výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (15. 12. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 6.01
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5.85
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 5.84
4 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 5.73
5 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5.72
6 Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 5.61
7 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5.26
8 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 5.24
9 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 5.12
10 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5.12
11 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.09
12 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.08
13 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.96
14 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.88
15 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4.76
16 Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.72
17 Max LöwyMax Löwy
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.64
18 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.61
19 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.60
20 Filip ZvánovecFilip Zvánovec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 4.58
21 Matyáš MoggMatyáš Mogg
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4.48
22 Josef LebedaJosef Lebeda
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.33
23 Adam HroudaAdam Hrouda
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.24
Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 DNS
Jan MatoušekJan Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 DNS
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 DNS
Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.63
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.30
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5.08
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5.05
5 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.05
6 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5.00
7 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 4.98
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.95
9 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 4.91
10 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.85
11 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.82
12 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 4.82
13 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.75
14 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.75
15 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.74
16 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.61
17 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.57
18 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4.49
19 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.43
20 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.05
21 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.51
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 DNS
Celkem 22 závodníků
Finále B (so, 15.12.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.74
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.70
3 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.66
4 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.62
5 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.56
6 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.52
7 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.46
8 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4.36
9 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.33
10 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.29
11 Adéla MalcováAdéla Malcová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
04 4.29
12 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.23
13 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4.17
14 Marie KubeschováMarie Kubeschová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
03 4.16
15 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 4.14
16 Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4.13
17 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3.64
18 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3.54
Celkem 18 závodníků