, Hošek 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:46.82
2 Cachová, Jareš, Kočárková, Volf Cachová, Jareš, Kočárková, Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:47.06
3 Čermáková, Drnek, Krejčí, Šustr Čermáková, Drnek, Krejčí, Šustr 03 TJ SK Čéčova Č. BudějoviceTJ SK Čéčova Č. Budějovice 1:47.78
Kumstátová, Plecháčová, Kadavý, Dusil Kumstátová, Plecháčová, Kadavý, Dusil 03 TJ LIAZ Jablonec nad NisouTJ LIAZ Jablonec nad Nisou DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3a
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý, Konířová, Sečkář, Honzíková Veselý, Konířová, Sečkář, Honzíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:47.94
2 Zelenka, Štrosová, Kaňáková, Sulejmani Zelenka, Štrosová, Kaňáková, Sulejmani 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:48.60
3 Kočka, Peštová, Šmeralová, Říha Kočka, Peštová, Šmeralová, Říha 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Strnadová, Nýč, Václavíková, David Strnadová, Nýč, Václavíková, David 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1:44.30
2 Vaněk, Valo, Jedličková A., Jedličková E. Vaněk, Valo, Jedličková A., Jedličková E. 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:53.40
3 Nop, Skočdopolová, Šebková, Lebeda Nop, Skočdopolová, Šebková, Lebeda 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:53.82
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.76
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1.73
3 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.70
4 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1.67
5 Thai Bao TranThai Bao Tran
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1.64
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 1.61
7 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 1.61
8 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 1.58
9 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.58
10 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.50
Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.70
2 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.67
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.52
4 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 1.52
5 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1.52
6 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.52
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.52
10 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.49
11 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.49
12 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.49
13 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.46
16 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.46
17 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.46
18 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.46
19 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.43
23 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 1.43
24 Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 1.40
14= Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.46
14= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.46
20= Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.43
20= Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1.43
20= Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1.43
25= Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.35
25= Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.35
8= Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.49
8= Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1.49
Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS
Cantu Miriam Eva GarzaCantu Miriam Eva Garza
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 DNS
Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 NM
Celkem 29 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.92
2 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3.82
3 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.72
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.62
5 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.12
6 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3.02
7 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2.92
8 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 2.52
9 Juraj SlovákJuraj Slovák
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2.52
10 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2.52
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3.51
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.32
3 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.02
4 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.02
5 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2.62
6 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 2.62
7 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2.52
8 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.42
9 Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2.42
12 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 2.32
10= Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2.32
10= Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2.32
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 6.01
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5.85
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.84
4 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 5.73
5 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5.72
6 Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5.61
7 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5.26
8 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 5.24
9 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 5.12
10 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5.12
11 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.09
12 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.08
13 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.96
14 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.88
15 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4.76
16 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.72
17 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.64
18 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.61
19 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.60
20 Filip ZvánovecFilip Zvánovec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.58
21 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.48
22 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.33
23 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.24
Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 DNS
Jan MatoušekJan Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 DNS
Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.63
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.30
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5.08
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5.05
5 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.05
6 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.00
7 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 4.98
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.95
9 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4.91
10 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.85
11 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.82
12 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.82
13 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.75
14 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.75
15 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.74
16 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.61
17 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.57
18 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.49
19 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.43
20 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.05
21 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.51
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 DNS
Celkem 22 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.74
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.70
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.66
4 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.62
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.56
6 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.52
7 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.46
8 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.36
9 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.33
10 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.29
11 Adéla MalcováAdéla Malcová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
04 4.29
12 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.23
13 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.17
14 Marie KubeschováMarie Kubeschová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
03 4.16
15 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.14
16 Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.13
17 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.64
18 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.54
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 12.92
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 10.64
3 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10.58
4 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 10.50
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10.36
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 09.52
7 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 09.40
8 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.11
9 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 09.09
10 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 09.07
11 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.78
12 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.74
13 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
04 08.40
14 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.39
15 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 08.38
16 Kateřina BachováKateřina Bachová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
04 08.19
17 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 07.97
18 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 07.92
19 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 07.86
20 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 07.51
21 Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 07.15
22 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 07.06
23 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 06.95
Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 DNS
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 14.82
2 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 13.94
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.97
4 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 12.68
5 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 12.51
6 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.35
7 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 11.79
8 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 11.59
9 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11.21
10 Štefan HošekŠtefan Hošek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 11.02
11 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 10.13
12 Luboš VavrdaLuboš Vavrda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.70
13 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 09.38
14 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.87
15 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 08.80
16 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 08.70
17 Lukáš LomskýLukáš Lomský
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 06.07
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 DNS
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 DNS
Celkem 19 závodníků