výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (15. 12. 2018)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.64
2 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:05.87
3 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:06.38
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:08.46
5 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:14.93
6 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:15.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.87
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:14.27
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:15.30
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:20.64
5 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.17
Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.54
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:27.85
3 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.60
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:46.21
Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Gustav StridhGustav Stridh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2:26.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:29.94
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:30.29
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.29
5 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.03
6 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.30
7 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:43.77
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.07
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:39.53
3 Johana PtáčkováJohana Ptáčková 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:40.25
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:42.09
5 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:44.07
6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.66
7 Marie KubeschováMarie Kubeschová 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 2:46.07
Celkem 7 závodníků